888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • suitsutihane
    FPP Pro
    • Dec 2010
    • 286

    #316
    Re: 888

    888

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #317
      Re: 888

      kohutav peldik tuba on see 848,esimene cashout katkes,tegin nüüd teise 1-3 päeva on ülevaatamisel ja siis 3-7 päeva vms saadavad!ei ühtegi urka tuba enam!

      Comment

      • overgrow
        Jube Noob
        • Nov 2010
        • 109

        #318
        Re: 888

        Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
        kohutav peldik tuba on see 848,esimene cashout katkes,tegin nüüd teise 1-3 päeva on ülevaatamisel ja siis 3-7 päeva vms saadavad!ei ühtegi urka tuba enam!
        888 s sama teema vist. cashout võtab 3-5 päeva. Kas said oma boonuse vabastatud?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #319
          Re: 888

          Terve kreeka oli silmini (suht otseses mõttes) casino848.com reklame täis. poker848.com on vist siis sama firma oma.

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #320
            Re: 888

            20% vabastatud sai aga,kuna boonuse peab kuuga vabastama ja FR suht vähe ja soft nii vigane ja hale siis ei äitähh:)

            Comment

            • I R Baboooon
              FPP Pro
              • Jan 2010
              • 235

              #321
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              Miks mul turniirides HUDi ei kuva, hande importib, aga HUDi ei tule?

              Comment

              • Karjus
                Räme Fish
                • Jan 2011
                • 6

                #322
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
                Miks mul turniirides HUDi ei kuva, hande importib, aga HUDi ei tule?
                Linnuke ikka on ees? HEM-i alg sätetes seda minu mäletamist mõõda polnud.


                Kas mängimine 888-s ja 848-s erinevates arvutites ja samas networkis enda nimega on kuritegu?

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #323
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Karjus Vaata postitust
                  Linnuke ikka on ees? HEM-i alg sätetes seda minu mäletamist mõõda polnud.


                  Kas mängimine 888-s ja 848-s erinevates arvutites ja samas networkis enda nimega on kuritegu?
                  Tal oli HEM updatemata.

                  Kui sa just korraga või samas lauas ei taha mängida, siis kindlasti mitte.

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #324
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    teab keegi, kus win7 kaustas ja failis võivad olla mängijate noted? Program files ja pacificPoker kaustast küll ei leidnud kusagilt

                    Edit: korras, kätte sain.
                    Last edited by emmimees; 01.02.11, 13:29.

                    Comment

                    • shmaybe
                      Räme Fish
                      • Oct 2010
                      • 6

                      #325
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      Rahavahetuste küsimine on keelatud.
                      Last edited by ment52; 02.02.11, 14:08.

                      Comment

                      • overgrow
                        Jube Noob
                        • Nov 2010
                        • 109

                        #326
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        Kinnitan, et poker848 on first deposit bonusena 25% insta. Kuigi täis boonust 280 dollarit nl10 lahti ei mängi. Nl20 on juba võimalik,.

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #327
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          ning kinnitan mina,et peale 75punni kogumist saadetakse kohver ka ja minult läks 0 saatmiskulu,mail saadetakse sellepeale et teele pannakse,kohver ema juures kuna mind polnud linnas ja lasin sinna saata,ise pole veel näinud!

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #328
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            ei saa kohvrit enam nüüd saab 50 raha

                            Comment

                            • kvaliteet
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 122

                              #329
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              Kas 10+0.50 ja 20+1 Turbo HUSNG on lobbyst teil ka puudu või on see mingi minu poolne probleem? Kaks korda suppordis whinenud aga, vastus on standard we have forwarded these details to technical department.

                              Comment

                              • KristjanRawk
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 1133

                                #330
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                888pokeris nüüduuendati softi, tsipa suuremaks pealobby ning cash gamedes webcam lauad, ehk siis lauas avatari asemel on veebika pilt, ilma veebikata lauda istuda ei saa. endal jäid laup. õhtul rahad lauda kinni kuidagi, 2 päeva jamand suppordiga, lubati 48 tunniga korda teha, siiani mitte midagi, ei usu kah, homme peab veel kurjad kirjad saatma sinna.

                                Comment

                                Working...