Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)
Panin selle layouti, mida virx lahkesti pakkus ja ma pean ütlema, et nii mulle see asi meldib. Originaalvälimus on täielik pask ikka sellega võrreldes. 8l laual jooksis normaalselt, vahepeal võttis vähe tiksuma. Seda kätefilei pole siiamaani suutnud tuvastatda ja lasin ilma träckkimata aga prague jh jagub igasuguseid mõnusaid vendi. PFAI 9Ts 100bb jne. Arvamus hakkab paremaks minema.
Panin selle layouti, mida virx lahkesti pakkus ja ma pean ütlema, et nii mulle see asi meldib. Originaalvälimus on täielik pask ikka sellega võrreldes. 8l laual jooksis normaalselt, vahepeal võttis vähe tiksuma. Seda kätefilei pole siiamaani suutnud tuvastatda ja lasin ilma träckkimata aga prague jh jagub igasuguseid mõnusaid vendi. PFAI 9Ts 100bb jne. Arvamus hakkab paremaks minema.

Comment