RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #61
    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Kus asub see Virxi skin ?

    btw liitusin ka

    Comment

    • virx747
      Grinder
      • Nov 2008
      • 751

      #62
      Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

      See pole mingi virxi skin, vaata 2p2 poisid meisterdavad neid pidevalt. Võta viimased lehed lahti ja otsi sealt mis Sulle meeldib.
      http://forumserver.twoplustwo.com/45...ted-mods-2081/

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #63
        Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

        aa need need samad mida kunagi kasutasin Toweris

        Comment

        • Timpz
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2029

          #64
          Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

          Esimesel pilgul tundub NL10 vägaväga fishine, isegi 9To lükatakse AI preflop

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #65
            Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

            sügavalt kahetsen, et depoka tegin. see soft on ikka nii istmikus kui üks asi üldse olla saab. -30$ ja cashout. tunnen kaasa teile, kes te seda sitta peate päevast päeva nühkima.

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #66
              Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

              mingi kamm on selle õhtuse new soft freerollil. Kutse ja reklaam mailile, aga regada ei lase, sest pole piletit

              Comment

              • Janar_RK
                Räme Fish
                • Jun 2009
                • 13

                #67
                Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                Algselt postitas jrgn hell
                mingi kamm on selle õhtuse new soft freerollil. Kutse ja reklaam mailile, aga regada ei lase, sest pole piletit
                Kui Sa eelnevalt deposiidi oled teinud, siis saad pileti igal juhul.
                Kontrollisin just IT-lt üle ja hetkel tegeleb süsteem veel piletite väljasaatmisega, st. kui ca. tunni pärast uuesti proovid, peaks kõik hästi olema :)

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #68
                  Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                  tänud

                  Comment

                  • Timpz
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2029

                    #69
                    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                    HUD ei tööta, kasutan HEM-i,käsi impordib, käed on HEMis olemas

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #70
                      Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                      Algselt postitas Timpz
                      HUD ei tööta, kasutan HEM-i,käsi impordib, käed on HEMis olemas
                      Mul on täpaselt sama probleem.. Mõnikord asaan korraksa iasegi statsi lauda, aga need ei uuene..

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #71
                        Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                        Algselt postitas Supsti
                        Mul on täpaselt sama probleem.. Mõnikord asaan korraksa iasegi statsi lauda, aga need ei uuene..
                        Tõenäoliselt on tegu HEM'i poolse veaga - nad ei ole softi uuendanud vms.

                        Comment

                        • Timpz
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2029

                          #72
                          Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                          kas keegi oskab öelda kas pokertracker 3 töötab?

                          Comment

                          • Timpz
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2029

                            #73
                            Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                            Väga hea asi mis olen leidnud on playerite taggimine värvipallidega, mida näeb lobbyst laua valikul ka. 8)

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #74
                              Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                              Algselt postitas Timpz
                              Väga hea asi mis olen leidnud on playerite taggimine värvipallidega, mida näeb lobbyst laua valikul ka. 8)
                              Jah, see oli juba vana softiga olemas ja ime kombel isegi säilisid vanad märgistused uue sofitiga ;D Olen alati seda kasutanud, siis lobbys surfates ei otsi mitte laua % järgi vaid fishide järgi.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #75
                                Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                                Algselt postitas Timpz
                                kas keegi oskab öelda kas pokertracker 3 töötab?
                                oskab keegi öelda?

                                Vaja fold to cbet statti näha, pole harjunud sellise callimisega flopis.

                                Comment

                                Working...