*** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • krayzie
    Grinder
    • Oct 2008
    • 706

    #211
    Re: Partypokker

    Veel 24 linna puudu, sealhulgas terve kolmas veerg 18 linnaga. Talk about random.

    Comment

    • low-flow
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1208

      #212
      Re: Partypokker

      Kas see asi, et kõiki linnasid ei saa võrdse tõenäosusega, ei peaks kusagil kampaania tingimustes kirjas olema? Muidu võiks asi ju seadusega pahuksis olla. Selles mõttes, et kui pokkeritoa kaardipaki puhul oleks potiässa tulemine tõenäosusega 1/1000, ilma, et seda kusagil mainitud oleks, siis oleks ju kohe suured jamad kaelas. Miks siingi teisiti olema peaks?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #213
        Re: Partypokker

        Algselt postitas krayzie Vaata postitust
        Veel 24 linna puudu, sealhulgas terve kolmas veerg 18 linnaga. Talk about random.
        Randomit seal küll ei mainita ja eeldan, et osasid linnu keerulisem saada kui teisi. Umbes nagu Cake pokkeri kuldkaarti süsteem, kus potikahte saad väga tihti aga poti ässa 1:100 000

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #214
          Re: Partypokker

          Läbi brauseri saan Partypoker.com lehekülge külastada, aga kui installida üritan, siis viskab sellise asja ja 0% completed. Kõik DNS jutud on muudetud jms.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #215
            Re: Partypokker

            chrome kasutad?
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #216
              Re: Partypokker

              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              chrome kasutad?
              Firefoxi.

              Comment

              • muttaja
                Pokkerihai
                • Dec 2010
                • 1965

                #217
                Re: Partypokker

                Hakkasin ka paar päeva tagasi mängima. Party soft tundub jah kehvake olemat. Aga maailma domineerimisel olen hittinud juba 2 (KAKS) dolsti :)

                A küsin uuesti: kas keegi mängim seal nl50-nl100 fullringi? Tahaks ilgels enne vastaste kohta käsi saada, kui mängima hakkan. Midagi võiks ju maksta ka...

                Comment

                • krayzie
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 706

                  #218
                  Re: Partypokker

                  Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                  Läbi brauseri saan Partypoker.com lehekülge külastada, aga kui installida üritan, siis viskab sellise asja ja 0% completed. Kõik DNS jutud on muudetud jms.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  katsu Internet Explorer uninstallida vanemale versioonile

                  Comment

                  • krayzie
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 706

                    #219
                    Re: Partypokker

                    Partypoker!

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #220
                      Re: Partypokker

                      lol, megafail kampaania

                      [ ] Partypoker pole urgas

                      Comment

                      • Ahangama
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 615

                        #221
                        Re: Partypokker

                        variatsioon..

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #222
                          Re: Partypokker

                          Algselt postitas krayzie Vaata postitust
                          Partypoker!

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Haha.

                          Comment

                          • muttaja
                            Pokkerihai
                            • Dec 2010
                            • 1965

                            #223
                            Re: Partypokker

                            Ega mul ka neid "kolmanda rea" linnasid pole...

                            Sain täna "palladium" leveli. A on sest mingit tolku üldse ka - ehk mida kasulikku ma sellega peale saan hakata? Kui midagi ei saa, siis kisub ikka vägisi starsi poole kui fulltilti ei taasavata.

                            Comment

                            • Ahangama
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 615

                              #224
                              Re: Partypokker

                              Palladium levelil saad rohkem rb. Mis limiiti mängid? Nägin sind paar korda 25-s kui veel seal mängisin aga kas oled ülesse liikunud? Kui jah siis kuidas seal tase? 25nl küll suckis.

                              Teemasse ka: Sõber kaks linna kokku saanud, sai kohe alguses 2 kolmanda rea linna kätte ja edasi oli ainult vormistamise küsimus:)

                              Comment

                              • muttaja
                                Pokkerihai
                                • Dec 2010
                                • 1965

                                #225
                                Re: Partypokker

                                Tegin nädal tagasi väikese depo, üritasin kiiresti nl100-ni jõuda, mis tuli ka välja (muidugi brmanagmenti kergelt eirata), aga siis tiltisin korra ära ja nüüd uuesti nl50. Aga proovin 6-maxi, kuna fullringis sutsu vähe mängijaid.

                                Comment

                                Working...