*** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #286
    Re: *** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

    Kas keegi oskab öelda, kuidas kõige odvamalt saada partypoker-st raha pangakontole
    Endale ebameeldivaks üllatuseks võtab partypoker 3% Skrilli withdrawali eest. Skrillist panka ka veel teenustasud(valuutavahetustest ei räägigi)
    Bank wire transfer-l on teenustasu 50$ ja miinimum 50000$!

    soft on bugisi täis

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #287
      Re: *** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      Kas keegi oskab öelda, kuidas kõige odvamalt saada partypoker-st raha pangakontole
      Endale ebameeldivaks üllatuseks võtab partypoker 3% Skrilli withdrawali eest. Skrillist panka ka veel teenustasud(valuutavahetustest ei räägigi)
      Bank wire transfer-l on teenustasu 50$ ja miinimum 50000$!

      soft on bugisi täis
      Ma põhimõtte pärast teenustasusid ei maksaks ning mängiks selle raha tuimalt kasinnis maha. Või siis summa, mis kulub teenustasudeks, mine pane rulli punasele näiteks. Kui duubeldab, siis cashout, kui ei siis martingale niikaua kui teenustasu oled rullis tagasi teeninud.

      Tõsiselt rääkides. No idea. Endalgi seisab seal pikemat aega raha. Kuna seda vaja ei ole, siis ei ole viitsinud ka uurida. Kui leiad lahenduse, palun anna teada.

      Comment

      • Since44
        Räme Fish
        • Jul 2013
        • 1

        #288
        Re: *** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

        Endalgi samamure, klienditeenindusest kahjuks midagi asjalikku öelda ei osatud.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #289
          Re: *** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

          Ma võtsin skrilli kaudu välja, et paha unenägu unustada
          Kui firma poliitika ongi cashoutide pealt teenimine-takistamine, et mängijaid võrgus hoida, siis sinna ei tule varsti ükski mängija
          Ja tegu pm suur börsifirmaga!

          Comment

          • ivar866
            Grinder
            • Oct 2012
            • 776

            #290
            Re: *** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

            Sain supportist vastuse ja tehing teostamisel, küll raha pole veel üle tulnud, tehingu tasu 10 dol lubati :

            Thank you for contacting Customer Service.

            We would like to inform you that you can check the available withdrawal options from Cashier section- Withdrawal. When you click on the small "i" symbol you will receive more information about the option and the special requirements.

            If you make a withdrawal with Bank transfer, please note that once your withdrawal is approved from our end, you will receive the funds in 2-4 business days. Thank you for your patience. The fee for this option is fixed to 10.00USD.

            The only cash out option from your country without fees is to make a withdrawal to Instadebit account.

            I would also like to inform you that you have the opportunity to view the history and status of your transactions by referring to the "Cashier" section - "Transaction History" once logged into your account.

            In case you have further questions, we will be more than happy to assist you. We are available 24/7.

            Thank you for choosing us as your online gaming site.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #291
              Re: *** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              Ma võtsin skrilli kaudu välja, et paha unenägu unustada
              Kui firma poliitika ongi cashoutide pealt teenimine-takistamine, et mängijaid võrgus hoida, siis sinna ei tule varsti ükski mängija
              Ja tegu pm suur börsifirmaga!
              Jup. Maksin ka €5K peale €150+ teenustasusid. Vist oleks läbi pangakonto ka saanud, aga lihtsalt ei viitsinud ja tahtsin kaelast ära saada.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #292
                Re: *** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

                Ja huvitav, kas nad ikka ütlevad sissemakse tegemisel, et välja makstavale summale lisandub 3% suurune teenustasu?

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #293
                  Re: *** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

                  eeldus on ju, et sa ei kanna midagi välja, nii et see pole oluline.

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #294
                    Re: *** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

                    Keegui Party reg sellise ufonautikaga ka kokku puutunud on, siis võiks infot jagada:

                    There is one huge issue that I haven't seen addressed here yet. Most people don't know that as Palladium you can switch your screenname like every month. Problem is that old screen names are avaliable to others (so if a reg switch screen name someone else can pick up his/her previous nick).

                    The result is we have a black market of screen names e.g. where good regs buy break even nits screen names to exploit the system and use his/her image to get money from the system till people figure it out.

                    It works also the other way around where nits gets accounts from aggro regs so they can get paid a lot more.

                    The previous screeennames should be avaliable only for the player that used to play on that account or banned alltogether.

                    It shouldn't be allowed to use the screename for someone else because there is more and more scummy regs that exploit it.


                    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=14203

                    Comment

                    • cpkr
                      Jube Noob
                      • Nov 2012
                      • 195

                      #295
                      Re: *** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

                      keegi teeb neid missioone ? suht feil värk , kõik asjad tehtud ,aga ikka näitab et 2 asja puudu nt valentines misssion kus võida 69 käega jne... seal igatpidi neid käsi võitnud nii showdownil kui nonil aga linnukest ei saa, ei tea kas sama keiss mis oli kunagi nende worldide võitudega et kindlaid asju ei saa

                      Comment

                      • phenomenon
                        Jube Noob
                        • Nov 2011
                        • 196

                        #296
                        Re: *** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

                        Tegin ka Partysse konto. Praegu logisin Partysse sisse ja kontoseis näittas 0,01 eurot. Kui paar tundi tagasi mängimise lõpetasin oli 900 euri arvel. Mõtlesin et mingi häkker näpud taha saanud minu rahadele ja hakkasin juba supportti kirjutama,aga logisin ennast korraks välja ja tagasi sisse igaks juhuks ja oligi raha tagasi kontol. Tihti juhtuvad selles toas sellised asjad?

                        Comment

                        • rynno
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 511

                          #297
                          Re: *** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

                          jep. endal ka varem selliseid buge ette tulnud.
                          vahel kui nad clientit updatevad,siis hakkab balansi kohta vigast panema, aga sama asi, et relog aitas.

                          Comment

                          • Pythagoras
                            Grinder
                            • Apr 2012
                            • 589

                            #298
                            Re: *** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

                            keegi Partys HU cashi teeb? Kuidas action on?

                            ja cashout Skrilli võtab kaua aega?

                            Comment

                            • rynno
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 511

                              #299
                              Re: *** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

                              sitt,kiirelt ja näpistavad

                              Comment

                              • Juhhei
                                Jube Noob
                                • Jul 2009
                                • 154

                                #300
                                Re: *** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

                                Küsimus selline et tegin Party accoundi ära ja logisin sisse hakkasin depot tegema ja hüppas see chati aken lahti ja seltsimees tuli muljetas et welcome bonus on kuni 50$ aga nats netis ringi vaadates leidsin linke ja boonuskoode up to 500.
                                Näiteks http://www.twoplustwo.com/poker-bonus/party-poker/ ehk siis peaksin selle koodi panema kui suurema depo teen ?
                                Ütles et niiöelda seadistab ära et selle 50nd saaksin ja kasutaksin "Welcomebonus" koodi.
                                Ehk siis kas see 500 kood peaks ikka töötama.

                                Vabandan kui keeruline jutt kokku tuli. Keypoint see et ei julge teist koodi kasutada peale temaga juttu vestmist ehk jään üldse ilma siis.
                                Tänud kui keegi vastata jaksab

                                Edit: Vabandust ei lugenud 1mese lehepealt ennem postitamist juttu ära
                                Aga küsimus siiski et kas "Eesti" koodi kasutades saan up to 500 boonuse peale suppordiga chatis muljetamise kus ta 50 taala pakkus ja ütles et see kehtib 24h vms
                                Last edited by Juhhei; 27.03.14, 11:08.

                                Comment

                                Working...