Ma olen eriline fish ega mõika teinekord lihtsamaid asju, ärge pange tähele:)
Aga küsimus on selles, et olen veidi Triobetis microlimiite süganud ning vaatan, et miski näputäis pokkeripunkte on tekkinud seal. A mida krdit ma teen nendega?
Nad oma saidil kirjutavad jah, et nendega saab sissemakse tasuda ja mingites kampaaniates osaleda, aga mingit täpsemat infi ei leia kusagilt.
Lobbys on ka jaotus "Loyalty tournaments", aga nende all pole miskit.
PS-s on punktidega asi palju selgem, on boonused, pood ja turniirid, selge pilt.
Aga küsimus on selles, et olen veidi Triobetis microlimiite süganud ning vaatan, et miski näputäis pokkeripunkte on tekkinud seal. A mida krdit ma teen nendega?
Nad oma saidil kirjutavad jah, et nendega saab sissemakse tasuda ja mingites kampaaniates osaleda, aga mingit täpsemat infi ei leia kusagilt.
Lobbys on ka jaotus "Loyalty tournaments", aga nende all pole miskit.
PS-s on punktidega asi palju selgem, on boonused, pood ja turniirid, selge pilt.
TC
Comment