888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fuzzy
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2010
    • 452

    #811
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    to: emmimees

    Nüüd ma ei saa küll enam mõhkugi aru. Kui teha cashout euris, siis ju 888 saadab juba eurodes raha? Ei?

    Kuidas siis MB ja VISA puhul nii erinev kurss on...

    EDIT: Vaatasin historist, et tõepoolest eelmistel cashoutidel Netellerisse on kurs 0,73. Ilmselt läheb kivi siis ikkagi VISA Crediti kapsaaeda.

    Ok vahet pole, igatahes mult rööviti mingi kuus kasti õlut praegu, olen šokis, ei suuda selgelt mõelda :D
    Last edited by Fuzzy; 30.09.11, 12:33.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #812
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      Kuus kasti OMG. 888s saab valida cashout currency, ma valin eur alati sest Mb on eur ja pole küll midagi kaotanud sellega... niiet need õlled võid VISAlt välja nõuda..

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #813
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        NL30 HU ära lõppenud ?

        Comment

        • anatoli grinder
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2010
          • 337

          #814
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
          Kui cashid rohkem kui oled deponud tahavad utility billi. Haige värk tegelt, endal ka ühtegi paberarvet koju ei tule, pidin ekstra EE-st laskma saata.
          ei tea minult kyll ei tahtnud...deposin sinna 25 ja keskmiselt kandsin iga kuu 1500 daala välja , nii pool aastat järjest. piisas ainult passikoopiast.

          Comment

          • sadptr
            Julm Donk
            • May 2011
            • 64

            #815
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            Tere!
            Tegin 888 konto, ilma läbi affilate mingita, kuidas seal rb süsteem üldse on?
            Kas jääd mingist rb nüüd ilma ka või on kõigile sama mingite punktide süsteem?
            Kui jään ilma kas oleks võimalik kontot kuidagi siduda nt PP rakebackiga?
            Tänud!

            Comment

            • Fuzzy
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2010
              • 452

              #816
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              Jääd ilma. Ära deposiiti tee ja loo teiste meiliaadressi kasutades läbi affiiliate uus konto.

              Comment

              • TaistoJ
                Grinder
                • Aug 2010
                • 787

                #817
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                Tasub teha jah uus kasutaja saades mingi % otsest rakebacki.

                Kui kellegil on soovi, siis PM
                Last edited by TaistoJ; 05.10.11, 17:20.

                Comment

                • andrepokker
                  Räme Fish
                  • Oct 2011
                  • 2

                  #818
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  Kas keegi hea inimene võiks mõne näite tuua, milline see residential address välja peaks nägema?
                  Olen guugeldanud ja proovinud aga ei sobi ükski. :S

                  Comment

                  • s1990n
                    Jube Noob
                    • Mar 2009
                    • 107

                    #819
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas andrepokker Vaata postitust
                    Kas keegi hea inimene võiks mõne näite tuua, milline see residential address välja peaks nägema?
                    Olen guugeldanud ja proovinud aga ei sobi ükski. :S
                    Ära kasuta ä,ö,ü.õ tähti seal residential adressis ta ei tunne neid ära vms.

                    Comment

                    • andrepokker
                      Räme Fish
                      • Oct 2011
                      • 2

                      #820
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      Oh kurat, sellepeale ei tulnudki .:D Suur tänu kiire vastuse eest.

                      Comment

                      • Relamz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1467

                        #821
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        Kui mäci peal mängida kas selle jaoks on loodud eraldi "software" kah või peab flashina netis mängima?

                        Comment

                        • bangedurmum
                          Julm Donk
                          • Oct 2011
                          • 45

                          #822
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          Kas 888's sõltub nende punktide teenimine ka Staatuse tasemest, mille oled saavutanud? Teiste sõnadega, kas näiteks Chrome tase teenib sama makstud Rake juures rohkem punkte, kui Iron? Kui jah, siis mis suhe võiks neil omavahel olla?

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #823
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas bangedurmum Vaata postitust
                            Kas 888's sõltub nende punktide teenimine ka Staatuse tasemest, mille oled saavutanud? Teiste sõnadega, kas näiteks Chrome tase teenib sama makstud Rake juures rohkem punkte, kui Iron? Kui jah, siis mis suhe võiks neil omavahel olla?
                            Kui kasutaksid taseme nimesid, mis päriselt eksisteerivad, siis saaks sulle ka vastata.

                            Comment

                            • bangedurmum
                              Julm Donk
                              • Oct 2011
                              • 45

                              #824
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                              Kui kasutaksid taseme nimesid, mis päriselt eksisteerivad, siis saaks sulle ka vastata.
                              blue -> iron -> chrome -> copper -> bronze -> silver -> gold -> platinum

                              ???

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #825
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas bangedurmum Vaata postitust
                                blue -> iron -> chrome -> copper -> bronze -> silver -> gold -> platinum

                                ???
                                Bronze taseme saamiseks on vaja rakeda $5 kuus.

                                Comment

                                Working...