RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #166
    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Algselt postitas gerd84
    öösel on nad veel juurde pannud mul 30 daala, et ühesõnaga olen 80 daala tagasi saand ,aga loodan ,et see ongame võrk saaks ikka oma vana hiilguse tagasi kus oli palju mängijaid jne jne sest ega mul seal mängimise vastu pole üldse ,kui nad oma softid ja asjad korda saaks ,aga loodame parimat neilt ja tänud kõikidele siin foorumis olijatele kes on alati väga abivalmis kutid
    Vana hiilguse? Rahad on neil sea alati (juba poolteteist aasta eest) kuhugi mõneks ajaks kadunud, kuid alati tagasi tekkinud.

    Comment

    • gerd84
      Julm Donk
      • Jan 2009
      • 26

      #167
      Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

      vana hiilguse all mõtlesin tglt seda,et siin pool aastat tagasi sai mängitud oli ikka 40 kilo inimesi sees hetkel hea kui 15 tuleb õhtuti ja et nad selle softi korda teevad aga seda raha teemat jah olen siin lugend,no loodame,et asi muutub ja kõik paremuse poole

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #168
        Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

        mis teil kõigil on roll ainult 4BI et on probleem kui paar BI tuleb lauast 24h jooksul tagasi? ega miskit kellegil ära ei võeta

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #169
          Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

          Algselt postitas rohelinekonn
          mis teil kõigil on roll ainult 4BI et on probleem kui paar BI tuleb lauast 24h jooksul tagasi? ega miskit kellegil ära ei võeta
          Samas on halb see, et fishidel vb ongi 4BI, mida nad ei saa ära annetada.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #170
            Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

            Meeldetuletus kõikidele RedKingsi mängijatele, kes on liitunud RedKingsi läbi PokkeriProd.com linkide.

            Täna õhtul kell 20:00 leiab aset järjekordne PokkeriProd MEGA Series turniir. NB!!! seekord on ka turniir kaitstud salasõnaga: pokkeriprod ja igaks juhuks mainin veelkord, et osaleda palun ainult läbi PokkeriProd.com linkide liitunud mängijatel.

            Eelmisel turniiril osales kokku 11 mängijat, kellest osad ei olnud teatud põhjustel läbi PokkeriProd.com linkide liitunud mängijad, seega edetabeli punktid ja lisaauhinnad lähevad järgmistele mängijatele:

            Turniiride seeria kokkuvõttes 3 parimale Ipod suffled.

            Praegune turniiri edetabel: shipoopi21 - 5p
            deeflou - 3p
            insener - 2p

            Särgid saavad kõik läbi PokkeriProd.com linkide liitunud mängijad, kes on osalenud ühel MEGA series turniiril. Kuna särgid alles on teel RedKingsist siiapoole, siis arvan, et särkide jagamise teeks turniiri seeria viimasel päeval, kui on olemas ka täpne ülevaade särkide saajatest ning siis saab korraga kõigile särgid postitada või muul moel kätte toimetada.

            Kuna shipoopi21 võitis eelminekord turniiri, siis võidu puhul sai ta PokkeriProd.com tiimi poolt koolituspaketi, millest aga shipoopi21 teatud põhjustel loobus. Seega seekord tuleme veel vastu ja teeme sessi 2 koha omanikuga deeflou-ga. Kuna pühad olid vahel, siis deeflou-ga teen täna isiklikult esimese sessi ja vaatame ehk leiame mängust mõningaid leake ;D


            Seega kõik täna uuesti turniiri mängima, kes pole veel ühelgi osalenud tulge särgi järgi ja samuti võimalus veel Ipod Suffle tasku pista


            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #171
              Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

              Redkingsis on ühekordne BadBeat bonus 50$, kui ma saan punaste kunnidega showdownil kotti. Lisatingimus on 500 punkti kogutud. Ma olen muidugi punaste kunnidega juba kotti saanud aga punkte veel koos ei ole. Kas ma võin punktid kokku koguda ja siis selle vana käe neile saata?

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #172
                Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                Ma arvan, et pigem kui sul punased kunnid ja nendega biiti saad, siis saada see käsi neile 24h jooksul. Peale seda hakkad antud boonuse jaoks punkte koguma, juhul kui sul mõnda eelnevat boonust jooksmas ei ole.

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #173
                  Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                  Algselt postitas alaska
                  Redkingsis on ühekordne BadBeat bonus 50$, kui ma saan punaste kunnidega showdownil kotti. Lisatingimus on 500 punkti kogutud. Ma olen muidugi punaste kunnidega juba kotti saanud aga punkte veel koos ei ole. Kas ma võin punktid kokku koguda ja siis selle vana käe neile saata?
                  kurat ei teadnudgi sellisest asjast. peab meelde jätma.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #174
                    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                    Pumpan turniiri üles, sest PokkeriProd MEGA Series turniir kohe algamas 27 minuti pärast ja momendil ainult 6 reganut.

                    Full ring turniirid ei toimu Ongames, kui pole vähemalt 10 osalejat, loodan, et tuleb veel osalejaid ikka.

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #175
                      Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                      ah wtf. Ma just sellepärast ajasin ennast koju. :-\ oleks võind veel rannas tsillida. :'(

                      Comment

                      • Supsti
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 863

                        #176
                        Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                        Tere talv..

                        Comment

                        • Marek K.
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1477

                          #177
                          Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                          JAMA

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #178
                            Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                            kurat.

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #179
                              Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                              vana lits! Nii ei saa ju punne kokku ajada. kurjam selline, ma nädal aega selleks turnaks vamistusin ette ennast.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #180
                                Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                                Algselt postitas rankapoeg
                                Ma arvan, et pigem kui sul punased kunnid ja nendega biiti saad, siis saada see käsi neile 24h jooksul. Peale seda hakkad antud boonuse jaoks punkte koguma, juhul kui sul mõnda eelnevat boonust jooksmas ei ole.
                                Ei ole, seal on, et iga mängija saab seda ühe korra insta, kui tingimused täidetud. Teine oli see, et punaste kunnide eest preflop saad 10$, kui 100 punkti kogutud, saatsin meili, vaatame mis saab.

                                Comment

                                Working...