Re: 888Poker - probleemid ja küsimused
Ma selle raha liigutamise absurdsuse koha pealt olen niikuinii nõus, aga asi on selles, et näited "haihtus Riias kasiinos ära" ei ole aktsepteeritavad tõestused maksuameti jaoks. Kui keegi kunagi viitsib maksuameti vastu kohtusse minna kui nad lõpuks peaks inimesi hakkama näiteks tooma ja makse nõudma, siis saab nendele teooriatele ametliku vastuse.
Teoorias saab ehitajalt ka küsida selgitust, et kust see raha pärineb(sularahas vist ei müüda aktsiaid?), aga samamoodi nagu praegu pokkerimängijatega, seda ilmselt ei tehta väga palju. Peab küll maksma müügitulu pealt tulumaksu, kui pärast peaks teine aktsia miinusesse jääma, siis saab selle kahjumi küll tuludest maha arvestada.
Üldiselt see loogika peaks kehtima FIE'de puhul imo, kes asju kirjutavad kuludesse. Üksikisikutel on tulumaksuvabastused, mille alla küll saab koolituskulud kirjutada, aga hetkel vaevalt pokkeri-coachi palkamine selleks klassifitseerub. Nii kaua kui keegi maksuametiga sel teemal vaielnud ei ole, on erinevaid teooriaid üsna mõttetu välja käia.
Algselt postitas Fuzzy
Vaata postitust
Teoorias saab ehitajalt ka küsida selgitust, et kust see raha pärineb(sularahas vist ei müüda aktsiaid?), aga samamoodi nagu praegu pokkerimängijatega, seda ilmselt ei tehta väga palju. Peab küll maksma müügitulu pealt tulumaksu, kui pärast peaks teine aktsia miinusesse jääma, siis saab selle kahjumi küll tuludest maha arvestada.
Üldiselt see loogika peaks kehtima FIE'de puhul imo, kes asju kirjutavad kuludesse. Üksikisikutel on tulumaksuvabastused, mille alla küll saab koolituskulud kirjutada, aga hetkel vaevalt pokkeri-coachi palkamine selleks klassifitseerub. Nii kaua kui keegi maksuametiga sel teemal vaielnud ei ole, on erinevaid teooriaid üsna mõttetu välja käia.
Comment