888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1426
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Kõik tõmbasid ajutiselt PT4 triali endale ?

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #1427
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      ma loobusin hemist täielikult, ostsin pt4 ära ja panin hem1 popupid sisse.
      ajuvaba, see aeg millal see hud pole töötand pole üldse korralikult grindida saanud, sest tableselectin sitaks ja tablefinderiga huiamine ajab närvi. pt fixis asja 23. november, hem2 pole siiamaani asja ära fixinud.
      Last edited by KristjanRawk; 29.11.12, 09:15.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #1428
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        Sama siin.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #1429
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          HEM1-le HUD-i parandus on välja tulnud?

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #1430
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            HEM1-le HUD-i parandus on välja tulnud?
            Ei. Hemi foorumi järgi pole isegi ETA-t teada.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #1431
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              HUD-i fix: http://www.holdemmanager.com/Downloa..._28Dec2012.exe

              Comment

              • tiigrikutsu
                Grinder
                • Oct 2011
                • 522

                #1432
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                Värdjad ikka suudavad venitada nende väljamaksetega, cmon. Iga kord kui lähed vaatama sinna cashieri siis viskab ette veel mingi värdja kasti, et äkki ikka tahad lõpetada väljamakset ja siis tuleb järgi kohe LIVE chat kast kus õpetatakse sulle sissemakse tegemist. Korralik perverssus.

                Comment

                • N1x0n
                  Jube Noob
                  • Jun 2011
                  • 155

                  #1433
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                  Värdjad ikka suudavad venitada nende väljamaksetega, cmon. Iga kord kui lähed vaatama sinna cashieri siis viskab ette veel mingi värdja kasti, et äkki ikka tahad lõpetada väljamakset ja siis tuleb järgi kohe LIVE chat kast kus õpetatakse sulle sissemakse tegemist. Korralik perverssus.
                  This is called business ..

                  Comment

                  • mcompany
                    Räme Fish
                    • Jan 2012
                    • 20

                    #1434
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    Krdi kas kellegil on veel systeem koos? Mul oli 9 lauda lahti + regatud lauad... nüüd ei teagi kohe, mis saatust oodata. Sisse logida ei saa: ütleb, et Unable to contact, pleas try again or contact suport. Nice.

                    See, et cashoudiga aega läheb, see on päris hea. Mõtle, kui keegi peaks häkkima su konto peale, siis ei ta sulli kohe kätte:)

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #1435
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      Soft jah streigib, seda ennegi olnud. Eelmine kord läks paar tundi kuni korras. Tilti ajab küll tho.

                      Comment

                      • mcompany
                        Räme Fish
                        • Jan 2012
                        • 20

                        #1436
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        ei tea kuidas nad rahasi jagavad. jõudsin veel päris palju sitoudis vendade blinde v6tta enne kui ise ka kinga sain xD

                        Comment

                        • mcompany
                          Räme Fish
                          • Jan 2012
                          • 20

                          #1437
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          Jama on küll jah ja ega supportist küsida, see on mõttetu. Aja raiskamine ja enda vaev. Eks nüüd saatus teeb oma töö ja ei tea kas lucky peale lähevad turniiride kohad või siis tühistatakse ja kantakse tagasi vms...

                          Comment

                          • paradigmlost
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 421

                            #1438
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            ei tea jah. päris sagedased on sellised soft crashimised 888s.

                            Comment

                            • mcompany
                              Räme Fish
                              • Jan 2012
                              • 20

                              #1439
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              VB nii tehakse lisaraha:D Igalt ühelt natukene ja kokku saab päris palju:D See mingi võõras teema ei ole jah. Ükskord panin jooksu kodust ja tagasi tulin olid kõik regatud turniirid ilma võitluseta maha jooksnud. Naljamehed küll. Nyyd istugi nagu loll ja proovi iga natukese aja pärast, et vähemalt regatud turiirid raisku ei läheks.

                              Comment

                              • Ballahollic
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2011
                                • 388

                                #1440
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                Nüüd saab sisse jälle

                                Comment

                                Working...