888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #136
    Re: 888

    mingi email tuli, et kui regada, saad tasuta 8 $ sinna kontole, ma regasin, pole midagi saanud, kuidas teil?

    Comment

    • Firzen
      Grinder
      • Oct 2008
      • 605

      #137
      Re: 888

      @ vass: läbi teatud affiliatede liitudes saad kindlat rakebacki olenemata levelist.

      Comment

      • vass
        Jube Noob
        • Jan 2010
        • 181

        #138
        Re: 888

        äkki Firzen oskab siis soovitada miskit:P

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #139
          Re: 888

          Algselt postitas vass Vaata postitust
          äkki Firzen oskab siis soovitada miskit:P
          Küsi mu käest msnis:D

          Comment

          • vass
            Jube Noob
            • Jan 2010
            • 181

            #140
            Re: 888

            sa oled stabiilselt busy, sleep v offline:P

            Comment

            • Howie Diddot

              #141
              Re: 888

              Algselt postitas Char Vaata postitust
              mingi email tuli, et kui regada, saad tasuta 8 $ sinna kontole, ma regasin, pole midagi saanud, kuidas teil?
              Reeglite all on riikide nimekiri, mis saavad. Eesti sinna alla ei kuulu.

              Comment

              • Char
                Pokkerihai
                • Sep 2009
                • 1848

                #142
                Re: 888

                Algselt postitas Howie Diddot Vaata postitust
                Reeglite all on riikide nimekiri, mis saavad. Eesti sinna alla ei kuulu.
                nojah , miks kurat nad õrritavad siis ja emaili saadavad

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #143
                  Re: 888

                  Pt3 HUD ei taha üldse laudades õigesse kohta minna, keegi oskab aidata? vahel läheb ka, nagu lotoga paneks seda paika praegu.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #144
                    Re: 888

                    sa ei tohi minuarust panna pref seati endale

                    Comment

                    • E-Kunn
                      FPP Pro
                      • Jan 2010
                      • 261

                      #145
                      Re: 888

                      Kas ja kuidas on võimalik pop up-ist lahti saada? Linnuke on küll pop up-i eest ära võetud ja flash the task bar-i ees aga ikka hüppavad lauad ette kui on minu kord!

                      Comment

                      • qjet
                        Grinder
                        • Apr 2009
                        • 806

                        #146
                        Re: 888

                        vist ei ole ja see on väga tüütu ning tilti ajav. mul päris mitu viga selle sita pärast juba olnud. 6 lauda lastes veel on suht võimatu notesi kirjutada, ilma et sa timeoudiks teistes laudades, mis vanema softiga küll ei juhtunud. peale selle on mul soft hakanud viimasel ajal jälle crashima.

                        Comment

                        • E-Kunn
                          FPP Pro
                          • Jan 2010
                          • 261

                          #147
                          Re: 888

                          Krt nii on ju võimatu mängida! Aga mis seal ikka tuleb siis nii hakkama saada, kuna kalu on sitaks kelle pärast seal mängida:D

                          Comment

                          • Timpz
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2029

                            #148
                            Re: 888

                            tundub fishine koht, esimese päevaga +5bi

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #149
                              Re: 888

                              minuarust sellest popupist pole võimalik lahti saada, sellesmõttes, et normaalselt pole võimalik seal notse kirjutada

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #150
                                Re: 888

                                Ma mängin vana softiga ja ei kavatsegi kunagi uuendada.

                                Comment

                                Working...