Tundub, et need m2ngijad, kellest siin juttu tegin, on nyyd kadunud, juba m6nda aega pole neist kumbagi online n2inud, aga leidsin uue kandidaadi sama botiga. Statid tunduvad j2lle samasugused olevat ja taaskord austraallane.
LOL...kuda ei mängi...ma tegin 120 taalase boonuse nl10s mingi 11päevaga lahti:S
560$ raket 11 päevaga NL10s tundub minu jaoks suht uskumatu aga kindlasti mitte võimatu.
Kas keegi teab, mis pointiga need "Push or Fold" lauad on tekkind? Mingid shortid seal vahest gamblivad, bettida saab seal suht samamoodi mu arust isegi minbette..
Comment