*** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ninasarvik11
    Jube Noob
    • Mar 2010
    • 126

    #91
    Re: unibet

    unibets nüüd nl4,nl10,nl20,nl40 hu cash lauad
    (vb vana uudis juba, aga alles praegu märkasin)

    Comment

    • olavike
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1269

      #92
      Re: unibet

      Tere olavike,
      Soovime sulle teatada, et viimaks oma tooted vastavusse Eesti uue hasartmänguseadusega (jõustunud 1. jaanuaril 2010) on Unibet hetkel ootamas Eesti hasartmängulitsentsi väljastamist.

      Samas peame aga oma lehekülje Eesti klientidele kuni Tolli- ja Maksuametist litsentsi saamiseni sulgema. Seetõttu pole sul võimalik järgnevatel nädalatel meie toodetele ligi pääseda. Loomulikult teeme oma parima, et saada litsents kätte võimalikult kiiresti ning hoiame sind unibet.ee lehekülje vahendusel ka toimuvaga kursis.

      Comment

      • oTT
        Jube Noob
        • Mar 2010
        • 180

        #93
        Re: unibet

        Kas peaks kiiresti cashoudi tegema? Hetkel veel saan mängida, aga kohe varsti kunagi enam mitte?

        Comment

        • olavike
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1269

          #94
          Re: unibet

          Cashoudi osas oled juba hiljaks jäänud. Ilma suppordita sa seda enam teha ei saa.

          Kinnitame, et sinu rahalised vahendid on meie juures kaitstud. Juhul kui soovid aga vahepeal oma raha välja kanda, palume sul saata email aadressile info@unibet.ee. Palun pane sinna kirja oma kasutajanimi ning lisa manusesse oma dokumendi koopia ning pangateatis pangakontolt, kuhu soovid, et raha kannaksime. Kahjuks saame hetkel teha sulle väljamakseid ainult otse sinu pangakontole.

          Comment

          • rainer
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 383

            #95
            Re: unibet

            Algselt postitas olavike Vaata postitust
            Tere olavike,
            Soovime sulle teatada, et viimaks oma tooted vastavusse Eesti uue hasartmänguseadusega (jõustunud 1. jaanuaril 2010) on Unibet hetkel ootamas Eesti hasartmängulitsentsi väljastamist.

            Samas peame aga oma lehekülje Eesti klientidele kuni Tolli- ja Maksuametist litsentsi saamiseni sulgema. Seetõttu pole sul võimalik järgnevatel nädalatel meie toodetele ligi pääseda. Loomulikult teeme oma parima, et saada litsents kätte võimalikult kiiresti ning hoiame sind unibet.ee lehekülje vahendusel ka toimuvaga kursis.
            +1 sain ka sama kirja. Positiivne igatahes.

            Comment

            • oTT
              Jube Noob
              • Mar 2010
              • 180

              #96
              Re: unibet

              Aga ei tea millal nad nö. oma toodetele ligipääsu siis piiravad, kuidas see nagu välja näeks(ei saa sisselogida, lauda istuda vms.)? Oli plaanis täna mõnele turnale donkama minna, aga no ffs.

              Comment

              • olavike
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1269

                #97
                Re: unibet

                Kodulehele sa enam sisse logida ei saa igatahes. Niiet pokkeriklient on hetkel vist suht ainuke, kuhu ligi saab :)

                Comment

                • xymelin
                  Räme Fish
                  • Dec 2010
                  • 6

                  #98
                  Re: unibet

                  Ma kandsin 21 detsi hommikul raha ja saadeti ka kiri ,et raha väljakandmine kinnitatud vms.. aga raha veel arvele pole laekunud.. kas see tuleb veel või pean võtma staffiga ühendust? Ja teiseks , et kui unibet eesti litsensi saab ,siis peab vist 21+ et mängida?

                  Comment

                  • olavike
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1269

                    #99
                    Re: unibet

                    Algselt postitas xymelin Vaata postitust
                    Ma kandsin 21 detsi hommikul raha ja saadeti ka kiri ,et raha väljakandmine kinnitatud vms.. aga raha veel arvele pole laekunud.. kas see tuleb veel või pean võtma staffiga ühendust? Ja teiseks , et kui unibet eesti litsensi saab ,siis peab vist 21+ et mängida?
                    21 dets hommikul? Ehk siis täna? Aga jah, litsentseeritud toas peab tõesti olema 21+.

                    Comment

                    • Madis_89
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 841

                      #100
                      Re: unibet

                      Pank peab ka läbi töötlema, kiri mis sa saidoli unibeti töötajatelt. Kannata õhtuni ära ikka, halvemal juhul homseni.

                      Comment

                      • xymelin
                        Räme Fish
                        • Dec 2010
                        • 6

                        #101
                        Re: unibet

                        ma lihtsalt turvalisuse mõttes küsisin üle , arvasin , et vb peab unibetti sellest teadtama meili teel.

                        Comment

                        • Mrt1989
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 999

                          #102
                          Re: unibet

                          Mis seis selle Unibetiga on siis ? Kas saab mängida seal kui oled 21 ? või eestlased ei saa enam

                          Comment

                          • olavike
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1269

                            #103
                            Re: unibet

                            Unibet taotleb alles litsentsi, praegu ametlikult ei tohiks mängida saada. Aga kui litsents käes neil ja oled 21+, siis mängi aga mõnuga :)

                            Comment

                            • Mrt1989
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 999

                              #104
                              Re: unibet

                              Nja asi selles ,et tegin sinna konto 2 kuud tagasi ja siis deposin väikse summa, peale mida pidi saatma dokumendid jne - need saatsin alles eile . Ei teagi mida nad nüüd teevad kui eestlased ametlikult praegu mängida ei tohi seal.

                              Comment

                              • ksalla
                                • Oct 2009
                                • 38

                                #105
                                Re: unibet

                                Ilmselt on nii mõnigi teist märganud, et hetkel ei ole võimalik Unibeti pokkeritoale ligi pääseda. Tegemist on osaga litsentseerimisprotsessist, mille üks tingimusi Maksu- ja Tolliameti poolt oli, et Unibet sulgeks eestlastele igasuguse ligipääsu Unibeti mängudele, sh pokker.

                                Kõikide mängijate rahalised vahendid on endiselt meie juures kaitstud ning samuti on teil võimalik endiselt väljamakseid teostada. Rohkem infot leiab selle kohta Unibeti koduleheküljelt.

                                Juhul kui teie kontole jäi turniiripileteid, antakse kõik aegunud piletid Eesti mängijatele tagasi kohe, kui Unibet meie mängijatele uuesti avatakse.

                                Vabandan väga võimalike tekkinud ebameeldivuste pärast!

                                Küsimuste või probleemide korral pöörduge palun meie klienditeeninduse poole aadressilt info@unibet.ee.

                                Comment

                                Working...