888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tiigrikutsu
    Grinder
    • Oct 2011
    • 522

    #1441
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Lol, regasin 10k freerollile, turna katkestati enne algust ja näen 1$+ enda kontol. xd

    Comment

    • Ballahollic
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2011
      • 388

      #1442
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
      Lol, regasin 10k freerollile, turna katkestati enne algust ja näen 1$+ enda kontol. xd
      See pole esimene kord

      Comment

      • reket25
        Julm Donk
        • Sep 2010
        • 84

        #1443
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        Mis teema sellega on, et cashouti saab teha ainult Wire transferi abil? Muid valikuid ta ei pakkunud ja kuskilt ei osanud neid lisada ka. Konto on olnud juba väga pikka aega (3-4 aastat), cashoute teinud reeglina Moneybookersisse. Kas pärast Muchosega ühinemist on cashouti süsteem ka muutunud?

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1444
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          ilmselt pead mingi min depo tegema MB kaudu ja siis on see cashoutimise valikus taas olemas

          Comment

          • reket25
            Julm Donk
            • Sep 2010
            • 84

            #1445
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            Ok, tänud. Proovin seda süsteemi

            Comment

            • mcompany
              Räme Fish
              • Jan 2012
              • 20

              #1446
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              Mul oli ka peale crushi justkui rohkem peal kui peaks. Järelikult läksin õnne peale turniiride kohad. Joppas veel sellega, et paljud sain ennam kinga seega sain sitoffis vendade blinde. Aga ega ma eriti ei rõõmusta - Fucking unfair!

              Comment

              • mcompany
                Räme Fish
                • Jan 2012
                • 20

                #1447
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                Oleks ammu 888 läinud, aga seal on kuld fishi, kellel on raha mida jagada. Isegi minusugune algaja noob pro teeb Eesti mõistes väga soliidset raha. Pokerstarsis jälle jama selle table selectioniga jne. Lampi sngd on lampi väga brutaalselt agrod seal.

                Comment

                • Simbuuuu1
                  Räme Fish
                  • Feb 2013
                  • 5

                  #1448
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  Kas keegi saaks sheerida linki, kust ma saaksin tõmmata alla Pacific pokeri installeri ? :P

                  Comment

                  • p0l1
                    Grinder
                    • Jan 2011
                    • 581

                    #1449
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    google.com -> "pacific poker download"

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #1450
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      Kas HM1-ga saab veel cashi mängida nii, et statsid lauda tuleksid ka?

                      E: hetke lsain tööle codecci postitud lingi abil
                      Last edited by emmimees; 05.02.13, 13:06.

                      Comment

                      • Simbuuuu1
                        Räme Fish
                        • Feb 2013
                        • 5

                        #1451
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
                        google.com -> "pacific poker download"

                        http://www.pacificpoker.com/en/download_short.htm

                        Sorri, aga mul lööb maksu ja tolliameti bani ette :S

                        Comment

                        • Pokutaja
                          Julm Donk
                          • Feb 2012
                          • 84

                          #1452
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas Simbuuuu1 Vaata postitust
                          Sorri, aga mul lööb maksu ja tolliameti bani ette :S
                          Kasuta google DNS servereid (8.8.8.8 ja 8.8.4.4) ja ei pea muretsema nende banide pärast. Googelda ala "how to set dns servers" ja peaks kohe mingi tutoriali leidma, üsna lihtne protsess on

                          Comment

                          • isutuba
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 633

                            #1453
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Pokutaja Vaata postitust
                            Kasuta google DNS servereid (8.8.8.8 ja 8.8.4.4) ja ei pea muretsema nende banide pärast. Googelda ala "how to set dns servers" ja peaks kohe mingi tutoriali leidma, üsna lihtne protsess on

                            Comment

                            • Simbuuuu1
                              Räme Fish
                              • Feb 2013
                              • 5

                              #1454
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused


                              No ei taha toimida, vb on asi selles, et kasutan elisa mint'i pulka, ma ei tea..
                              aga ma oleks ülitänulik kui keegi viitsiks pacificu installeri kuskile apploudida ja siia lingi panna :)

                              Comment

                              • isutuba
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 633

                                #1455
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Simbuuuu1 Vaata postitust
                                No ei taha toimida, vb on asi selles, et kasutan elisa mint'i pulka, ma ei tea..
                                aga ma oleks ülitänulik kui keegi viitsiks pacificu installeri kuskile apploudida ja siia lingi panna :)

                                Comment

                                Working...