*** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • N1x0n
    Jube Noob
    • Jun 2011
    • 155

    #241
    Re: Partypokker

    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Läbi brauseri saan Partypoker.com lehekülge külastada, aga kui installida üritan, siis viskab sellise asja ja 0% completed. Kõik DNS jutud on muudetud jms.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    mul sama jama .. ja no browserist ei tohiks see küll oleneda .. installer ju eraldi jubin vms ?

    Comment

    • Ghost0
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1335

      #242
      Re: Partypokker

      Keegi oskab öelda, kas partys peab deposiidi tegema, et freerolle mängida?

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #243
        Re: Partypokker




        party freerollid on kõige sitemad üldse, ma pole mitte ühtegi isegi ennast reganud

        Comment

        • Ghost0
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1335

          #244
          Re: Partypokker

          Sõber tahtis teada kus freerolle mängida saaks, kuna ta 20 siis ei osanud midagi targemat soovitada..
          Ütles, et ei saa mängida, et vaja depo teha enne...ma ei taha seda millegipärast väga uskuda

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #245
            Re: Partypokker

            no partys on miski 7000 freerollijat kes 50$ pärast võitlevad, imo täiesti mõtetu + freerollid iga miski 4 tunni tagant või midagi.
            Kui freerollimiseks midagi soovitada siis unibetil olid väga mõnusad freerollid, razzist omaha hilo´ni välja

            Comment

            • Makuz
              FPP Pro
              • Jan 2010
              • 214

              #246
              Re: Partypokker

              Tere, kas selline asi on võimalik, et sõber cashoudib minu MB kontole raha ?

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #247
                Re: Partypokker

                Ei

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #248
                  Re: Partypokker

                  Jaanuari Promo siis:
                  *Rakefree MTT´d
                  *100$reload bonus
                  *50k depo freeroll
                  *(bonuscode: RAKEFREE)

                  niiet lahja cashi rahvale aga võrdlemisi hea MTT inimestele

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • elrosmeero
                    FPP Pro
                    • Jan 2011
                    • 239

                    #249
                    Re: Partypokker

                    Tahaksin HEMi endale tasuta saada läbi selle ''Get it free'' värgenduse. Mingeid probleeme selle käigus ei teki sellega, et asun Eestis? Plaanis just Party kaudu teha .

                    Holdem Manager 3 is a visual tool for analyzing your poker game and it provides a heads up display on the poker table to help identify information about your opponents.


                    Edit: Toimib vist ikka :D
                    Last edited by elrosmeero; 09.01.12, 18:23.

                    Comment

                    • P2nts
                      Räme Fish
                      • Jul 2010
                      • 24

                      #250
                      Re: Partypokker

                      Küsimus,ma tõmbasin endale partypokkeri ja miskipärast kui hakkan installima siis jääb see 0% peal kinni ja edasi ei lähe..
                      DNS kood on vahetatud google omale 8.8.8.8 8.8.4.4 ja ikka viskad et ema.ee keelab..kasutasin VPN varjanti et oma IP ja kõike muud varjata ja suunata UK-sse kuid mitte midagi..oskab keegi aidata?..läpakas ei olnud probleemi sain tööle aga laua oma ei lase...

                      Edit...ega ema jahm sry..eesti maksuamet..kuid siiski..
                      Last edited by P2nts; 27.01.12, 19:01.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #251
                        Re: Partypokker

                        ema.ee küll vast ei keela kuskile minemist :P

                        Comment

                        • Firzen
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 605

                          #252
                          Re: Partypokker

                          Algselt postitas P2nts Vaata postitust
                          Küsimus,ma tõmbasin endale partypokkeri ja miskipärast kui hakkan installima siis jääb see 0% peal kinni ja edasi ei lähe..
                          DNS kood on vahetatud google omale 8.8.8.8 8.8.4.4 ja ikka viskad et ema.ee keelab..kasutasin VPN varjanti et oma IP ja kõike muud varjata ja suunata UK-sse kuid mitte midagi..oskab keegi aidata?..läpakas ei olnud probleemi sain tööle aga laua oma ei lase...

                          Edit...ega ema jahm sry..eesti maksuamet..kuid siiski..
                          Kustuta kõik cookied jms ära ning lase cache ka puhtaks brauseris. Proovi kindlasti ka mitme erineva brauseriga. Kui IE kasutad, siis selle võid kohe kuskile windowsi kausta kõige kaugemasse nurka ära peita.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #253
                            Re: Partypokker

                            IE-l Lan settingute muutmine peaks aitama.

                            Comment

                            • absoluutselt
                              Julm Donk
                              • Dec 2011
                              • 71

                              #254
                              Re: Partypokker

                              Tere,

                              Ma loodan, et siit keegi mängib regulaarselt Party's ja oskaks vastata, et kuidas on lauad NL10 kuni NL100 Partypoker'ist. Kas fishe palju ja kuidas kellaajaliselt mängida kannatab? Kas päeval ka?

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #255
                                Re: Partypokker

                                Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
                                Tere,

                                Ma loodan, et siit keegi mängib regulaarselt Party's ja oskaks vastata, et kuidas on lauad NL10 kuni NL100 Partypoker'ist. Kas fishe palju ja kuidas kellaajaliselt mängida kannatab? Kas päeval ka?
                                Oled 6maxi mees siis otsi ülesse muttaja päevik, tema ragistab partys.

                                Comment

                                Working...