*** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nigz
    Räme Fish
    • Jan 2011
    • 19

    #106
    Re: unibet

    Äkki keegi targem oskab vastata. Mul on pokkerikontol teatud summa raha, teenitud enne seda kui 21+ vanusepiiranguks muutus. Kas pärast litsenseerimise lõpetamist on mul endiselt võimalik raha kätte saada, tasuks sellega tegeleda praegu, või tuleks oodata need mõned puuduvad kuud maagilisest 21 eluaastast?

    Comment

    • ksalla
      • Oct 2009
      • 38

      #107
      Re: unibet

      Algselt postitas nigz Vaata postitust
      Äkki keegi targem oskab vastata. Mul on pokkerikontol teatud summa raha, teenitud enne seda kui 21+ vanusepiiranguks muutus. Kas pärast litsenseerimise lõpetamist on mul endiselt võimalik raha kätte saada, tasuks sellega tegeleda praegu, või tuleks oodata need mõned puuduvad kuud maagilisest 21 eluaastast?
      Oma Unibeti pokkerikontol olevale rahale on sul võimalik ligi pääseda ka peale litsentseerimisprotsessi lõppu, kuna spordiennustuse vanuse alampiiriks jääb 18+ eluaastat. Kõikide alla 21-aastaste pokkerimängijate raha kantakse automaatselt nende spordiennustuskontodele. Ühtlasi on võimalik soovi korral ka juba praegu Unibeti kodulehe kaudu oma rahalistele vahenditele ligi pääseda.

      Comment

      • nigz
        Räme Fish
        • Jan 2011
        • 19

        #108
        Re: unibet

        Suured tänud!

        Comment

        • Madis_89
          Grinder
          • Feb 2009
          • 841

          #109
          Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

          Päris aeglaselt liigub asi. Mingit infot pole kuskilt kostnud millal avatakse?

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #110
            Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

            Suht pikaks on turule tulemine veninud. Juba aasta lõpus räägiti, et Unibet on turule tulemas ning aasta alguses mainiti, et hiljemalt veebruaris on kõik OK, kuid vb lükkub asi maksimaalselt märtsi.

            Nüüd on juba peaaegu juuni ning ei mingit infot..

            Comment

            • olavike
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1269

              #111
              Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              Suht pikaks on turule tulemine veninud. Juba aasta lõpus räägiti, et Unibet on turule tulemas ning aasta alguses mainiti, et hiljemalt veebruaris on kõik OK, kuid vb lükkub asi maksimaalselt märtsi.

              Nüüd on juba peaaegu juuni ning ei mingit infot..
              +1

              Comment

              • Blacktor
                Jube Noob
                • Dec 2010
                • 112

                #112
                Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

                Kuna võib loota ,et unis taas mängida saab?

                Comment

                • Firzen
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 605

                  #113
                  Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

                  Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
                  Kuna võib loota ,et unis taas mängida saab?
                  vali pigem mõni muu microgaming sait. neil pole ju mingit vahet. aint mõned lauad on eraldi toa omad, 99% mängijates on samad, turnad on kõik samad, aint teised värvid.

                  Comment

                  • metsnik
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 462

                    #114
                    Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

                    Pole vist mõtet oodata jah, Leiboldki lahkub:

                    Comment

                    • Wolferk
                      Jube Noob
                      • Jun 2012
                      • 176

                      #115
                      Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

                      Kas Unibetis saab taas mängida? Läksin täna huvi pärast Unibeti veebilehele vaatama,kas seda pokkerituba on võimalik äkki taas downloadida ja seal mängida.Ja oh üllatust,saingi downloadida.Pokkertoas oli umbes 7000 mängijat.Probleem aga selles,et ma ei mäleta oma kasutajanime ja salasõna.Või tuleb peale Unibet taasavamist hoopis uus kasutaja teha? Otsisin Internetist,et millal siis Unibet taas avati,aga ei leidnud selle kohta midagi.Kummaline??!! Saab ehk keegi lingi anda Unibet taasavamise kohta?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #116
                        Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

                        Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
                        Kas Unibetis saab taas mängida? Läksin täna huvi pärast Unibeti veebilehele vaatama,kas seda pokkerituba on võimalik äkki taas downloadida ja seal mängida.Ja oh üllatust,saingi downloadida.Pokkertoas oli umbes 7000 mängijat.Probleem aga selles,et ma ei mäleta oma kasutajanime ja salasõna.Või tuleb peale Unibet taasavamist hoopis uus kasutaja teha? Otsisin Internetist,et millal siis Unibet taas avati,aga ei leidnud selle kohta midagi.Kummaline??!! Saab ehk keegi lingi anda Unibet taasavamise kohta?
                        Mina saan siiani teate:


                        INFOKS EESTI MÄNGIJATELE

                        Tulenevalt Eesti hasartmänguseadusest (jõustunud 1. jaanuaril 2010) pole Eesti klientidel hetkel võimalik Unibeti tooteid kasutada.

                        Samas on sul endiselt võimalik oma kontole ligi pääseda ning väljamakseid teha. Küsimuste või probleemide korral võta palun kindlasti ühendust meie klienditeenindusega aadressil info@unibet.ee või 00 44 207 949 0088 (inglise keelne teenindus).

                        Comment

                        • Wolferk
                          Jube Noob
                          • Jun 2012
                          • 176

                          #117
                          Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust


                          Mina saan siiani teate:


                          INFOKS EESTI MÄNGIJATELE

                          Tulenevalt Eesti hasartmänguseadusest (jõustunud 1. jaanuaril 2010) pole Eesti klientidel hetkel võimalik Unibeti tooteid kasutada.

                          Samas on sul endiselt võimalik oma kontole ligi pääseda ning väljamakseid teha. Küsimuste või probleemide korral võta palun kindlasti ühendust meie klienditeenindusega aadressil info@unibet.ee või 00 44 207 949 0088 (inglise keelne teenindus).


                          Unibeti pokkeritoa downloadida sain.Aga sisse logida ei saanud,kuna olen enda kasutajanime ja salasõna unustanud.Kas teade "Tulenevalt Eesti hasartmänguseadusest (jõustunud 1. jaanuaril 2010) pole Eesti klientidel hetkel võimalik Unibeti tooteid kasutada." tuleb peale sisselogimist või kusagil mujal?

                          Comment

                          • BentleyMulsanne
                            Bännitud
                            • May 2012
                            • 499

                            #118
                            Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

                            Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
                            Unibeti pokkeritoa downloadida sain.Aga sisse logida ei saanud,kuna olen enda kasutajanime ja salasõna unustanud.Kas teade "Tulenevalt Eesti hasartmänguseadusest (jõustunud 1. jaanuaril 2010) pole Eesti klientidel hetkel võimalik Unibeti tooteid kasutada." tuleb peale sisselogimist või kusagil mujal?
                            Võta oma asjad kontrolli alla - tee kasvõi list, kus mis on. Proovi oma emailid läbi või võta homme klienditoega ühendust. Logi sisse ja mängi.
                            See lause("Tulenevalt..." on lihtsalt, et asjad juriidiliselt korrektsed oleksid. Mängida saab ja ka rahad saab kätte tatmise korral.

                            NB! UNIBET`il pole endiselt litsentsi!

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #119
                              Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

                              Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
                              Unibeti pokkeritoa downloadida sain.Aga sisse logida ei saanud,kuna olen enda kasutajanime ja salasõna unustanud.Kas teade "Tulenevalt Eesti hasartmänguseadusest (jõustunud 1. jaanuaril 2010) pole Eesti klientidel hetkel võimalik Unibeti tooteid kasutada." tuleb peale sisselogimist või kusagil mujal?
                              Unibet kodukal. Kui ma valin keeleks Inglise keel, siis kaob see tekst ära aga kui login sisse, siis tuleb sama tekst uuesti.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #120
                                Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

                                Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                                Võta oma asjad kontrolli alla - tee kasvõi list, kus mis on. Proovi oma emailid läbi või võta homme klienditoega ühendust. Logi sisse ja mängi.
                                See lause("Tulenevalt..." on lihtsalt, et asjad juriidiliselt korrektsed oleksid. Mängida saab ja ka rahad saab kätte tatmise korral.

                                NB! UNIBET`il pole endiselt litsentsi!
                                Saab, kui pokkerituba seda laseb. Kuna Unibetil oli soov saada Eesti kaughasartmängulitsentsi, ja minu andmetel jäi see neil teatud põhjust «on hold» staatusesse, siis seepärast ei saanud ennem ega saa praegu Eesti mängijad seal mängida.

                                Comment

                                Working...