Cake Poker

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: Cake Poker

    Algselt postitas faronel
    Niih, magades tekkis veel mõni küsimus ja kommentaar.

    Mis seis on Cake Pokeri ruumiga Eesti hasartmänguseaduse kontekstis? Kas Cake Poker on huvitatud Eestisse serveri toomisest nagu PokerStars jne?

    Ma tegin eile paar mängu ja leidsin, et salvestab käed ilusti, st nimedena ikka. See HUDi kasutamine teiste mängijate skanneerimise eesmärgil (LAG, TAG, 15/12, % fold to cbet jne) on üks asi, aga HUD enda mängu analüüsimiseks on hoopis teine teema. Ma loodan, et käed salvestuvad ikka korralikult, muidu kuidas tulvikus enda mängu analüüsida (olles loomulikult pirukast offline).

    Ka tehniline küsimus lisaks: kui ma muudan oma lauanime, kas HUDis on võimalik kombineerida need nimed, et see näeks toorandmetes neid kui ühte ja sama mängijat?
    a) esimene küsimus ei oska vastata
    b) Ajad sassi HUD'i ja andmebaasi salvestamise? Tee mis tahad aga ametlikkude programmide HUD'id ei tööta.
    c) on küll. Selleks tee HEM'is alias. HEM->Options->Player Aliases. uues aknas "Add Alias" ja pane nimeks näiteks Faronel Cake Alias. Siis Alias tee siniseks ning Add Player juures otsi oma Cake Pokkeri lauanimi. Kui kunagi vahetad lauanime siis lisa aliase alla oma uus laianimi.

    Nüüd HEM'is kui tahad näha kõikide oma Cake Pokkeri lauanimede statistika, graafikud vms. siis mängijate alt otsi nimi "Faronel Cake Alias".

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #17
      Re: Cake Poker

      ja jube vähe shortstacke oli näiteks micros

      kuldne site!

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: Cake Poker

        Minu märkused seoses saidiga:
        a) 3betitakse ainult KK
        b) regularid on tightid aga debiilid (kui sul set, regularid overset siis tihti stäkke sisse ei saa. Kui sul set siis tihti regular maksab 2-nd baariga 3 bulletit kinni, kui tal 2-nd set või AA, J49T3 boardil siis võib checkida terve tee järgi). Edasi mõelge ise, kuidas selliseid abuseda.
        c) shortstäkkeid on samatightid, kui regularid aga nad ei setmine.

        Comment

        • urmo1
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 330

          #19
          Re: Cake Poker

          Tegin kasutaja ära ja kui tahtsin teha depositi,siis saan ära täita,aga et edasi saada(ok,next vms) ei ole.

          Comment

          • miksnii
            Grinder
            • May 2009
            • 580

            #20
            Re: Cake Poker

            Sial on sul mingid isiku andmed...vajuta Cashier -> Deposit -> ja endale sobiv sissemakse moodus...
            isiklikult kasutan moneybookersit ja praeguseni ei ole veel probleeme olnud.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: Cake Poker

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              See on pärisraha konto tegemine. Täida lahtrid ära ja peale seda saad teha deposiidi.

              Comment

              • urmo1
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 330

                #22
                Re: Cake Poker

                Ma sain aru et see tuleb ära täita,aga pole kuskil kus ma seda salvestada saaks.
                Mulle tundub et seda salvestus nuppu pole või seda lihtsalt mul ei näita?

                Comment

                • Tohman
                  FPP Pro
                  • Aug 2009
                  • 297

                  #23
                  Re: Cake Poker

                  Täida ära, äkki siis lendab ette mingi nupp?

                  Comment

                  • urmo1
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 330

                    #24
                    Re: Cake Poker

                    Proovitud juba,kuid ei tule mingit nuppu.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: Cake Poker

                      Algselt postitas urmo1
                      Proovitud juba,kuid ei tule mingit nuppu.
                      Sul ei ole seal kerimisnuppu mingil põhjusel. Proovi muu arvuti taga.

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #26
                        Re: Cake Poker

                        kas kellelgi on esinenud sellist probleemi, et teed pokerclienti lahti, aga lobby ette ei tule ja uuel katsel ütleb, et only one application võib lahti korraga olla?

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #27
                          Re: Cake Poker

                          never mind
                          kõigil maas nii leht kui soft 2+2 järgi
                          nii palju siis päevasest pikemast grindist

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: Cake Poker

                            Cake tagasi.

                            Comment

                            • Purz
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2008
                              • 328

                              #29
                              Re: Cake Poker

                              Mul on olnud selline bug, et lobbys ei näita enam laudades olevaid mängijaid. Mingi sigri-migri tekst tuleb siis mängijate nimede asemele selles paremal asuvas aknas. Programmi kinnipanemine ja uuesti avamine on aidanud selle vastu, kuid jama on siis kui sess on veel pooleli ja lauad surevad ära ning tahaks uusi juurde võtta.

                              Comment

                              • Marek K.
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1477

                                #30
                                Re: Cake Poker

                                Kas keegi oskab öelda, kuidas saaks pokertrackerisse või hemi cake handhistoryd importida?

                                Comment

                                Working...