Ongame pokkeritoad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ropka11
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1008

    #346
    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    No sellist pa.ka pole minu silmad enne näinud, mis valmis meistertati.
    Kuuel laual mängisin, arvuti ventikas huugas kogu aeg.Ei ole enne ühegi pokerikliendiga sellist asja olnud.
    Kaardid venivad laual,HEM-i statsid jäävad teiste laudade peale vahepeal, diileri nupu alt ei näe oma kaarte õieti.
    Kuskilt seda ka ei saa panna- automaatselt wait BB.Iga kord lauas pead eraldi panema.
    Tra hakkab piiksuma kuskil, et aeg otsas aru ei saa mis laud, varem vähemalt hakkas laua akna ülemine riba vilkuma.
    Krt mingi 1000 kätt kahe päeva jooksul mänginud -350$ no nii tilti ajab rsk.
    Sellest waiting listist üldse ei räägi.Kogu aeg piilu kas saab nüüd lauda või mitte.
    Ainuke hea asi selle softi juures, et laua suurust saab muuta.

    Comment

    • marguzz22
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1458

      #347
      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

      Algselt postitas Janar_RK
      Andsin omalt poolt asja 2nd line klienditeenindusele edasi ja refund saab loodetavasti homme ennelõunal korda aetud. Suured vabandused selle jama eest - paraku on Ongame-l uue tarkvaraga mõned pisemad probleemid, kuid me kõik loodame, et asi saab väga-väga ruttu korda.

      Janar /RedKings

      P.S. RK-alased asjad on alati mõttekas postitada otse RK teemasse (http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1753.0.html) või hoopis mulle PM saata. Siis saan operatiivsemalt reageerida :)
      kas peab alati teada andma või tuleb automaatselt?

      Comment

      • Janar_RK
        Räme Fish
        • Jun 2009
        • 13

        #348
        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

        Algselt postitas marguzz22
        kas peab alati teada andma või tuleb automaatselt?
        Reeglina tuleb automaatselt aga igaks juhuks on hea alati kas mulle või suppordile teada anda.

        Comment

        • marguzz22
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1458

          #349
          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

          50 000 european rebuyl on overlay 25,000 dollarit praegu, krt hem arvestab tournamendi käed cashina

          Comment

          • Marek K.
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1477

            #350
            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

            see rebuydega tuleb pohuilt t2is ju, 15 mintsa k2inud ainult.

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #351
              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

              Algselt postitas marguzz22
              50 000 european rebuyl on overlay 25,000 dollarit praegu, krt hem arvestab tournamendi käed cashina
              arvestas jah raisk peab updatei tegema

              ranka andis mulle sellise asja.



              Hetkel üritan cashist neid kuradi turna käsi eemaldada

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #352
                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                Algselt postitas rohelinekonn
                arvestas jah raisk peab updatei tegema

                ranka andis mulle sellise asja.



                Hetkel üritan cashist neid kuradi turna käsi eemaldada
                räägi enne asjast ka, kui download lingi annad. Millega tegu? :)

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #353
                  Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                  Algselt postitas BuildUp
                  räägi enne asjast ka, kui download lingi annad. Millega tegu? :)
                  see on HEMi viimane update 1.09 beta 7

                  ilma selleta mul lükkas kõik turna tegevused cashi alla tänu millele mu cashi graafik näitab et tegin täna ilusad 4k$ :D

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #354
                    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                    support heypokerist ütles, et miniwiew ja waiting list pidid lähiajal juurde tulema 8)

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #355
                      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                      Algselt postitas kollane
                      support heypokerist ütles, et miniwiew ja waiting list pidid lähiajal juurde tulema 8)
                      Jah waitinglisti lubati isegi see kuu, mine sa tea ehk tuleb ;D

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #356
                        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                        See on ka nõme, et session browser on ära kaotatud. Ülimõnus asi oli imo.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #357
                          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                          Algselt postitas BuildUp
                          See on ka nõme, et session browser on ära kaotatud. Ülimõnus asi oli imo.
                          Progejad lugesid mindseti raamatust, et sessi ajal ei ole hea vaadata tulemusi ja olid õnnelikud, et üks töö jälle vähem ;D

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #358
                            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                            Algselt postitas TIGRANO
                            Progejad lugesid mindseti raamatust, et sessi ajal ei ole hea vaadata tulemusi ja olid õnnelikud, et üks töö jälle vähem ;D
                            IRW. :D

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #359
                              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                              Minu arvuti lagi on siis 12 lauda ;D 13 lauda kadus heli ära, 14 lauda pani softi kinni ja rahast ka ilma :o rahast, mis potis oli, trillalla trullala ;D

                              Comment

                              • levis
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1557

                                #360
                                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                                Täna terve päeva üritasin arvutit kiiremaks muuta ja no ei aita... üle 7 laua ei saa... :(
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...