RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #196
    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    eitea jah, ju siis kaardid ei mahu ära väiksele lauale, rofl naer tuleb ikka kohati peale.. et softi puhul pole mitte tegemist jamaga, vaid totaalse programmeerijate lolluse ja laiskusega :)

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #197
      Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

      Algselt postitas rankapoeg
      eitea jah, ju siis kaardid ei mahu ära väiksele lauale, rofl naer tuleb ikka kohati peale.. et softi puhul pole mitte tegemist jamaga, vaid totaalse programmeerijate lolluse ja laiskusega :)
      just sest vanas softis mahtusid kõik kaardid mini lauale ära omahas.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #198
        Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

        Algselt postitas rankapoeg
        eitea jah, ju siis kaardid ei mahu ära väiksele lauale, rofl naer tuleb ikka kohati peale.. et softi puhul pole mitte tegemist jamaga, vaid totaalse programmeerijate lolluse ja laiskusega :)
        Ei ole ainulaadne lahendus. Kunagi (ehk ka praegu?) ei saanud ka MicroGamingus (TrioBet, NordicBet jne) Omaha laudade suurust muuta.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #199
          Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

          tirisin ka redkingsi softi läbi pokkeriprode alla.
          Küss selline:
          kas ma pean signup bonuse koodi kohe panema, kuigi hetkel ma deposiiti tegema ei hakka. ega see boonuse vabastamise aeg kohe ometi jooksma ei hakka?
          poovin lihtsalt playmoney laudades, kuidas mulle see soft istub.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #200
            Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

            Algselt postitas pikk28
            tirisin ka redkingsi softi läbi pokkeriprode alla.
            Küss selline:
            kas ma pean signup bonuse koodi kohe panema, kuigi hetkel ma deposiiti tegema ei hakka. ega see boonuse vabastamise aeg kohe ometi jooksma ei hakka?
            poovin lihtsalt playmoney laudades, kuidas mulle see soft istub.
            Siis, kui deposiiti alles tegema hakkad valid ka vastava boonuse.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #201
              Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

              Algselt postitas TIGRANO
              Siis, kui deposiiti alles tegema hakkad valid ka vastava boonuse.
              se3ge

              Comment

              • Raigo12
                Räme Fish
                • Dec 2008
                • 7

                #202
                Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                Tere.
                Tegin RedKings-ist cashoudi 27. juuni kella 3me paiku öösel MB-sse. Seda raha pole siiamaani kohale jõudnud. Kaua seal see tavaliselt aega võtab? Või on aeg hakata kuskile e-maile saatma?

                Comment

                • marguzz22
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1458

                  #203
                  Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                  Algselt postitas Raigo12
                  Tere.
                  Tegin RedKings-ist cashoudi 27. juuni kella 3me paiku öösel MB-sse. Seda raha pole siiamaani kohale jõudnud. Kaua seal see tavaliselt aega võtab? Või on aeg hakata kuskile e-maile saatma?

                  varsti peaks tulema ,mul tuli nt ongame betssonist 30 min, redkingsis mingi 1-2p peaks olema

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #204
                    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                    Algselt postitas TIGRANO
                    Meeldetuletus kõikidele RedKingsi mängijatele, kes on liitunud RedKingsi läbi PokkeriProd.com linkide.

                    Täna õhtul kell 20:00 leiab aset järjekordne PokkeriProd MEGA Series turniir. NB!!! seekord on ka turniir kaitstud salasõnaga: pokkeriprod ja igaks juhuks mainin veelkord, et osaleda palun ainult läbi PokkeriProd.com linkide liitunud mängijatel.

                    Eelmisel turniiril osales kokku 11 mängijat, kellest osad ei olnud teatud põhjustel läbi PokkeriProd.com linkide liitunud mängijad, seega edetabeli punktid ja lisaauhinnad lähevad järgmistele mängijatele:

                    Turniiride seeria kokkuvõttes 3 parimale Ipod suffled.

                    Praegune turniiri edetabel: shipoopi21 - 5p
                    deeflou - 3p
                    insener - 2p

                    Särgid saavad kõik läbi PokkeriProd.com linkide liitunud mängijad, kes on osalenud ühel MEGA series turniiril. Kuna särgid alles on teel RedKingsist siiapoole, siis arvan, et särkide jagamise teeks turniiri seeria viimasel päeval, kui on olemas ka täpne ülevaade särkide saajatest ning siis saab korraga kõigile särgid postitada või muul moel kätte toimetada.

                    Kuna shipoopi21 võitis eelminekord turniiri, siis võidu puhul sai ta PokkeriProd.com tiimi poolt koolituspaketi, millest aga shipoopi21 teatud põhjustel loobus. Seega seekord tuleme veel vastu ja teeme sessi 2 koha omanikuga deeflou-ga. Kuna pühad olid vahel, siis deeflou-ga teen täna isiklikult esimese sessi ja vaatame ehk leiame mängust mõningaid leake ;D


                    Seega kõik täna uuesti turniiri mängima, kes pole veel ühelgi osalenud tulge särgi järgi ja samuti võimalus veel Ipod Suffle tasku pista


                    miks ei võiks turna asi eraldi topic olla, ma mitu korda otsinud ja seetõttu ilma jäänud et pole leidnud

                    Comment

                    • Raigo12
                      Räme Fish
                      • Dec 2008
                      • 7

                      #205
                      Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                      Algselt postitas marguzz22

                      varsti peaks tulema ,mul tuli nt ongame betssonist 30 min, redkingsis mingi 1-2p peaks olema
                      Jah tuligi , seal oli öeldud et 2 tööpäeva jooksul , sellest ka minu väike paanika (nädalavahetus ei lähe arvesse).

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #206
                        Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                        Algselt postitas ESTPatrick
                        miks ei võiks turna asi eraldi topic olla, ma mitu korda otsinud ja seetõttu ilma jäänud et pole leidnud
                        Pole vist üldse paha mõte.

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #207
                          Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                          palju max deposit thru MB redkingsi on?

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #208
                            Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                            äkki oli 1500$

                            Comment

                            • gerd84
                              Julm Donk
                              • Jan 2009
                              • 26

                              #209
                              Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                              heia:) mul oleks janar rk või tigranole üks palve või soov vms_:) et ma liitusin läbi pokkeriprode võtsin selle 500 boonuse ,aga viimane 100 on juba lahti vabastamisel ,et midagi nagu siin olen lugend ,et läbi pokkeriprode liitunutel on edaspidi ka võimalik saada norm rakebacki ,no mängiks redkingsis heameelega edasi ,aga nad annaks vist mulle 10 prossa rakebacki siis parem lähen järgmisse ongame tuppa ,aga heameelega oleks ühes toas aind ,et ehk saab läbi teie mingi normaalse rakebacki oleks väga tänulik ,kui saaks midagi uurida ,sest arvan ,et nädalõpuks on mul boonusega kõik

                              Comment

                              • Supsti
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 863

                                #210
                                Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                                Tekkis küsimus redkingsi ja üldise ongame kohta, kas sharkscope ei kuva KÕIKI turkasid.. Olen 80 turkat ära mänginud, aga sharkscope näitab 37..

                                Comment

                                Working...