Ongame pokkeritoad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ropka11
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1008

    #1066
    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Ei ole veel Euro ja Toweris update tehtud.Avad saidi ja ise updateb ära.Ongames ongi need uuendused eri aegadel tulnud nii, et tuleb oodata.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #1067
      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

      No Selge, aga mina ise sain kunagi aru, et Crash probleem on vaid siis, kui ON linnuke eest ära sealt "Hud Always on top" Et ma ei tea ma pidin selle unactivatema, kuna muidu kuvas kõikjalt hudi läbi. Varem kui Ongames mängisin, siis üldsegi trackerit ei kasutanudki, aga mäletan et tase oli väga soft. Et nüüd kui see probleem fixed saab, siis vast võtan shoti sinna tuppa, kuidas reaalselt tase on micro poolel ka?

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #1068
        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
        No Selge, aga mina ise sain kunagi aru, et Crash probleem on vaid siis, kui ON linnuke eest ära sealt "Hud Always on top" Et ma ei tea ma pidin selle unactivatema, kuna muidu kuvas kõikjalt hudi läbi.
        Seda "HUD Always On Top" tähendabki. Lühidalt - pead tiles mängima. Cascade, overlapping ja stack unusta ära.
        Imelik jah, et PT3 seda ikka parandanud ei ole.

        Comment

        • Sebastian_du
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 232

          #1069
          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
          ....arem kui Ongames mängisin, siis üldsegi trackerit ei kasutanudki, aga mäletan et tase oli väga soft. Et nüüd kui see probleem fixed saab, siis vast võtan shoti sinna tuppa, kuidas reaalselt tase on micro poolel ka?
          Kuni nl100 on kõik lvl va nl20 mängjate tasemalt kaunis mögad. Miks nl20 nit-regi ringi on pole aimugi. 5max ja madalad sngd siis

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #1070
            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

            KUi mul tugevam närv oleks ma laseks seal PLO 5max, 2 shoti võtt sinna ja noo nii überpübersuberluberfishine. Haige, mis seal korda saadetud siiani, aga jooks jube halb olnud ja pole nii tugevat närvi et kannataks regulaarselt seda lasta. AGa kõigile soovitan :). Muidu kust see uudis tulevase uuenduse kohta võetud oli? EI ole mul towergamingus midagi uuendatud. Sama vana jama ikka.

            Comment

            • ropka11
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1008

              #1071
              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
              KUi mul tugevam närv oleks ma laseks seal PLO 5max, 2 shoti võtt sinna ja noo nii überpübersuberluberfishine. Haige, mis seal korda saadetud siiani, aga jooks jube halb olnud ja pole nii tugevat närvi et kannataks regulaarselt seda lasta. AGa kõigile soovitan :). Muidu kust see uudis tulevase uuenduse kohta võetud oli? EI ole mul towergamingus midagi uuendatud. Sama vana jama ikka.
              Vaata mõned postid üles - see kiri tuli maili peale.Kui õigesti mäletan siis eelmise uuendusega oli ikka vahe nädalates millal mingi tuba uue softiga välja tuli.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #1072
                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                Lõpuks siis ka softi uuendus tulnud, tekst tundub suht hägune ja muidugi ükski table mode ka ei tööta, peab jälle setuppe otsima hakkama :)

                Comment

                • ropka11
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1008

                  #1073
                  Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                  Hmm mul küll toweris ja euros ikka vana soft.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #1074
                    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                    Ei leia isegi kus käed salvestatud on ja nagu 2+2 kirjutati siis table modesi ei oska veel teha keegi sest flashi pealt on java peale mindud.

                    Panustamine on ka lollisti tehtud, et täisarvud tulevad ainult, kehva varastada väiksemalt jne. Kiri on küll nagu kirbu sitt :)

                    Käed siis asuvad C:\Users\Yourname\P5JavaClientSettings

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #1075
                      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                      Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                      Hmm mul küll toweris ja euros ikka vana soft.
                      +1 Toweri kohta.

                      Comment

                      • Romka
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1544

                        #1076
                        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                        Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                        Ei leia isegi kus käed salvestatud on ja nagu 2+2 kirjutati siis table modesi ei oska veel teha keegi sest flashi pealt on java peale mindud.

                        Panustamine on ka lollisti tehtud, et täisarvud tulevad ainult, kehva varastada väiksemalt jne. Kiri on küll nagu kirbu sitt :)

                        Käed siis asuvad C:\Users\Yourname\P5JavaClientSettings
                        Mul küll sellises kohas käsi pole, poegei sellist kohta. Soft tundub ka palju sitem imo.

                        /nt Flop tuleb maha ja enne kui oma käiku ära ei tee ma seda ei näe. Jagatakse 2 kaarti aga mina näen ainult ühte. Animatsioonid tunduvad ka kuidagi lonkavat.
                        Last edited by Romka; 16.05.11, 11:40.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #1077
                          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                          selle p5javalientsettingu all on 3 kausta, millest üks on handhistory

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #1078
                            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                            Kust ma selle uue clienti towergamingusse saan?

                            Comment

                            • minuraha
                              FPP Pro
                              • Dec 2009
                              • 214

                              #1079
                              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                              Odavalt närvi ajab see sitt ju, niigi teevad ongame tüübid update üks kord aastas ja siis suudavad ka sellise junniga välja tulla. Ise mängin betfairis ja näiteks font muudeti küll täiesti väljakannatamatuks. Hakkan ennast kuskile turnale registreerima ja juba turna nime vaadates hakkavad silmad virtsa vett jooksma, nii et mängimiseni pole ma veel jõudnudki. Üleüldse on kõik väga-väga karvane.

                              Comment

                              • Romka
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1544

                                #1080
                                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                                Jep, eile tegin kahte turnat õhtul betfairis ja pea hakkas valutama neid laudu vaadates.

                                Comment

                                Working...