RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #226
    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Algselt postitas EGERT
    seda laudade väljanägemist saab ka kuskilt muuta ?
    tirisin just ja liiga kirju nende mehikeste kujudega imo
    Vaata sellelt lingilt seal on postitatud kust saab tõmmata erinevaid laudade layoute: http://foorum.pokkeriprod.com/index....,1522.270.html

    Comment

    • marguzz22
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1458

      #227
      Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

      ma ütlen ausalt kõige parem support ongames on betssonis tra vennad nii abivalmid ja 1 min saab supporti lives kätte, BWIN aga polegi live supporti epic shit on see bwin

      Comment

      • rrrr
        Grinder
        • Nov 2008
        • 904

        #228
        Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

        Plaanin nädala lõpus võrku vahetada. Kas Ongames kaob raha endiselt musta auku ja seda tuleb suppordilt järgmine päev lunida?

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #229
          Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

          Algselt postitas rrrr
          Plaanin nädala lõpus võrku vahetada. Kas Ongames kaob raha endiselt musta auku ja seda tuleb suppordilt järgmine päev lunida?
          Mul eile juhtus nii.

          Comment

          • rrrr
            Grinder
            • Nov 2008
            • 904

            #230
            Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

            Algselt postitas BuildUp
            Mul eile juhtus nii.
            Ja mis siis saab? Kust sa üldse ära adusid, et pappi puudu on? Kas ilma suppordi kontaktita jääbki "kadunud" nuts saamata?

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #231
              Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

              Algselt postitas rrrr
              Ja mis siis saab? Kust sa üldse ära adusid, et pappi puudu on? Kas ilma suppordi kontaktita jääbki "kadunud" nuts saamata?
              No ma arvan, et see rahade kadumise teema on natuke üle paisutatud, sest pole ühtegi juhtumit minumeelest, kus raha oleks kaduma läinud. Kõik teavad, et Ongames selline asi vahel juhtub aga suuremat probleemis sellest ei ole, kui just ei mängi bankrolliga, kus viimane raha oli laudades.

              Raha jõuab alati arvele tagas, mina ei ole vaevunud isegi mingit kirja saata.

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #232
                Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                Jep, nõustun tigranoga.. üldjuhul 24h on max see aeg, mis kulub et raha tagasi accoundile tekiks ja mingeid kirju pole vaja olnud saata.

                Comment

                • QKulgur
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 484

                  #233
                  Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                  ei suuda mina enam selles võrgus mängida, üldiselt ma olen rahulik inimene aga see soft on mul südame nii pahaks ajanud et ma ei hakka parem neid **** siia postitama. boonused jne on võrgus küll vinged aga kui igapäev tekib oksemaitse suhu sellest miljonist veast siis paratamatult kannatab mäng kah sellest ajunussist juba, sellepärast ei hoia boonused ka mind enam selles võrgus kinni. 300 punkti vaja veel ära teha et boonus kätte saada ja adjoo

                  Comment

                  • Marek K.
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1477

                    #234
                    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                    Algselt postitas QKulgur
                    ei suuda mina enam selles võrgus mängida, üldiselt ma olen rahulik inimene aga see soft on mul südame nii pahaks ajanud et ma ei hakka parem neid **** siia postitama. boonused jne on võrgus küll vinged aga kui igapäev tekib oksemaitse suhu sellest miljonist veast siis paratamatult kannatab mäng kah sellest ajunussist juba, sellepärast ei hoia boonused ka mind enam selles võrgus kinni. 300 punkti vaja veel ära teha et boonus kätte saada ja adjoo
                    Kahju :( , aga j22me k6ik ongame paremaid aegu ootama!

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #235
                      Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                      Algselt postitas rrrr
                      Ja mis siis saab? Kust sa üldse ära adusid, et pappi puudu on? Kas ilma suppordi kontaktita jääbki "kadunud" nuts saamata?
                      Mingi 18h võttis aega ja papp oli tagasi. Aru sain nii, et päris suur summa oli kadunud. ;D ;D

                      Comment

                      • Marek K.
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1477

                        #236
                        Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                        Nii, proovisin eile õhtul üht turniiri ja toimus täpselt sama pull, mis pühapäeval paljude turniiridega. Turniir algas, mängiti täpselt 1 hand ja siis lööb laua kinni ning lobbys näitab, et turna frozen. Ja nii oli ongames enamus turniiridega eile järjekordselt. Mis kõige huvitavam, siis buy-ini ka ei refunditud, loodetavasti see ikka mingil ajal toimub ja ei pea ise eraldi kirja saatma. But this sucks!

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #237
                          Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                          Algselt postitas rankapoeg
                          Nii, proovisin eile õhtul üht turniiri ja toimus täpselt sama pull, mis pühapäeval paljude turniiridega. Turniir algas, mängiti täpselt 1 hand ja siis lööb laua kinni ning lobbys näitab, et turna frozen. Ja nii oli ongames enamus turniiridega eile järjekordselt. Mis kõige huvitavam, siis buy-ini ka ei refunditud, loodetavasti see ikka mingil ajal toimub ja ei pea ise eraldi kirja saatma. But this sucks!
                          Väga karm, see turna server on neil päris korrast ära.

                          Comment

                          • rrrr
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 904

                            #238
                            Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                            Krt, peab vist isiklikult ära proovima, et kas asi on nii hull v mitte. Toweri ajast (vana soft) meeldivad mängijad + veel 5-maxis sobivale kohale istumise võimalus + lobbyst vastaste notede lugemine on minu jaoks tugevad argumendid. Peale ramdiski tegemist klappisid HEM ja saldo vana softiga sendi pealt. Nii et HEMi järgi hakkan kontrollima, et ega mulle tünga ei tehta. Kuna mängin ainult cashi, siis turniirijamad mind ei puuduta. Ja aknaid on ka ainult 4 tk (5-max). Nagu ma aru saan saab ka sobiva skini endale modida.

                            Comment

                            • marguzz22
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1458

                              #239
                              Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                              Tere! kas teil on HEMis mucked cardid näha? Tra millegipärast ei näita isegi kui showdownile on läinud käsi (ongame HH näitab, HEM mitte) Kas teil sama probleem?

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #240
                                Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                                Algselt postitas marguzz22
                                Tere! kas teil on HEMis mucked cardid näha? Tra millegipärast ei näita isegi kui showdownile on läinud käsi (ongame HH näitab, HEM mitte) Kas teil sama probleem?
                                Jah mul on ka nii

                                Comment

                                Working...