888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #256
    Re: 888

    wow. see tundub jumala normaalne ju
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • taavi19
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 321

      #257
      Re: 888

      Mida ma valesti teen?
      Tõmbasin 888poker-i kodulehelt installika ja ütleb "Installation failed. Please contact our support at support@888.poker.com"

      Comment

      • overgrow
        Jube Noob
        • Nov 2010
        • 109

        #258
        Re: 888

        Kuidas 888 pokkeris skine saab vahetada?

        Comment

        • flipmachine
          Pokkerihai
          • Jul 2009
          • 1857

          #259
          Re: 888

          Algselt postitas taavi19 Vaata postitust
          Mida ma valesti teen?
          Tõmbasin 888poker-i kodulehelt installika ja ütleb "Installation failed. Please contact our support at support@888.poker.com"
          dns muuda ära

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #260
            Re: 888

            kui kiire 888 support on ? ootan 5h või 2 nädalat?

            Comment

            • mortalvombat
              Õpihimuline Mängur
              • Jul 2010
              • 412

              #261
              Re: 888

              Pigem 2 nädalat

              Comment

              • taavi19
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 321

                #262
                Re: 888

                Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                dns muuda ära
                See on ammu juba muudetud.
                Ei kujuta ette milles probleem on, sest laptopis töötab kõik normaalselt.
                Googeldasin veidi ja leidsin, et teistel on ka probleeme olnud 64bit-ise windowsiga. Mul 64bit Win7. Tundub, et asi on op-süsteemis.

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #263
                  Re: 888

                  Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                  kui kiire 888 support on ? ootan 5h või 2 nädalat?
                  Paar tööpäeva
                  Algselt postitas taavi19 Vaata postitust
                  See on ammu juba muudetud.
                  Ei kujuta ette milles probleem on, sest laptopis töötab kõik normaalselt.
                  Googeldasin veidi ja leidsin, et teistel on ka probleeme olnud 64bit-ise windowsiga. Mul 64bit Win7. Tundub, et asi on op-süsteemis.
                  Mul ja sõbral win7 64bit on tõrgeteta töötanud.

                  Comment

                  • taavi19
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 321

                    #264
                    Re: 888

                    Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                    Paar tööpäeva


                    Mul ja sõbral win7 64bit on tõrgeteta töötanud.
                    Mina lahti ei hammustanud milles probleem. Brauseris kõik töötab, 888pokeri lobby saan lahti aga sisse logida ei saa ütleb, et server maas. Proovisin võtta ruuteri vahelt ära ja tulemüüri maha, aga ei olnud kasu.

                    Comment

                    • mortalvombat
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jul 2010
                      • 412

                      #265
                      Re: 888

                      Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                      kuna 888 enda skinnidest ühtegi normi ei leidnud, tegin ise

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Mul selline:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Mõni asi võiks veel parem olla aga pole ise veel viitsinud näppima hakata

                      Comment

                      • vass
                        Jube Noob
                        • Jan 2010
                        • 181

                        #266
                        Re: 888

                        Kas kellegil on 888 kuidagi aeglasemaks muutunud vms? Ei saa isegi aru kas asi pokkerisoftis v HEMis. Hud kaob ära vahepeal, lauad avanevad aeglaselt või vahest üldse mitte. Varem nagu mingeid probleeme pole olnud. :S

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #267
                          Re: 888

                          Mul on selline tore asi juhtunud, et hiire kursor vilgub või strobob. Üsna närvi ajab. Ja laudade avamisel on soft ka näkku hakanud panema kohati.

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #268
                            Re: 888

                            Mul sama asi selle kursoriga + veel mingi tinin ka käib, kui lobbys laudade peale klõpsin, ilgelt häiriv.

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #269
                              Re: 888

                              Kursor täriseb jah vahest ja notesid ei näita alati normaalselt kui liigutad nime peale :(

                              Comment

                              • mislinn
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1734

                                #270
                                Re: 888

                                Nii, pole ammu korralikult pokkerit mänginud, oleks aeg uuesti alustada. Selleks tuleks aga HUD 888s korda saada, nimelt viskab mul statsid jumala suvaliselt mööda lauda laiali ja paika loksuvad nad heal juhul ühel laual neljast. Lauas soovitud istekohta pole valinud. Keegi oskab aidata?

                                Panin sama asja PT3 eraldi teemasse ka, aga ma pole kindel kui paljud sinna üldse vaadata viitsivad.

                                Comment

                                Working...