Re: 888Poker - probleemid ja küsimused
Ma siin mõtlesingi jah, et mida soetada, Sina muidugi eluaegne PT4 kasutaja, kuid ennem ostu peaks põhjalikult uurima mõlemaid variante. PT4 pole ma ise kunagi kasutanud tho, HM2 tundus päris mõnus isegi (kõvasti kiirem kui HM1).
Ma siin mõtlesingi jah, et mida soetada, Sina muidugi eluaegne PT4 kasutaja, kuid ennem ostu peaks põhjalikult uurima mõlemaid variante. PT4 pole ma ise kunagi kasutanud tho, HM2 tundus päris mõnus isegi (kõvasti kiirem kui HM1).
TC
Comment