RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #256
    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Algselt postitas ESTPatrick
    kas kellegil esineb ka käte importimise raskusi HEM-ga?

    mul ei impordi ega kuva lauas ühtegi kätt, kuigi nädal tagasi töötas veel kõik
    Just tahtsin sama kirjutada. Mul vahel kuvab ja vahel ei kuva. Ning selline lugu veel, et kui lauad lahti, siis HEM hakkab iga kord käsi importima ning sellega läheb mingi 10 min aega ja alles peale importi lööb HUDi lahti. Väga nõme värk ühesõnaga.

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #257
      Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

      lasin tund aega ilma tulemuseta. tegin restarte ja uuendasin katalooge ja uuendasin HEM ja ei saanud mingit tulemust

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #258
        Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

        Algselt postitas ESTPatrick
        lasin tund aega ilma tulemuseta. tegin restarte ja uuendasin katalooge ja uuendasin HEM ja ei saanud mingit tulemust
        Seal on vist selline teema, et pead redkingsi korraks kinni panema ja siis uuesti lahti tegema. Siis peaks lööma. Ja vähemalt kui Hudi lahti lööb, siis peaks ka eelmise sessi tulemused HEMis olema.

        Comment

        • gerd84
          Julm Donk
          • Jan 2009
          • 26

          #259
          Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

          selline küsimus oleks ,et ma tegin selle pp500 läbi ,aga lõpus pidi tulema siis 100 usd + 100 aga tulnd on arvele 100 ,et saadan suppordi sinna kirja või mis teema sellega on?

          Comment

          • QKulgur
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2008
            • 484

            #260
            Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

            Algselt postitas BuildUp
            Seal on vist selline teema, et pead redkingsi korraks kinni panema ja siis uuesti lahti tegema. Siis peaks lööma. Ja vähemalt kui Hudi lahti lööb, siis peaks ka eelmise sessi tulemused HEMis olema.
            mul oli sama jama ja tegin igakord restarti arvutile, siis hakkas tööle

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #261
              Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

              tuli ka endale hiljem, tundub et neil miski manuaalne kinnitamine toimub sellega, vms

              Comment

              • Supsti
                Grinder
                • Dec 2008
                • 863

                #262
                Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                No tere talv, mis soft.. mul on kahe tuumaline prose, 4gb rami, väga hea video kaart ja ei suuda 7 lauda välja vedada. REAALNE. Pm jah, 3x nägin lihtsalt kuidas AA time outib 1 table sngdes, hitin flushi, ei saa raiseda, ega callida... Imestasin, et suutsin veel sellise laggiga mingit moodi breakeven mängida. VÄGA NÄRVIS OLEN.

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #263
                  Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                  Algselt postitas Supsti
                  No tere talv, mis soft.. mul on kahe tuumaline prose, 4gb rami, väga hea video kaart ja ei suuda 7 lauda välja vedada. REAALNE. Pm jah, 3x nägin lihtsalt kuidas AA time outib 1 table sngdes, hitin flushi, ei saa raiseda, ega callida... Imestasin, et suutsin veel sellise laggiga mingit moodi breakeven mängida. VÄGA NÄRVIS OLEN.
                  hooldage oma krdi arvuteid natuke ja teil pole mingeid probleeme. mul on E2160 prose 1,8ghz, 2gb ram ja mingis suht suvaline graafika ja mul ei eksisteeri mitte ÜHTEGI probleemi selle softiga (standardina 9 lauda koos HUD'ga).
                  laske viirusetõrjega arvuti üle, lisaks veel igast ad-aware'd ja muu selline, keelake ebavajalikud serviced mis automaatselt käima jooksevad jne.
                  >:(

                  Comment

                  • Marek K.
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1477

                    #264
                    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                    Algselt postitas Tarmonator
                    hooldage oma krdi arvuteid natuke ja teil pole mingeid probleeme. mul on E2160 prose 1,8ghz, 2gb ram ja mingis suht suvaline graafika ja mul ei eksisteeri mitte ÜHTEGI probleemi selle softiga (standardina 9 lauda koos HUD'ga).
                    laske viirusetõrjega arvuti üle, lisaks veel igast ad-aware'd ja muu selline, keelake ebavajalikud serviced mis automaatselt käima jooksevad jne.
                    >:(
                    +1

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #265
                      Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                      Algselt postitas Tarmonator
                      hooldage oma krdi arvuteid natuke ja teil pole mingeid probleeme. mul on E2160 prose 1,8ghz, 2gb ram ja mingis suht suvaline graafika ja mul ei eksisteeri mitte ÜHTEGI probleemi selle softiga (standardina 9 lauda koos HUD'ga).
                      laske viirusetõrjega arvuti üle, lisaks veel igast ad-aware'd ja muu selline, keelake ebavajalikud serviced mis automaatselt käima jooksevad jne.
                      >:(
                      Sa võiks kuhugile selle üles panna, mida täpsemalt teha tuleb, sest ise väga sellest valdkonnast ei jaga. Mõtlen just ebavajalike servicete ja muude asjade olemasolu, mis arvuti paremaks teevad.

                      Comment

                      • Supsti
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 863

                        #266
                        Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                        Algselt postitas Tarmonator
                        hooldage oma krdi arvuteid natuke ja teil pole mingeid probleeme. mul on E2160 prose 1,8ghz, 2gb ram ja mingis suht suvaline graafika ja mul ei eksisteeri mitte ÜHTEGI probleemi selle softiga (standardina 9 lauda koos HUD'ga).
                        laske viirusetõrjega arvuti üle, lisaks veel igast ad-aware'd ja muu selline, keelake ebavajalikud serviced mis automaatselt käima jooksevad jne.
                        >:(
                        GTA4 veab ilma laggita välja ja seda ei vea, for sure on viga arvutis.

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #267
                          Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                          jah, ma väidan 100% et viga on arvutis. ma võin ka igast mängud käima tirida, no problem. aga samas mul töötab ka ongame soft korralikult.

                          ebavajalike vidinate ja teenuste kohta sisestage google otsingusse näiteks "tweaking XP".
                          või uurige seda teemat HV foorumis
                          seal kõik vajalikud lingid olemas kut saab edasi studeerida. ise olen selle järgi teinud.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #268
                            Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                            Vista all see "searching" teema kinni ja UAC ja peaks olema oukei

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #269
                              Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                              Algselt postitas gerd84
                              tänud vastamast tigrano ,aga mingi diil on towriga ka teil? toweriga olen ka tglt liitund läbi teie linkide mul vahet pole kus mängin peeasi ,et hea boonus oleks ja ongame äkki saaks sinna midagi? põhimõtteliselt hetkel saaks tglt nii k aveel ,et jookseks mööda ongame teeks first depoka ja mängiks neid igas toas lahti,aga parem oleks ,kui saaks ühes toas mängida koguaeg .ja ps q kulgurile ka tänud vastamast olen seda bwini asja kuulnud ka ennem kuskilt ,aind ei tea kui õige see asi on ja kaua seda on nii,et netist uurid koode äkki lõpetavad selle asja ära, aga tänud ikka nõuannete eest praegu ja edaspidi !
                              Lood pole eriti muutunud ja RedKingsi kohapealt olen ikka veel teadmatuses, mis on väga kurb, sest paljud mängijad ootavad lubatud soodustusi. Toweris saan ühtteist leiutada aga sealgi kõik võtab momendil oodatust kauem aega. Terve Ongame võrk on peale softi vahetust nagu maapealt pühitud.

                              Algselt postitas gerd84
                              selline küsimus oleks ,et ma tegin selle pp500 läbi ,aga lõpus pidi tulema siis 100 usd + 100 aga tulnd on arvele 100 ,et saadan suppordi sinna kirja või mis teema sellega on?
                              Ole hea lisa mind msn tigrano(at)pokkeriprod.com, siis saan ehk e-maili RedKingsi saata ja järelpärimise teha. Kas teised, kes boonuse vabastasid on saanud MEGA promo preemia?

                              Algselt postitas Supsti
                              No tere talv, mis soft.. mul on kahe tuumaline prose, 4gb rami, väga hea video kaart ja ei suuda 7 lauda välja vedada. REAALNE. Pm jah, 3x nägin lihtsalt kuidas AA time outib 1 table sngdes, hitin flushi, ei saa raiseda, ega callida... Imestasin, et suutsin veel sellise laggiga mingit moodi breakeven mängida. VÄGA NÄRVIS OLEN.
                              Minu enda arvuti kannatab 12 lauda koos HEMiga, muidugi uus soft on jube ressursi röövel ja ei ole kõige parem multitablemiseks enam. Tegelikult 12 lauda on ikka liiga vähe ühe full ringi mängija jaoks.

                              Kui arvuti enam ei võimalda normaalselt mängida, siis ei jää midagi üle, kui tuba vahetada, sest uue arvuti ostmine oleks ju liiast.

                              Ning esimene kuu on näidanud, et softi uuendatakse ikka üli aeglaselt. Mingi pool kuud möödas tehakse uuendus river card faster, no siit pole lähiajal mingit mõstliku uuendust tulemas kindlalt.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #270
                                Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                                Algselt postitas gerd84
                                selline küsimus oleks ,et ma tegin selle pp500 läbi ,aga lõpus pidi tulema siis 100 usd + 100 aga tulnd on arvele 100 ,et saadan suppordi sinna kirja või mis teema sellega on?
                                Sain RedKingsi-ga ühendust ja täna arvatavasti on neile, kes boonused vabastanud preemia arvel

                                Comment

                                Working...