Ongame pokkeritoad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #166
    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Mul üks asi susiseb ja tulemas ehk Ongames ühes toas parem pakkumine, kui 8x boonus ;D

    Marguzz22 sulle sain ka ühe pakkumise

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #167
      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

      peab kah siis omme kindlasti osalema seal

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #168
        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

        Väga meeldiv Tigrano, nimelt olen ka Starsi kõrvale mõelnud madalamas limiidis ühe "boonustoa" kasutamisele. Seni jäi see Toweri uue softi ootamise taha. Nüüd läheb siis veel põnevamaks!

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #169
          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

          Algselt postitas pastilaa
          Väga meeldiv Tigrano, nimelt olen ka Starsi kõrvale mõelnud madalamas limiidis ühe "boonustoa" kasutamisele. Seni jäi see Toweri uue softi ootamise taha. Nüüd läheb siis veel põnevamaks!
          Isegi ei jõua softi ära oodata, kuigi saan vanaga ka väga edukalt hakkama. Esmaspäeval saame siis juba mängida uue softiga.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #170
            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

            Algselt postitas TIGRANO
            Isegi ei jõua softi ära oodata, kuigi saan vanaga ka väga edukalt hakkama. Esmaspäeval saame siis juba mängida uue softiga.

            loodame et on midagi normaalset tulemas, hetke soft ei kannata minu silmis mingit kriitikat

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #171
              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

              Algselt postitas leits
              loodame et on midagi normaalset tulemas, hetke soft ei kannata minu silmis mingit kriitikat
              What? Ega praegusel softilgi midagi väga viga ei ole. Algul vajab veidi harjumist ning siis täiesti ok. Muidugi kui arvuti ka ok on...

              Comment

              • marguzz22
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1458

                #172
                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                kas timebank ka tuleb?

                Comment

                • marguzz22
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1458

                  #173
                  Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                  BWIN TOAS ON JUBA UUS SOFT OLEMAS KES TAHAB NÄHA KOEH tõmban uurin :D hem ei tööta muidu paistba ilus

                  http://forumserver.twoplustwo.com/28...61/index3.html

                  paistab et uued graafika failid on mingis imelikus formaadis, et modida ei saa - see on küll jahma

                  Comment

                  • er1k
                    Julm Donk
                    • Oct 2008
                    • 75

                    #174
                    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings



                    Seal info uue softi kohta

                    Comment

                    • marguzz22
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1458

                      #175
                      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                      ja uus laud

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • ropka11
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1008

                        #176
                        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                        Siis küll jama kui HEM kohe alguses tööle ei hakka.Ei tea palju neil aega läheb siis.

                        Comment

                        • rrrr
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 904

                          #177
                          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                          Soft või mitte aga kas selle uuenduse pärast on pool rahvast Ongamest põgenenud ja vaid agressiivsed nitid järgi jäänud. Blindivargus käib ka üle 3-beti >:(

                          Tavaliselt on sel kellaajal 20K mängijaid sees, praegu napilt 11K.

                          Comment

                          • levis
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1557

                            #178
                            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                            Algselt postitas rrrr
                            Soft või mitte aga kas selle uuenduse pärast on pool rahvast Ongamest põgenenud ja vaid agressiivsed nitid järgi jäänud. Blindivargus käib ka üle 3-beti >:(

                            Tavaliselt on sel kellaajal 20K mängijaid sees, praegu napilt 11K.
                            Logisin sisse (21:00) näitas 10600 mängijat ja kohe järgmine hetk 17240
                            Nii või teisiti vähe tõesti.
                            16 NL50 FR lauda olemas, pole hullu, aga suuremad fishid tõesti kadunud hetkel vist.

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #179
                              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                              üli mõtetud lauad on ju hetkel.
                              2 lauda vpip üle 20%, teised mingi 11-17%

                              mis toimub ???

                              Comment

                              • levis
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1557

                                #180
                                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                                küsisin TowerStuffilt järgi, vastas, et osa ongame'st on läinud poker 5 võrku, mis peaks siis olema selle uue softiga seoses. Seepärst ka vähem mängijaid hetkel.
                                18 juuni toimub ka Toweris update.

                                Comment

                                Working...