Cake Poker

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • minuraha
    FPP Pro
    • Dec 2009
    • 214

    #106
    Re: Cake Poker

    Algselt postitas Vapsik
    Kas tõsiselt räägite seda?
    No mina kandsin eelmise nädala alguses rahad Cake ja mul on väga vähe käsi mängitud, aga raudpolt 5 korda olen näinud nelikut kui mitte rohkem. Ise olen siis kaks korda saanud.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #107
      Re: Cake Poker

      Algselt postitas minuraha
      No mina kandsin eelmise nädala alguses rahad Cake ja mul on väga vähe käsi mängitud, aga raudpolt 5 korda olen näinud nelikut kui mitte rohkem. Ise olen siis kaks korda saanud.
      ure doomed

      Comment

      • minuraha
        FPP Pro
        • Dec 2009
        • 214

        #108
        Re: Cake Poker

        Algselt postitas leits
        ure doomed
        pole olemas halba õnne, ma olen kuulikindel ;D

        Comment

        • Tuul
          Grinder
          • Oct 2008
          • 989

          #109
          Re: Cake Poker

          mul on starsis kolmikuid rohkem kui peaks, aga vastastel on maste jälle rohkem.
          trios sain palju ridasid, aga vastaseid said palju maju,
          unibetis jällegi oli mul palju maju, aga vastastel oli palju nelikuid,
          full tiltis, oli mul liiga tihti kaks paari, vastastel oli palju kolmikuid,
          cakes oli mul tihti kuningapaar, aga vastastel oli siis alati ässapaar,
          partypokeris oli mul A kõrge, aga vastastel oli siis liiga tihti paar, ja kui mul oli K kõrge, siis oli neil A kõrge,
          titan pokeris alati kui mul mastirida on, siis on vastastel royal

          ja sellest ma ei hakka rääkimagi, millisel tänaval või positsioonil igas toas mingeid kindlaid asju kinda peale rohkem juhtub, kui peaks

          (kohe vaatan hem'ist järgi ja siis näete kõik)

          igal saidil olen mänginud u. 3000 kätt nl2-te

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #110
            Re: Cake Poker

            Algselt postitas Tuul
            mul on starsis kolmikuid rohkem kui peaks, aga vastastel on maste jälle rohkem.
            trios sain palju ridasid, aga vastaseid said palju maju,
            unibetis jällegi oli mul palju maju, aga vastastel oli palju nelikuid,
            full tiltis, oli mul liiga tihti kaks paari, vastastel oli palju kolmikuid,
            cakes oli mul tihti kuningapaar, aga vastastel oli siis alati ässapaar,
            partypokeris oli mul A kõrge, aga vastastel oli siis liiga tihti paar, ja kui mul oli K kõrge, siis oli neil A kõrge,
            titan pokeris alati kui mul mastirida on, siis on vastastel royal

            ja sellest ma ei hakka rääkimagi, millisel tänaval või positsioonil igas toas mingeid kindlaid asju kinda peale rohkem juhtub, kui peaks

            (kohe vaatan hem'ist järgi ja siis näete kõik)

            igal saidil olen mänginud u. 3000 kätt nl2-te

            See on nagu luuletus juba ;D ;D ;D

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #111
              Re: Cake Poker

              Rigged imo.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Konso
                Grinder
                • Nov 2009
                • 936

                #112
                Re: Cake Poker

                ;D ;D ;D
                Päris hea, Tuul
                Eks ta ole jah nii, et vahel tundub aga see variatsiooniteema. Ei ole vaja liiga palju muretseda, lõpmatuses loksub kõik paika

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #113
                  Re: Cake Poker

                  Hahahhaa. Gold Spree Goaliks sain ainult 1000 FPP-d

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #114
                    Re: Cake Poker

                    Väike nipp Cake pokkeri kasutajatele. Et auto-rebuy töötaks siis pange auto-rebuy custom amountiks 110BB ning 100% ajast reloadib.

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #115
                      Re: Cake Poker

                      Algselt postitas ranka
                      Väike nipp Cake pokkeri kasutajatele. Et auto-rebuy töötaks siis pange auto-rebuy custom amountiks 110BB ning 100% ajast reloadib.
                      Tip of the day!

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #116
                        Re: Cake Poker

                        Algselt postitas ranka
                        Hahahhaa. Gold Spree Goaliks sain ainult 1000 FPP-d
                        sama siin :) eelmine kuu vist mängisin 3 päeva aint ja teenisin 1000 FPP. Tuleb grindida, kuigi ma pole softi / mängijatega veel ära harjunud ja tundub ebameeldiv.. ei tea kas see on alati toa vahetamisega nii ?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #117
                          Re: Cake Poker

                          Algselt postitas vennike
                          sama siin :) eelmine kuu vist mängisin 3 päeva aint ja teenisin 1000 FPP. Tuleb grindida, kuigi ma pole softi / mängijatega veel ära harjunud ja tundub ebameeldiv.. ei tea kas see on alati toa vahetamisega nii ?
                          mhmh

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #118
                            Re: Cake Poker

                            Kuna olen cakes esimest nädalat ja nüüd tuleb päev, millal saab nime vahetada, siis küsiks selle kohta, et kuidas PT3 cake andmeid trackib? kui nime vahetan, kas siis ma cake kohta mingit üldist pilti ei saagi v?...väga võõras teema minu jaoks, äkki keegi oskab miskit tarka öelda, tänud.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #119
                              Re: Cake Poker

                              vahetad pt3s ka nimes, whats the diff?

                              Comment

                              • mislinn
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1734

                                #120
                                Re: Cake Poker

                                Algselt postitas leits
                                vahetad pt3s ka nimes, whats the diff?
                                Aga siis kuu graafikut nt ei saagi vaadata, peab olema rahul nädala omadega jh?

                                Comment

                                Working...