Triobet pokkeripunktid... milleks?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #1

    Triobet pokkeripunktid... milleks?

    Ma olen eriline fish ega mõika teinekord lihtsamaid asju, ärge pange tähele:)

    Aga küsimus on selles, et olen veidi Triobetis microlimiite süganud ning vaatan, et miski näputäis pokkeripunkte on tekkinud seal. A mida krdit ma teen nendega?
    Nad oma saidil kirjutavad jah, et nendega saab sissemakse tasuda ja mingites kampaaniates osaleda, aga mingit täpsemat infi ei leia kusagilt.
    Lobbys on ka jaotus "Loyalty tournaments", aga nende all pole miskit.
    PS-s on punktidega asi palju selgem, on boonused, pood ja turniirid, selge pilt.
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: Triobet pokkeripunktid... milleks?

    sa saad PokerPointside eest end turniiridele sisse osta (regular tournaments)

    Comment

    • 0madis0
      Julm Donk
      • Oct 2008
      • 74

      #3
      Re: Triobet pokkeripunktid... milleks?

      lol mina ka ei teadnud ;D

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #4
        Re: Triobet pokkeripunktid... milleks?

        triol võiks ka pood olla nagu unis.. see oleks hea, sest on siiski ka neid mängijaid,kes turnasid pm ei puutugi.Aga ega need punktid ei ole kuidagi rakebackiga seoses , et kulutan punktid ära ja rakeback väheneb?

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #5
          Re: Triobet pokkeripunktid... milleks?

          Juhul, kui ise turnat mängida ei taha/viitsi, siis igal õhtul kell 23.15 on €1 Carnage, kuhu saab sisse osta ka 194.40 PP eest. Tegu on nö. lotoga, sest mängijad lähevad kogu aeg automaatselt AI, kuni võitja selgumiseni. Payout struktuur on standard, umbes 10% saab raha, esikoht 200+ eurot.

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #6
            Re: Triobet pokkeripunktid... milleks?

            Algselt postitas Imric
            Juhul, kui ise turnat mängida ei taha/viitsi, siis igal õhtul kell 23.15 on €1 Carnage, kuhu saab sisse osta ka 194.40 PP eest. Tegu on nö. lotoga, sest mängijad lähevad kogu aeg automaatselt AI, kuni võitja selgumiseni. Payout struktuur on standard, umbes 10% saab raha, esikoht 200+ eurot.
            proovin kas täna trio river töötab seal

            Comment

            • olavike
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1269

              #7
              Re: Triobet pokkeripunktid... milleks?

              Algselt postitas flipmachine
              triol võiks ka pood olla nagu unis.. see oleks hea, sest on siiski ka neid mängijaid,kes turnasid pm ei puutugi.Aga ega need punktid ei ole kuidagi rakebackiga seoses , et kulutan punktid ära ja rakeback väheneb?
              Pood on neil plaanis.
              Punktide kulutamine rakebacki ei vähenda :)

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #8
                Re: Triobet pokkeripunktid... milleks?

                oot ..pood on plaanis ,seda on hea kuulda.On lootust 2009.a juba shoppama hakata ? muudan vastust ..mind enam ei huvita ,lahkusin täna igaveseks triobeti toast .. seda softi ei beati :P

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: Triobet pokkeripunktid... milleks?

                  seda poe juttu ma kuulsin esimest korda ca 1,5a tagasi (maybe rohkem)

                  Comment

                  • olavike
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1269

                    #10
                    Re: Triobet pokkeripunktid... milleks?

                    Algselt postitas hotcocacola
                    seda poe juttu ma kuulsin esimest korda ca 1,5a tagasi (maybe rohkem)
                    Mina kuulsin seda juttu otse Andrese suust augustis 2009 :)
                    Ta tundus üsna kindel endas olevat, et see juhtub siiski lähimate kuude jooksul.

                    Comment

                    • volpriit
                      Räme Fish
                      • Sep 2009
                      • 21

                      #11
                      Re: Triobet pokkeripunktid... milleks?

                      pood tuleb, siis võiks muidugi punktid ka alles jääda, mitte nagu praegu et iga kuu algus nullitakse ära.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: Triobet pokkeripunktid... milleks?

                        Algselt postitas volpriit
                        pood tuleb, siis võiks muidugi punktid ka alles jääda, mitte nagu praegu et iga kuu algus nullitakse ära.
                        Tõenäoliselt siis jäävadki.

                        Comment

                        • 0madis0
                          Julm Donk
                          • Oct 2008
                          • 74

                          #13
                          Re: Triobet pokkeripunktid... milleks?

                          pokerstarsil on porche ja eesti saab siis kirsipunase lada 05......... 2000000 punkti 8)

                          Comment

                          • oitarvi
                            Vana Tegija
                            • Jan 2009
                            • 1231

                            #14
                            Re: Triobet pokkeripunktid... milleks?

                            Algselt postitas 0madis0
                            pokerstarsil on porche ja eesti saab siis kirsipunase lada 05......... 2000000 punkti 8)
                            Haha, lada ikka tigedam, kui porche. :D

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #15
                              Re: Triobet pokkeripunktid... milleks?

                              Algselt postitas 0madis0
                              pokerstarsil on porche ja eesti saab siis kirsipunase lada 05......... 2000000 punkti 8)

                              ROFL

                              Comment

                              Working...