888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #331
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Mis krdi weebika pilt? Et kui uue softi tõmban, sisi ei lase ilma mängida? Või WDF?? Aprill ju pole veel?
    Praegu küll tavalised avatrid kõigil kui peale panen need...

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #332
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      enamik lauad jah tavalised nagu varem, aga mõni üksik laud tehtud veebikate oma, fishirikkad.
      nl6's vähemalt.

      Comment

      • M6niste
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2009
        • 345

        #333
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
        888pokeris nüüduuendati softi, tsipa suuremaks pealobby ning cash gamedes webcam lauad, ehk siis lauas avatari asemel on veebika pilt, ilma veebikata lauda istuda ei saa. endal jäid laup. õhtul rahad lauda kinni kuidagi, 2 päeva jamand suppordiga, lubati 48 tunniga korda teha, siiani mitte midagi, ei usu kah, homme peab veel kurjad kirjad saatma sinna.
        Endal jäi ka ühte lauda raha kinni ja mingi 2-3 kirja saatsin neile. Nemad vastasid selle peale, et pokker ongi selline mäng, kus võib raha kaotada ja nii mitu korda järjest! Ühesõnaga lõpuks loobusin, aga siis nädal hiljem kanti raha ikkagi kontole ja vabandati vähemalt :)

        Comment

        • qjet
          Grinder
          • Apr 2009
          • 806

          #334
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          tõsiselt uue softiga ei saa mängida, ilma et weebikaga pilt tehtud :D:D:D? mina küll oma softi ei uuenda. oh issand... automaatne uuendus :S

          edit2: lobby on nüüd mingi pool ekraani ja nagu mida *****????
          Last edited by qjet; 16.02.11, 06:16.

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #335
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas qjet Vaata postitust
            tõsiselt uue softiga ei saa mängida, ilma et weebikaga pilt tehtud :D:D:D?
            selleks on ainult mõned yksikud lauad ja sa ei pea nendesse istuma kui ei taha juu:D

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #336
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              Weird.. Kui ma brauseriga lähen 888.com, laseb ilusti, aga softis on miskid reklaamitulbad? kus on EMTA blokeeringuleht lol?

              Comment

              • adam_q
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1453

                #337
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas qjet Vaata postitust
                tõsiselt uue softiga ei saa mängida, ilma et weebikaga pilt tehtud :D:D:D? mina küll oma softi ei uuenda. oh issand... automaatne uuendus :S

                edit2: lobby on nüüd mingi pool ekraani ja nagu mida *****????
                kas uus soft pole juba mingi paar kuud vähemalt olnud? võrreldes vanaga on ikka kick-ass ja lauad ka ja kiire jne. vana oli täiskräpp oma hiigellaua ja Larry1-st pärit avataridega.

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #338
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  No mida veel välja ei mõtle 888 :D. Loodetavasti meelitab see veebika asi sinna veel rohkem fishe, kes aeg-ajalt ka normaalsetesse laudadesse ära eksivad :D

                  Comment

                  • adam_q
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1453

                    #339
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    paned oma hoti sõbranna kämmi ette istuma, ise oled kulissidetagune vend. kaugel see strippokergi enam on

                    Comment

                    • mortalvombat
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jul 2010
                      • 412

                      #340
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                      paned oma hoti sõbranna kämmi ette istuma, ise oled kulissidetagune vend. kaugel see strippokergi enam on
                      I'll take off my socks, if you fold

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #341
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        krt see 888 webcam lauad on ikka kuldsed, siuksed fishid koos ja naljakas kohati mida kutid webcammis teevad... igasugu inimesi olemas ikka :D
                        üks paks vend närib sihvkasid koguaeg, üks on nagu mingi narkolaksu all, tõmbleb täiega.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #342
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          Terv, kuna see software uuendus tuli? Mul viskab ette errori, et uus software jms, et hakkab alla laadima vms, vajutan OK ja midagi ei juhtu, võtan uuesti softi lahti ja ei update midagi.. ??

                          Comment

                          • KristjanRawk
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 1133

                            #343
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            Selle rahade kinnijäämise kohapealt.. eelmine laupäevaõhtu jäid rahad kinni 4jas lauas. (~$40) Iga päev pmst live suppordiga suhelnud ja asjad üsna nutused. Iga päev üteldakse et kahjuks pole veel midagi teind ja oodaek veel 24hr.. Viimased 2 päeva sõimanud konkreetselt neid, et mis kradi tuba te olete kes nädal aega parandab ühte väikest probleemi. Vabandati nagu koguaeg jne. üteldi et tegeletakse asjaga. Täna siis oli jälle vabandus, et midagi pole veel liikunud, aga lubati homme õhtuks. Kompensatsiooniks kanti $15 kontole, et see nagu boonus, esimene liigutus suppordi poolt. Kui homme õhtuks korras pole siis uuesti tuleb sõimama hakata, kradi nädal aega raha kinni hoida väga lamp.
                            Üteldi et see mingi erandjuhus, seepärast sain ka 15$. Närvi ajab siuke jokutamine.. 888 pole koht kuhu rahad kinni jääda võiksid. :D SOovitan kõik lauad ükshaaval rahulikult sulgeda, ma panin alt+f4'ga kinni alati, seetõttu jäi mõnikord kinni ka mõnda lauda, raha tuli tagasi paari minutiga aga 4ja lauda jäi nädalaks ajaks esmaskordselt.
                            Veebikatega lauad ruulivad igatahes, väga pro asi. Siuksed fishimagnetid et anna olla, koguaeg 5 ~70 vpip vaala lauas. Veebikat nõuab et lauda istuda, aga ma installisin lihtsalt fake webcam draiveri peale ja näitab mul musta pilti.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #344
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              Üritan installida 888 pokkeritoa tarkvara ja lööb sellise errori, kas kellelgi on veel olnud nii või oskab aidata?


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Last edited by kjmrc; 19.02.11, 21:12.

                              Comment

                              • KristjanRawk
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 1133

                                #345
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                mul polnud dnsi peal, peale selle pealepanekut lasi installida

                                Comment

                                Working...