ONGAME tubade arutlus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #46
    Re: ONGAME tubade arutlus

    ROFL, käisin külastasin ka toda lauda, korra sain AK ja 1 käega laksust 3bi kasu :) hit and run. Muidu võiks seal kõvasti huumorit saada, aga kuna hetkel suht busto siis jooksin ära sealt igaksjuhuks :P

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #47
      Re: ONGAME tubade arutlus

      Algselt postitas rankapoeg
      ROFL, käisin külastasin ka toda lauda, korra sain AK ja 1 käega laksust 3bi kasu :) hit and run. Muidu võiks seal kõvasti huumorit saada, aga kuna hetkel suht busto siis jooksin ära sealt igaksjuhuks :P
      rohkem meil sinna lauda asja pole, vaevalt et lasevad ;D

      Comment

      • Marek K.
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1477

        #48
        Re: ONGAME tubade arutlus

        korra proovisin uuesti minna, et kas lasevad.. lasevad küll, aga need vennad teevadki seal ilmselt huumorit rohkem. vaatasin mingi 100 usd pf pot ja siis ühel vennal nuts ja checkib lõpuni, kuigi kui ta oleks sisse kütnud, siis ilmselt pooled mehed oleks nagunii ära callinud :P

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #49
          Re: ONGAME tubade arutlus

          Algselt postitas rankapoeg
          korra proovisin uuesti minna, et kas lasevad.. lasevad küll, aga need vennad teevadki seal ilmselt huumorit rohkem. vaatasin mingi 100 usd pf pot ja siis ühel vennal nuts ja checkib lõpuni, kuigi kui ta oleks sisse kütnud, siis ilmselt pooled mehed oleks nagunii ära callinud :P
          ega jah suht unistuste laud, kõik lauad sellised oleks siis ma ei kujuta ettegi. :D
          mõnipäev peab siis jällle külastama seda lauda , ehk õnnestub veel midaig kühveldada sealt :D

          Comment

          • marguzz22
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1458

            #50
            Re: ONGAME tubade arutlus

            Mis laua nimi oli? Igatahes tower on täis pask saadavad kirja

            Here's your bankroll boosting Bonus details!
            From May 12th to May 19th, enjoy an AMAZING 8x Reload Bonus of $75.00! It will be released in $5.00 increments, and you'll have 90 days to clear it. To boost your bankroll, deposit just $25 and you'll be on your way to earning a quickly clearing bankroll booster. Enjoy


            LUbage naerda. HOllywood pakkus mulle 8x kuni 1000 dollarit boonust, võivad on 75 dollariga kotte imedad

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #51
              Re: ONGAME tubade arutlus

              Algselt postitas marguzz22
              Mis laua nimi oli? Igatahes tower on täis pask saadavad kirja

              Here's your bankroll boosting Bonus details!
              From May 12th to May 19th, enjoy an AMAZING 8x Reload Bonus of $75.00! It will be released in $5.00 increments, and you'll have 90 days to clear it. To boost your bankroll, deposit just $25 and you'll be on your way to earning a quickly clearing bankroll booster. Enjoy


              LUbage naerda. HOllywood pakkus mulle 8x kuni 1000 dollarit boonust, võivad on 75 dollariga kotte imedad

              played at "FanaticBIF's HE"

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #52
                Re: ONGAME tubade arutlus

                tra kust neid värdjaid shortstackke ikka ongameis jagub. See ei ole enam pokker, kui keskmiselt on 5 või 6 shorti lauas. Tra ei saa normaalselt mängida.

                Comment

                • levis
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1557

                  #53
                  Re: ONGAME tubade arutlus

                  Algselt postitas jrgn hell
                  tra kust neid värdjaid shortstackke ikka ongameis jagub. See ei ole enam pokker, kui keskmiselt on 5 või 6 shorti lauas. Tra ei saa normaalselt mängida.
                  Mis limiidil mängid?
                  NL50 peal tundub, et shortstacke on vähem kui NL30 peal.
                  NL50 tundub agressiivsem, aga samas nagu fishe/donkeysi on isegi rohkem.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #54
                    Re: ONGAME tubade arutlus

                    Tagantjärele vaadates võin kinnitada, et 90% short-stackereid 200NL või väiksemates limiitides on fishid ning tasuta raha. 400NL-1000NL on vastupidi, 90% short-stackereid on väga head ja mängivad peaaegu perfektset mängu ning on väga suureks nuhtluseks laudades. Eriti hull on see, et laudu on väga vähe ja ei ole harukordne, kui lauas oled sina ja 8 elukutselist short-stackerit.

                    6maxi kohta ei oska midagi öelda.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #55
                      Re: ONGAME tubade arutlus

                      Algselt postitas levis
                      Mis limiidil mängid?
                      NL50 peal tundub, et shortstacke on vähem kui NL30 peal.
                      NL50 tundub agressiivsem, aga samas nagu fishe/donkeysi on isegi rohkem.
                      Nl50 alates võib öelda, et ei olegi peaaegu shortstacke ja nagu ranka ütles, siis nad on täiesti kohutavad enamus, kes midagi üritavad.

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #56
                        Re: ONGAME tubade arutlus

                        njah rohkem häirib mind see, et mängu ilu kaob ära, kui mingi munn ainult foldib või shoveb ja kui terve laud neid täis on, siis see ei olenam normaalne pokker. Mingi robotite võiduajamine

                        ja nl20 siiamaani tänu suht p*tsis kuule

                        Comment

                        • levis
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1557

                          #57
                          Re: ONGAME tubade arutlus

                          Algselt postitas jrgn hell
                          njah rohkem häirib mind see, et mängu ilu kaob ära, kui mingi **** ainult foldib või shoveb ja kui terve laud neid täis on, siis see ei olenam normaalne pokker. Mingi robotite võiduajamine

                          ja nl20 siiamaani tänu suht p*tsis kuule
                          Jah, seal mängisin ka hiljuti, NL20 oli ka shortstacke täis.
                          NL20 ja NL30 on väga sarnased oma tasemelt ja vastaste mängustiili poolest. NL20 peale eksib vist siiski veid rohkem täiesti suvalt lahmijaid ära. Mind shortstackerid eriti ei häiri, sest arvan, et fold/push mäng mul nendest fishides reeglina parem, ikkagi üsna hea koolitus tuhandete turbo stt-de näol olemas. NL10 peal teatud shortstacke ei suutnud ma üldse tõsiselt võtta, et kui mõni jäigi jalgu, siis käis 'krõmps' ja kõik!

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #58
                            Re: ONGAME tubade arutlus

                            ega nende vastu midagi keerulist ei ole. Enamustel nii palju datat nagunii, et vaatad stovest, millega selle lohhi vatsu konkreetselt shoveda, aga nagu ütlesin, et see ei ole huvitav. Kui ma tahaks push and prayd mängida, hakkaks ma ise ka shortstackeriks
                            Eks tuleb üle elada ja mingi ime läbi kõrgemale kolida, aga paistab et niipea veel sellest pedekarjast minema ei saa

                            Comment

                            • levis
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1557

                              #59
                              Re: ONGAME tubade arutlus

                              Algselt postitas jrgn hell
                              ega nende vastu midagi keerulist ei ole. Enamustel nii palju datat nagunii, et vaatad stovest, millega selle lohhi vatsu konkreetselt shoveda, aga nagu ütlesin, et see ei ole huvitav. Kui ma tahaks push and prayd mängida, hakkaks ma ise ka shortstackeriks
                              Eks tuleb üle elada ja mingi ime läbi kõrgemale kolida, aga paistab et niipea veel sellest pedekarjast minema ei saa
                              Jah, ma vaatasin ka, et paljud näiteks 6% suruvad, siis JJ+,AKs nende vastu +EV. Aga üldiselt nad ikka sindrinahad arvestavad positsiooni ning EP tightid ja LP-st suruvad üsna loose. Samas üks ühine joon on see, et reeglina nad oma blinde ei kaitse... kuigi mõned ikka lükkavad BB-lt väga loosilt all-in. Hiljuti just oli, et tõstan CO-lt... BB 6/6/x 20% stackiga ja lükkab all-in, ma call ning ta näitab T8s.

                              Comment

                              • Arcticman
                                FPP Pro
                                • Apr 2009
                                • 208

                                #60
                                Re: ONGAME tubade arutlus

                                jube haige mis biite toweris saab.

                                Comment

                                Working...