888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #1201
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Paned seatingu ülevalt chipikastist paremale lugedes, hud läheb ise paika alles peale paari käe mängimist.

    Comment

    • Poke
      Grinder
      • Mar 2010
      • 995

      #1202
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
      Tere, kuidas saab 888s prefered seatingu ühtima Trackeri omaga? Kas kuskilt pidi valima ka Networki vms? Sest seatingu ma nüüd 2 ringi läbi proovinud ja no kuidagi kohe ei õnnestu. Hud on lauas ikka pillapalla laiali..
      hemmist pead ka seating prefe.. panema sama, mis sul 888 settings. table optionsis valitud on ja jooksevad kokku.

      Comment

      • absoluutselt
        Julm Donk
        • Dec 2011
        • 71

        #1203
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
        Paned seatingu ülevalt chipikastist paremale lugedes, hud läheb ise paika alles peale paari käe mängimist.
        Mul pole küll Cash tables mingi chipikasti lauas (?)

        Algselt postitas Poke
        hemmist pead ka seating prefe.. panema sama, mis sul 888 settings. table optionsis valitud on ja jooksevad kokku.
        Mul on PTR ja ma olen mitu korda üritanud juba neid kahte ühtima panna. Ehk siis panin 888s endale prefered seat (6max) seat 3 ja olen nüüd PTRis proovinud kõik seatid 3 korda läbi. Ikka viskab pillapalla. Seda ma küsingi, et kas tuleb kuskilt mingit Pacific Network ka valida vms?

        EDIT: Tundub, et sain lõpuks paika. Ma ei tea, väga hallar!
        Last edited by absoluutselt; 07.05.12, 11:18.

        Comment

        • absoluutselt
          Julm Donk
          • Dec 2011
          • 71

          #1204
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          Naeruväärne, et kui ma panen:

          888 - Seat 2 / PTR - Seat 2 on kõik korras ja HUD on paigas.

          Aga kui ma panen mõlemad Seat 3, siis on täiesti loco. Oeh, üle tunni aja juba raiskanud oma närve selle pasa peale..

          Comment

          • Poke
            Grinder
            • Mar 2010
            • 995

            #1205
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            ilmselt enda mingi kärn ikka kuidagi pidi.

            e: cashout 888 to MB läks ainult 6päeva:D

            Comment

            • EmaMaksab
              Räme Fish
              • Mar 2012
              • 13

              #1206
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              trrr , ma ei saa aru ma kannan raha nagu otse panka aga nad kannavad ikka mu raha MB kontole , miks? :S

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #1207
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                sest sa olid teinud sissemakse MB-st. siis nad kannavad enne automaatselt sinna sama summa tagasi ja ülejäänud saad valida kuhu tahad. sama asi on ju starsis.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1208
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  Kas see on 888s normaalne? Pokerri account on daalas, uurisin et seda ei saagi euriks muuta? Tegin cashoudi 1k usd to MB .. currencyks valisin cashoutised € kuna MB account on ka € .. kokkuvõttes h2visin 1k pealt ca 50 usd .. tra mis see 888 võtab lambist ca 5% cashoutidelt?

                  Comment

                  • rollkopter
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 501

                    #1209
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    Kas see on 888s normaalne? tra mis see 888 võtab lambist ca 5% cashoutidelt?
                    ei ole normaalne
                    jah võtavad

                    convertimisega võtavad sitaks vahelt aga kui mu BR oli eurides seal ja välja saatsin ka eurides siis läks vahelt täpselt 0 niiet

                    Comment

                    • Marek K.
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1477

                      #1210
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      Ära kunagi vali cashout currencyks eur, saadki scammed. Kõige "odavam" viis raha cashoutida tundub siiamaani SEB panka, kuid cashout currencyks jäta ikka usd. Pank ise konverteerib selle hiljem eurodeks. 888 converting style is a nigger style.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1211
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        Kas see on 888s normaalne? Pokerri account on daalas, uurisin et seda ei saagi euriks muuta? Tegin cashoudi 1k usd to MB .. currencyks valisin cashoutised € kuna MB account on ka € .. kokkuvõttes h2visin 1k pealt ca 50 usd .. tra mis see 888 võtab lambist ca 5% cashoutidelt?
                        Lase klienditoel muuta mõlemad kontod (cashier & pokkerituba) samaks currencyks. Pidin neile 2-3x selgitama, mida ma täpselt tahan ja lõpuks tehti ära.

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #1212
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          Kas see on 888s normaalne? Pokerri account on daalas, uurisin et seda ei saagi euriks muuta? Tegin cashoudi 1k usd to MB .. currencyks valisin cashoutised € kuna MB account on ka € .. kokkuvõttes h2visin 1k pealt ca 50 usd .. tra mis see 888 võtab lambist ca 5% cashoutidelt?
                          Sellest küllalt varem leierdatud siin teemas, et võtavad jah vähemalt 5% vahelt. Sai neilt kunagi aru ka päritud, et miks nii tehtud asi, vastati "business decision". Kui MB eur siis saada sinna daalad, saad mitu x odavamalt.

                          Comment

                          • kaspit0
                            Räme Fish
                            • Apr 2012
                            • 1

                            #1213
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            Kas keegi 888pokkeri poest on midagi ostnud? Ma võitsin sealt omale Reali särgi turniiriga, tahaks teada kaua aega läheb selle tulekuga. 25 aprill tegin orderi ära, siiani on to be shipped...

                            Comment

                            • Firzen
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 605

                              #1214
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas kaspit0 Vaata postitust
                              Kas keegi 888pokkeri poest on midagi ostnud? Ma võitsin sealt omale Reali särgi turniiriga, tahaks teada kaua aega läheb selle tulekuga. 25 aprill tegin orderi ära, siiani on to be shipped...
                              Starsist ntx tulevad ka asjad miski 3-4 nädalat. Eeldan, et sama aeg läheb. Kuskil seal on kirjas ka kindlasti.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #1215
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas kaspit0 Vaata postitust
                                Kas keegi 888pokkeri poest on midagi ostnud? Ma võitsin sealt omale Reali särgi turniiriga, tahaks teada kaua aega läheb selle tulekuga. 25 aprill tegin orderi ära, siiani on to be shipped...
                                Imo standardina tulevad need asjad atleast 1 kuu. Kui 1.juuliks pole kohal, alles siis võid pabistama hakata :)

                                Comment

                                Working...