RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #46
    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Panin selle layouti, mida virx lahkesti pakkus ja ma pean ütlema, et nii mulle see asi meldib. Originaalvälimus on täielik pask ikka sellega võrreldes. 8l laual jooksis normaalselt, vahepeal võttis vähe tiksuma. Seda kätefilei pole siiamaani suutnud tuvastatda ja lasin ilma träckkimata aga prague jh jagub igasuguseid mõnusaid vendi. PFAI 9Ts 100bb jne. Arvamus hakkab paremaks minema.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #47
      Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

      cascade on olemas? ei leidnud ise .. mind häirisid need toolid .. öak .. saaks nagu starsi simple theme oleks isegi pandav ... ime kui mu dell sellega h2tta ei jää .. (4gb rammi ja mingi 2.5ghz dual core äkki vms .. need ongamed teemad on nii ressursi nõudlikud).

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #48
        Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

        Kas redkingsi homepageil jääb kõik samaks selles suhtes, et siiamaani mul pole uue softiga uuendanud seda punnide seisu ja iga hetk peaks uus osa vabanema. Kas võtab uuendmaine lihtsalt aega või on mingu uus dela.

        Ja kas enne Pokkeriprode koostööd redkingsiga läbi selle affi. lingi liitunud saavd ka pärats neid uusi boonuseid?

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #49
          Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

          Algselt postitas leits
          cascade on olemas? ei leidnud ise .. mind häirisid need toolid .. öak .. saaks nagu starsi simple theme oleks isegi pandav ... ime kui mu dell sellega h2tta ei jää .. (4gb rammi ja mingi 2.5ghz dual core äkki vms .. need ongamed teemad on nii ressursi nõudlikud).
          võta see virxi pakutud layout ja iga kord kui soft töös viska see redkingsi kausta
          vaata nii
          peaks kohe töötama
          nii oli päris pandav. See orikas välimus on ja paras ****
          ja cascadest ei tea, aga keegi rääkis mingist autohotkey asjast et saab lauad hüppama ja cascadei saad ise laduda suured tabelid suht hõlpsalt

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #50
            Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

            kui hotkeyd olemas siis kõik postitage ilusti siia ka, oleks päris eduline mängimiskoht siis

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #51
              Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

              Algselt postitas jrgn hell
              Ja kas enne Pokkeriprode koostööd redkingsiga läbi selle affi. lingi liitunud saavd ka pärats neid uusi boonuseid?
              Algselt postitas TIGRANO
              Praegune koostöö ongi sellise suunaga võetud, et läbi foorumi linkide liitunud mängijaid saaksid ka edaspidi parimaid pakkumisi RedKingsis. Ühesõnaga võite rahumeeli promo boonuse ära vabastada ja küll me Janariga Teid edaspidi aitame hüvede saamisel

              Comment

              • Janar_RK
                Räme Fish
                • Jun 2009
                • 13

                #52
                Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                Algselt postitas jrgn hell
                Kas redkingsi homepageil jääb kõik samaks selles suhtes, et siiamaani mul pole uue softiga uuendanud seda punnide seisu ja iga hetk peaks uus osa vabanema. Kas võtab uuendmaine lihtsalt aega või on mingu uus dela.
                Punktide uuenemine võib tõesti natuke aega võtta. Samas, kui mõned tunnid möödas on ja punktid endiselt uuenenud ei ole, võiksid mulle PM-i saata või kirjutada support@redkings.com.

                Comment

                • Tarq666
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 814

                  #53
                  Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                  Algselt postitas TIGRANO
                  Minul on Intel Core Duo E8400, 4GB RAM ja loomulikult XP ;D
                  ohoo, mul kõik samad näitajad :)

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #54
                    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                    plaanisin ka redkingi liituda aga jah uus soft ajas hetkel plaanid vussi.
                    nasa arvutit mul ka pole nii, et peab tuba vahetama.
                    ootan kui tehakse parandused softis ja siis $800 boonust vabastama.
                    :)

                    Comment

                    • virx747
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 751

                      #55
                      Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                      AHK-dega vennad töötavad, aga eks see võtab mingi aja, hetkel pole mingeid scripte saadaval P5 jaoks.
                      Ise ootan kõige rohkem auto move scripte, see on üle prahi võrreldes cascade ja stack modega, tile poole üldse ei vaata, see on IMO kiviaja lahendus.

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #56
                        Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                        Mind hullult häirib see, et cashier ja account balance on nii uimased. Kogu aeg ei saa aru, kas oled kuskil raha tiltanud, või jälle ringleb kuskil paar buy-in´i ja otsivad koduteed.
                        Pole träckima ka saanud, et ei saagi aru, mida arvata

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #57
                          Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                          Nii esimene script olemas, seekord ostsin selle ;D



                          Muud kasu pole, kui vahetab laua ise aga seda kõike aeglaselt, sest mõeldud ka kehvemate arvutite jaoks. Kaardid on ilusad, diiler button ka suurem ning hea must taust, lisaks on paremini välja toodud need action nupud.

                          Edit: küsisin ühtteist lisa ja sain vastuseks:

                          Hi Siim,
                          I'm glad that everything worked out!
                          As for other scripts, we're right now very actively working on this and plan to provide at lease the following scripts very soon:
                          - automatic 'mini tables' function;
                          - automatic closure of the chat panel;
                          - fix for the tables so that all buttons would be fully available even when the table is in mini-mode.
                          After those three patches are provided, we can work further on making customized upgrades but right now all our efforts unfortunately go into working on the abovementioned hacks.

                          I will make sure that we will inform you as soon as we have anything new launch!

                          Many thanks,
                          Tom

                          Comment

                          • Janar_RK
                            Räme Fish
                            • Jun 2009
                            • 13

                            #58
                            Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                            Algselt postitas TIGRANO
                            Nii esimene script olemas, seekord ostsin selle ;D



                            Muud kasu pole, kui vahetab laua ise aga seda kõike aeglaselt, sest mõeldud ka kehvemate arvutite jaoks. Kaardid on ilusad, diiler button ka suurem ning hea must taust, lisaks on paremini välja toodud need action nupud.

                            Edit: küsisin ühtteist lisa ja sain vastuseks:

                            Hi Siim,
                            I'm glad that everything worked out!
                            As for other scripts, we're right now very actively working on this and plan to provide at lease the following scripts very soon:
                            - automatic 'mini tables' function;
                            - automatic closure of the chat panel;
                            - fix for the tables so that all buttons would be fully available even when the table is in mini-mode.
                            After those three patches are provided, we can work further on making customized upgrades but right now all our efforts unfortunately go into working on the abovementioned hacks.

                            I will make sure that we will inform you as soon as we have anything new launch!

                            Many thanks,
                            Tom
                            Ostsin ja proovisin selle ka ise ära.

                            Tigranoga igati nõus - laud on mõnus, kaardid ka mini-suuruses laual 1600x1200 resoga loetavad, diilerinupp hea suur, käima panna lihtne (ei pea iga kord faili üle copyma). Närvidele käib ka mulle ca. minutine ooteaeg iga kord, kui RedKings käima panna, kuid ehk teevad tulevikus paremaks - lubati mulle käsi südamel pidevaid uuendusi :)

                            Ja "auto-mini-table't" ootan huviga ...

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #59
                              Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                              Kolmapäev, 17. juuni 22:00
                              $1000 garanteeritud, $5+$0.50 sisseost ning võitjale iPod Shuffle!


                              Et täna siis selline turna on seal

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #60
                                Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                                Algselt postitas rohelinekonn
                                Kolmapäev, 17. juuni 22:00
                                $1000 garanteeritud, $5+$0.50 sisseost ning võitjale iPod Shuffle!


                                Et täna siis selline turna on seal
                                Jah sellised turniirid RedKingsis tulekul:

                                3 uut ja lahedat turniiri RedKingsis

                                1. Kolmapäev, 17. juuni 22:00
                                $1000 garanteeritud, $5+$0.50 sisseost ning võitjale iPod Shuffle!

                                2. Neljapäev, 18. Juuni 21:00
                                $1000 uue tarkvara freeroll ainult kutsetega (oled kutsutud!) *

                                3. Pühapäev, 21 Juuni 21:00
                                $1000 lisatud raha ja $5+$0,.50 sisseost – uue tarkvara turniir!

                                Tasuta $10+$1 turniiripilet
                                (Kõigile, kes lõpetavad kolmapäevasel turniiril rahalisel kohal!)

                                Comment

                                Working...