*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • donkihott
    Jube Noob
    • Mar 2015
    • 118

    #9541
    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Uuest aastast uus FPP teenimise süsteem. Kui mingi step jääb pooleli, siis selle eest saab poole vähem fppsid.
    Tabel http://www.upload.ee/files/5164496/fpptabel.pdf.html

    Comment

    • Tonislau
      Õpihimuline Mängur
      • Jul 2013
      • 351

      #9542
      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      Täna avasin Starsi, viskas ette et ming zoom update vaja teha, et palun resa teha starsile, mõeldud tehtud ja enam stars tööle ei lähe !?
      Viskab sec lobby ette ja läheb kohe kinni. Kellelgi sama mure ?

      Comment

      • ropka11
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1008

        #9543
        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

        Algselt postitas Tonislau Vaata postitust
        Täna avasin Starsi, viskas ette et ming zoom update vaja teha, et palun resa teha starsile, mõeldud tehtud ja enam stars tööle ei lähe !?
        Viskab sec lobby ette ja läheb kohe kinni. Kellelgi sama mure ?
        Ära töölaua ikooniga ava.My computer alt otsi pokerstars üles ja ava sealt.

        Comment

        • Tonislau
          Õpihimuline Mängur
          • Jul 2013
          • 351

          #9544
          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

          Nope ei tööta, lasin progre maha, kustutasin kaustad ära ja siis viimaks sain tööle. Aga kui avasin uuesti starsi tuli taas kiri ette et peaksin resa tegema starsile et saaks mingit zoomi asja uuendada. Ja kui sulgesin starsi oli jälle seis sama, enam tööle ei saa !

          Comment

          • bi0hazard
            Vana Tegija
            • Jul 2010
            • 1342

            #9545
            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            Imelik, mul töötab korralikult, pole mitte mingit update ega midagi teinud.

            Comment

            • Tonislau
              Õpihimuline Mängur
              • Jul 2013
              • 351

              #9546
              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              Just just, mul sõpradel samuti pole sellist update visanud:S

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #9547
                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                Jube kahtlane värk igatahes. Vaata, et mõni kurikael miskit ei plaanitseks.

                Comment

                • Mrt1989
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 999

                  #9548
                  Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                  Algselt postitas herlio
                  Kuna esmaspäevad Olümpias on ära vajunud ning kurdetakse, et Bad Beat Jackpot peletas inimesed, siis novembrist alustab Dealer Choice Quads JackPot!

                  Järgmine esmaspäev (26.10) läheb €1000+ jackpot igaljuhul väljamängimisele, lisainfo: Alates novembrist esmaspäeviti Olümpias Dealers Choice Quads JackPot!

                  Homsele esmakordsele Olümpia Time-turniirile registreerimine avatud ka läbi OlyBet`i kuni 21.10 13:00.
                  Oled vist teemaga eksinud.

                  Comment

                  • Tonislau
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2013
                    • 351

                    #9549
                    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                    Sain lahenduse oma murele, starsiga kõik korras. Tegin managerile reinstalli ja ilma viimast update pelae laskmata kõik töötab. Ma ei tea küll miks nii ja ainult minul aga ootan siis järka update ära !

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #9550
                      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                      Hei . Token expired ja numbreid ei näita. Password sheet jumal teab kus.
                      Keegi teab mismoodi see one time password sheet välja nägi, laseks kodus otsida äkki on alles kuskil. Ja samas kas keegi teab kas Support teeb ilma ka konto lahti?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #9551
                        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                        Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                        Hei . Token expired ja numbreid ei näita. Password sheet jumal teab kus.
                        Keegi teab mismoodi see one time password sheet välja nägi, laseks kodus otsida äkki on alles kuskil. Ja samas kas keegi teab kas Support teeb ilma ka konto lahti?
                        Tais olles sai Token'i patareid tühjaks. Võtsin klienditoega ühendust, pärast mida mulle helistati, küsiti mõned küsimused ning eemaldati Security Token feature. Uue token'i tellimisel saad muidugi feature uuesti aktiveerida.

                        One-Sheet Passwordid nägid minu teada välja suht suvaline A4 leht, kus oli hunnik koodijadasid.

                        Soovitan kasutada esimest võimalust. Saad valutult, kiirelt ja lihtsalt. Peale seda paned PIN-koodi peale kuniks soovi korral uue token'i tellid.

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #9552
                          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Tais olles sai Token'i patareid tühjaks. Võtsin klienditoega ühendust, pärast mida mulle helistati, küsiti mõned küsimused ning eemaldati Security Token feature. Uue token'i tellimisel saad muidugi feature uuesti aktiveerida.

                          One-Sheet Passwordid nägid minu teada välja suht suvaline A4 leht, kus oli hunnik koodijadasid.

                          Soovitan kasutada esimest võimalust. Saad valutult, kiirelt ja lihtsalt. Peale seda paned PIN-koodi peale kuniks soovi korral uue token'i tellid.
                          Toimus täpselt sama, miski aasta tagasi umbes. Õhtul kirjutasin, hommikul helistati.

                          Comment

                          • The_Meer
                            Grinder
                            • Apr 2010
                            • 765

                            #9553
                            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                            Täna SN freeroll toimub?

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #9554
                              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                              jep olemas

                              ID: 1284375924
                              Last edited by Priidix; 07.11.15, 14:05.

                              Comment

                              • Jäämees
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1182

                                #9555
                                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                Pole nagu vist 2 aastat näppinud nii, et vabandan kui totu küsimus, aga... Mispärast ei näita lobby enam ühtegi ''Running'' tournamenti peale replayde? Proovin igatpidi filtritega ja ilma filtrita ja ei näita ikka...

                                Googeldada seda tundub suht võimatu kuna iga sõnaseade mille suudan kujutlusvõimest välja imeda probleemi kirjelduseks annab mulle parimal juhul pokerstarsi FAQi tulemusi täiesti teistsugustele probleemidele ja halvimal juhul saan fuckpokerstars leheni :D

                                EDIT: Üldsegi tundub, et kogu see lobby ja filtrite süsteem on suht p****s... Kui tahan sateliite näha ei näita filter enam mitte midagi, isegi kui kõik teised formaadid jne on kuvatud filtri järgi...
                                Last edited by Jäämees; 09.11.15, 01:08.

                                Comment

                                Working...