Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming
Ei taha sellest cascadest kuidagi loobuda, kõik toimib nagu peab, kuni 1 laud ära laguneb ning selle kinni panen. On miskist rohtu sellevastu või tuleb siis tõesti tile peale üle minna nagu ennemuiste..:D
Ei taha sellest cascadest kuidagi loobuda, kõik toimib nagu peab, kuni 1 laud ära laguneb ning selle kinni panen. On miskist rohtu sellevastu või tuleb siis tõesti tile peale üle minna nagu ennemuiste..:D
, A
Comment