Re: Partypokker
Partys ongi nii, et kuni nl50 on lauad suht regulare täis. Nl50 iseenesest on juba täitsa okei, aga alla selle on lihtsalt kohutav nitregfest.
Algselt postitas muttaja
Vaata postitust
Comment