Re: ONGAME tubade arutlus
ROFL, käisin külastasin ka toda lauda, korra sain AK ja 1 käega laksust 3bi kasu :) hit and run. Muidu võiks seal kõvasti huumorit saada, aga kuna hetkel suht busto siis jooksin ära sealt igaksjuhuks :P
ROFL, käisin külastasin ka toda lauda, korra sain AK ja 1 käega laksust 3bi kasu :) hit and run. Muidu võiks seal kõvasti huumorit saada, aga kuna hetkel suht busto siis jooksin ära sealt igaksjuhuks :P
Comment