888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #226
    Re: 888

    Iga kuu on 100% $200 boonus, $1k rakeda vaja.

    Comment

    • mislinn
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1734

      #227
      Re: 888

      Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
      Iga kuu on 100% $200 boonus, $1k rakeda vaja.
      Krt ma lollike ei teadnud sellest midagi, eks ma uurin siis, tänud.

      Comment

      • n2xxi
        Julm Donk
        • Sep 2010
        • 37

        #228
        Re: 888

        Tundub, et need m2ngijad, kellest siin juttu tegin, on nyyd kadunud, juba m6nda aega pole neist kumbagi online n2inud, aga leidsin uue kandidaadi sama botiga. Statid tunduvad j2lle samasugused olevat ja taaskord austraallane.

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #229
          Re: 888

          Las botivad, 888 ju ei saa aru/ei taha saada, mis neile kirjutad. :P
          Mis uute nimed oleks?

          Comment

          • vass
            Jube Noob
            • Jan 2010
            • 181

            #230
            Re: 888

            Algselt postitas emmimees Vaata postitust
            Seda 300$ boonust(100 tuleb insta 400st) alla NL50 küll lahti ei mängi kuu ajaga..
            LOL...kuda ei mängi...ma tegin 120 taalase boonuse nl10s mingi 11päevaga lahti:S

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #231
              Re: 888

              Algselt postitas vass Vaata postitust
              LOL...kuda ei mängi...ma tegin 120 taalase boonuse nl10s mingi 11päevaga lahti:S
              Hästi tegid, aga kindlasti see 300$ boonus nõuab suuremat volüümi isegi nl50

              Comment

              • vass
                Jube Noob
                • Jan 2010
                • 181

                #232
                Re: 888

                no jah...ma olen vist lihcalt no lifer... kui mingi 2-3 tundi päevas mängida siis on vist keerukas jah...

                edit: aga aega 90 päeva nii et maa ja ilm
                Last edited by vass; 12.11.10, 15:45.

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #233
                  Re: 888

                  Algselt postitas vass Vaata postitust
                  LOL...kuda ei mängi...ma tegin 120 taalase boonuse nl10s mingi 11päevaga lahti:S
                  560$ raket 11 päevaga NL10s tundub minu jaoks suht uskumatu aga kindlasti mitte võimatu.

                  Kas keegi teab, mis pointiga need "Push or Fold" lauad on tekkind? Mingid shortid seal vahest gamblivad, bettida saab seal suht samamoodi mu arust isegi minbette..

                  Comment

                  • vass
                    Jube Noob
                    • Jan 2010
                    • 181

                    #234
                    Re: 888

                    seal saab oma flippamisoskust proovile panna ja tilti välja elada:P

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #235
                      Re: 888

                      Mhmh, max buy in on 5bb :P

                      Comment

                      • Firzen
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 605

                        #236
                        Re: 888

                        expekt.com toas olid kunagi analoogsed flippamis HU SNG-d. 5$ - $500 buy-in ja 1 käsi :D

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #237
                          Re: 888

                          kes te siin suured rakebacki pakkujad olete, mulle PM pakkumised, tahaks ka selle 888 võrgu yle kaeda

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #238
                            Re: 888

                            Selle vana softiga on ikka väga nuts multitableda :). Tänud spew'le.

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #239
                              Re: 888

                              Oot kust selle vana softi saaks?

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #240
                                Re: 888

                                HEM'i viimane update .05b: "Fixed Pacific table focus". Kas see on selle laudade hüplemise kohta või mingi muu random?

                                Vana softi lingi võin homme siia panna, ma praegu ei viitsi otsida.

                                Comment

                                Working...