Ongame pokkeritoad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #676
    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tigrano, ma ei räägigi mingist 2 tuumalisest prosest või läpakast.
    i5 750 protsessor ja 6gb mälu...ma ei tea kui see ei suuda välja vedada.

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #677
      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

      Kas miskit timebanki ka on? või miskid skriptid mis mängu lihtsamaks teeks. Hetkel on isegi 6 lauaga juhtunud, et mõnest viskab sitouti.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #678
        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

        Algselt postitas Provoker Vaata postitust
        Kas miskit timebanki ka on? või miskid skriptid mis mängu lihtsamaks teeks. Hetkel on isegi 6 lauaga juhtunud, et mõnest viskab sitouti.
        Ei ole timebanki ega erilisi scripte.

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #679
          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

          Ehk keegi oskab võrldust tuua EuroPokeri ja Tower Gamingu vahel, et kumb tuba võtta?
          Mõlemasse võimalik 40% reikbäkk saada affiliate kaudu.

          Comment

          • 0ttt
            Õpihimuline Mängur
            • May 2009
            • 444

            #680
            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

            Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
            Ehk keegi oskab võrldust tuua EuroPokeri ja Tower Gamingu vahel, et kumb tuba võtta?
            Mõlemasse võimalik 40% reikbäkk saada affiliate kaudu.
            Erinevad skinnid. Mõlemad Ongame võrgustikus st samad mängijad.

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #681
              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

              Seega mingit vahet kummagi toa puhul pole?
              Nagu ma aru saan siis mingeid boonuseid reikbäkiga ei saa, see puudutab ka first depo boonust jah?
              Ning depomisel sinna koodilahtrisse pole midagi mõtet panna?
              Last edited by KristjanRawk; 08.06.10, 22:10.

              Comment

              • 0ttt
                Õpihimuline Mängur
                • May 2009
                • 444

                #682
                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                First depo peaks saama aga se läheb rakebackist maha. Promod nullitakse vist ära nagu näiteks Nutcracker jne.

                Comment

                • ropka11
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1008

                  #683
                  Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                  Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                  Ehk keegi oskab võrldust tuua EuroPokeri ja Tower Gamingu vahel, et kumb tuba võtta?
                  Mõlemasse võimalik 40% reikbäkk saada affiliate kaudu.
                  Vaata mis Europokeri lisaks pakub.
                  Toweris iga esmasmäev loyalty freeroll.
                  Igal kuul veel 500$ 1000$ 1500$ ja 2000$ loyalty freeroll kui oled 1000 punni kogunud.
                  Royal flushi eest kahe taskukaardiga 50$
                  tower hour on väga hea promo

                  Comment

                  • ropka11
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1008

                    #684
                    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                    Algselt postitas 0ttt Vaata postitust
                    First depo peaks saama aga se läheb rakebackist maha. Promod nullitakse vist ära nagu näiteks Nutcracker jne.
                    Ei näinud seda postitust enne.Minu arust küll promosid ära ei nullita.

                    Comment

                    • 0ttt
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 444

                      #685
                      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                      Sain oma 400$ ilusti kätte, huvitav mis jama sul on.

                      Nutcrackeri promo all saavad kõik reganud mängida, kellel pole tehtud mingi flat rakeback diil kõrgemalt poolt, kus on kõik ülejäänud promod ära nullitud.
                      Eelmisel leheküljel oli selline jutt. Ongame ei pakugi vist ametlikku RB'd ja selletõttu nullitakse ära?

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #686
                        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                        Algselt postitas 0ttt Vaata postitust
                        Eelmisel leheküljel oli selline jutt. Ongame ei pakugi vist ametlikku RB'd ja selletõttu nullitakse ära?
                        Jah nii üldjuhul on, sest ametlikult RB ei saagi ja üdljuhul tehakse RB diil eeldades, et grindid rohkem ja seega pudi padi promod ei huvitagi vaid huvitab konkreetne rakeback igal kuul.

                        Kui oled näiteks veel nl100 grinder ja saad 8x boonuseid, siis kahtlemata tasub boonuseid vabastada, mis on 40% rakabacki + promod, mis on väga vinged Toweris Paljud mängijad saavad rohkem pappi tagasi, kui raket genevad seda suuresti tänud nutcrackeri promole Toweris.

                        Comment

                        • Firzen
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 605

                          #687
                          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                          Jah nii üldjuhul on, sest ametlikult RB ei saagi ja üdljuhul tehakse RB diil eeldades, et grindid rohkem ja seega pudi padi promod ei huvitagi vaid huvitab konkreetne rakeback igal kuul.

                          Kui oled näiteks veel nl100 grinder ja saad 8x boonuseid, siis kahtlemata tasub boonuseid vabastada, mis on 40% rakabacki + promod, mis on väga vinged Toweris Paljud mängijad saavad rohkem pappi tagasi, kui raket genevad seda suuresti tänud nutcrackeri promole Toweris.
                          Kuidas sa selgitad seda, et nl100 grinder saab 40% rakebacki ja boonuseid, kui flat rb diil nullib promod ära?

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #688
                            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                            Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                            Kuidas sa selgitad seda, et nl100 grinder saab 40% rakebacki ja boonuseid, kui flat rb diil nullib promod ära?
                            Rääkisin boonustest selles lauses.

                            8x boonused ükskõik mis limiidis on ümberarvutatult umbkaudu 40% rakebacki + veel hunnik boonused.

                            Comment

                            • levis
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1557

                              #689
                              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                              Ma ei tea, et mitmes kord juba....
                              Võtan 12 STT lauda ja viimase laua avamisel tuleb ainult hall kast ja kui tahan lauda uuesti avada, siis esmalt tuleb soft task manageri abil sulgeda ja ka siis ei saa olla 100% kindel, et järgneval katsel kõik lauad õigesti avab.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #690
                                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                                Algselt postitas levis Vaata postitust
                                Ma ei tea, et mitmes kord juba....
                                Võtan 12 STT lauda ja viimase laua avamisel tuleb ainult hall kast ja kui tahan lauda uuesti avada, siis esmalt tuleb soft task manageri abil sulgeda ja ka siis ei saa olla 100% kindel, et järgneval katsel kõik lauad õigesti avab.
                                Tower ütleb selle peale, et ära üle 6 laua mängi

                                Comment

                                Working...