Ongame pokkeritoad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #211
    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Lauad on iga päev olnud kuldsed, ma ei tea mis toimub, aga fishe jagub.

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #212
      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

      200$ boonus, 1 tasuta turniiri pilet, Level 2 Players Club, pluss Sit n Go kaart. Aega lahti mängida 30 päeva.
      Tigrano siin on väike näpukas sul sest selle lahti mängimiseks on antud ikkagi 60 päeva

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #213
        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

        Algselt postitas rohelinekonn
        Tigrano siin on väike näpukas sul sest selle lahti mängimiseks on antud ikkagi 60 päeva
        Tänud, parandan kohe ära

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #214
          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

          heypokeris tuleb uus soft, sel reedel siis . eks siis näha ole :)

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #215
            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

            Algselt postitas kollane
            heypokeris tuleb uus soft, sel reedel siis . eks siis näha ole :)
            RedKingsis tuleb pühapäeval.

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #216
              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

              et siis peab rohkem limpima tower houeri ajal nagu aru saan. Jama ainult et arvuti suht koomas ja tahab kokku joosta vahepeal

              Kas keegi teab kes savisaar on? Keegi siit foorumist?

              Comment

              • levis
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1557

                #217
                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                Algselt postitas rohelinekonn
                et siis peab rohkem limpima tower houeri ajal nagu aru saan. Jama ainult et arvuti suht koomas ja tahab kokku joosta vahepeal
                Kas keegi teab kes savisaar on? Keegi siit foorumist?
                Passiivse mängu tõttu kaotsin vähemalt 20-40$ ja flopist midagi ei saanud, ainult 3 kätt suutsin koguda.

                Comment

                • virx747
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 751

                  #218
                  Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                  Algselt postitas rohelinekonn
                  et siis peab rohkem limpima tower houeri ajal nagu aru saan. Jama ainult et arvuti suht koomas ja tahab kokku joosta vahepeal

                  Kas keegi teab kes savisaar on? Keegi siit foorumist?
                  Keegi siit foorumist

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #219
                    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                    sain kah miski 3 ainult sest üks set muutus majaks turnis.
                    See savisaar on hirmus agresiivne mees ma vaatasin. Lahmis julgelt 3bete aga shoveida ei tahtnud.

                    Igatahes nuts aeg see tund selline papp jooksis sisse.

                    eeem mis ma sealt menüüst valin kellele ma saadan need käed miski promotion & bonuses vms?

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #220
                      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                      TILT


                      Thank you for submitting your hand numbers for today's tower hour promotion.
                      Unfortunately due to a restriction from your affiliate you cannot participate in this promotion.
                      Please contact your affiliate for further information regarding this restriction.
                      Do not hesitate to contact me if I can assist you any further.

                      Best Regards,

                      Viktoria

                      VIKI ON LITS

                      Comment

                      • levis
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1557

                        #221
                        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                        Algselt postitas rohelinekonn
                        TILT
                        See on küll jube, ma läksin tilti juba sellest, et lauad tühjenevad kiiresti, kaks lauda on sama nimega ja HEM ei näita ühel vastaste statse. Mängijaid on vähe, laudu vähe... :-[
                        Tower Hour osas ootan neilt vastust.
                        edit: just laekus 3x25$ :D

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #222
                          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                          Algselt postitas levis
                          See on küll jube, ma läksin tilti juba sellest, et lauad tühjenevad kiiresti, kaks lauda on sama nimega ja HEM ei näita ühel vastaste statse. Mängijaid on vähe, laudu vähe... :-[
                          Tower Hour osas ootan neilt vastust.
                          ma mõtlesin et mida kuradit et ei näitanud state vahetasin veel laudagi ja oli jah et laud kiiresti tühjaks läkisd ma olin kah sinuga neis.

                          Comment

                          • virx747
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 751

                            #223
                            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                            Täis oinas olen!
                            Hea et siis nüüd meelde tuli et promotion oli >:(
                            Hittisin 6 tk., aga kuna oli vaja lammutada, siis ei näinud ühegagi showdowni.
                            Võitsin nende kätega kokku 32 BB-d.
                            Ise olin üks suuremaid selle promotioni reklaamijaid!

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #224
                              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                              Algselt postitas TIGRANO
                              Lauad on iga päev olnud kuldsed, ma ei tea mis toimub, aga fishe jagub.
                              Eriti mõnusad on imo päeval. Mingi kella 3st ja 4st. Teed ise paar uut lauda ning kohe lendavad jõhkrad fishid sisse. Double buy-in garanteeritud.

                              Comment

                              • levis
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1557

                                #225
                                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                                Vähemasti vanem soft pani neil hetkel täiega pange!
                                >:(

                                Comment

                                Working...