888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • zikzak
    Räme Fish
    • Feb 2010
    • 3

    #91
    Re: 888

    see on tehtud...
    Ta annab ka mängijate kohta infot lauas aga kätte historit ei impordi HEM-i

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #92
      Re: 888

      mmm siis uuenda hemi, tõmba uuem versioon hemist

      Comment

      • Platinum
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 248

        #93
        Re: 888

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Muuda SEB's oma aadress selleks, mis on Pacificus ja tule üks laupäev Tallinnasse peole. Enne pidu käi pangast läbi ja võta kontoväljavõte (ehk bank statement) ja ongi asi korras.

        Teine võimalus äkki saad samasugust skeemi kasutada ka Soomes Soome pankadega?

        Ma elangi Tallinnas. Käisin SEB-s ja muutsin oma aadressi ära, sain bank statemendi.
        Vasakus nurgas nimi ja aadress, siis kontojääk, all panga tempel, kuupäev ja allkirjad.
        Tegin hea kvaliteediga foto sellest ja saatsin pacificusse, lisasin uuesti ka ID-kaardist koopiad mõlemalt poolt, et oleks kõik korraga.
        4 päeva oota vastust ja siis selline:

        Rain, the official letter from the bank that you have sent us cannot be accepted because it does not show your registered address. Could you explain the reason for this?
        Once we have received your explanation surrounding this discrepancy, we will be able to proceed further.

        WTF, seal peaaegu tühja lehe peal polegi suurt muud kui aadress.
        saatsin uuesti ja andsin juhised kus kohas nad peaksid seda aadressi nägema.
        Tundub võimatu.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #94
          Re: 888

          siis juhi neile tähelepanu, kus lehe osas asub aadress.

          Comment

          • 5lehte
            Jube Noob
            • Apr 2009
            • 126

            #95
            Re: 888

            Paar lihtsat küsimust: kaua esimene depo 400$ boonus kestab?
            kas rakebacki saab seal otse, ilma vahendajata?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #96
              Re: 888

              Algselt postitas 5lehte Vaata postitust
              Paar lihtsat küsimust: kaua esimene depo 400$ boonus kestab?
              Jään vastuse võlgu aga arvatavasti on vabastamiseks mitu-mitu kuud aega, kaks kindlasti.

              Algselt postitas 5lehte Vaata postitust
              kas rakebacki saab seal otse, ilma vahendajata?
              Minu teada ilma vahendajata rakebacki ei saa.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #97
                Re: 888

                Algselt postitas 5lehte Vaata postitust
                Paar lihtsat küsimust: kaua esimene depo 400$ boonus kestab?
                kas rakebacki saab seal otse, ilma vahendajata?

                vahendajata sa saad punkte, mida saad convertida rahaks...pm kaudne rakeback.

                ma täpseid numbreid ei mäleta, aga bronze level oli 2%; silver 7%; gold 12%; platinum 18.

                Need numbrid pole õiged, aga midagi taolist +-2%

                Läbi vahendaja saad sa atleast 25%, ehk nt kui mängid bronze levelil, siis 2% saad sa FPPdena ning 23% annab vahendaja

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #98
                  Re: 888

                  Algselt postitas 5lehte Vaata postitust
                  Paar lihtsat küsimust: kaua esimene depo 400$ boonus kestab?
                  Spewmonkey teadis rääkida, et depo boonus läeb rakebackist maha mingi valemiga. Et mõttetu. Pole kursis samas.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #99
                    Re: 888

                    Läheb maha jah.
                    Nt raked esimene kuu 1000$ ning boonusena saad 400. Seega 1000-400=600$. Sellest 600$st saad sa rakebacki

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #100
                      Re: 888

                      Minu arust läks boonus rakebackist maha, mitte kogu rakest, aga võin eksida muidugi.
                      Boonuse vabastamiseks on aega 30 päeva, alla nl100 suht ebareaalne. $1500 peab rakema, et $300 kätte saada($100 saab kohe). Punktides rakeback on 2%, 4%, 9%, 18% vastavalt bronze, silver, gold ja platinum.

                      Edit: vaatan praegu oma historyst, et vist läks ikka kogu rakest.
                      Last edited by Spewmonkey; 03.08.10, 19:44.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #101
                        Re: 888

                        Rakeback saidi omanikuna võin kinnitada, et kõik boonused lähevad manageris ehk makstud rakest maha.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #102
                          Re: 888

                          Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                          Edit: vaatan praegu oma historyst, et vist läks ikka kogu rakest.
                          Tnx, buddy!

                          Comment

                          • Firzen
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 605

                            #103
                            Re: 888

                            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                            Minu arust läks boonus rakebackist maha, mitte kogu rakest, aga võin eksida muidugi.
                            Boonuse vabastamiseks on aega 30 päeva, alla nl100 suht ebareaalne. $1500 peab rakema, et $300 kätte saada($100 saab kohe). Punktides rakeback on 2%, 4%, 9%, 18% vastavalt bronze, silver, gold ja platinum.

                            Edit: vaatan praegu oma historyst, et vist läks ikka kogu rakest.
                            Toetan Ranka vastust. 100% kindlusega võin öelda, et Depo Boonus läheb maha kogu Rakest mitte Rakebackist.

                            Comment

                            • mortalvombat
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jul 2010
                              • 412

                              #104
                              Re: 888

                              Ja kui palju tuleks RB boonuse vabastamise ajal?

                              //või kui palju rake'i tuleb status pointi jaoks vaja? mitte kuskilt ei loe ise välja
                              Last edited by mortalvombat; 22.08.10, 16:35.

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #105
                                Re: 888

                                eelmisele: "How many Status Points do I get each time I play?
                                For every $1 you spend on either rake or tournament fee, you will receive 2 Status Points."

                                ------------
                                Ok, tglt endal üks mure 888ga hetkel. Nimelt sai poolkogemata lolli peaga mängitud naise lahtimängimata boonus endale Hu lauas(ca 50$ boonust ja 20$ buddy trasfer, see trasfer oligi peamiseks põhjuseks, sest ilma sellega riskimata ei lasta seal isegi buddy trasferit tagasi kanda teisele). Ühesõnaga nüüd on mõlemad kontod "permanently" suletud, naisel sai raha õnneks välja kantud, kuna otsustas juba varem seal mitte mängida.
                                Saatsin neile ka pika vabanduskirja, kus siiralt vabandasin(ka enda teadmatust natuke vabanduseks tuues) ning avaldasin soovi ka tulevikus seal edasi mängida. Mis teadjamad arvavad - kas on suur tõenäosus konto tagasi saada? Eriti murelikuks teeb see, et kogu mängukassa ja maine raha ca 420$ on seal.......

                                Comment

                                Working...