*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #9526
    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Mul on buy-in obligation'i kohta küsimus. Kas see buy-in nõue kehtib/mõjub edasi, kui nt limiitides alla liikuda või vastupidi- üles liikuda? Ehk siis, oletame, et ostan nl2-s 50bb-ga sisse ja ületan selle 8 mängu piiri ja pean edaspidi sisse ostma 100-bb-ga nl2-s- kas see mõjub big blindides ka ülemistesse limiitidesse ja pean seal ka 100-ga sisse ostma?
    Last edited by Vandalar; 18.06.15, 08:37.

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #9527
      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
      Mul on buy-in obligation'i kohta küsimus. Kas see buy-in nõue kehtib/mõjub edasi, kui nt limiitides alla liikuda või vastupidi- üles liikuda? Ehk siis, oletame, et ostan nl2-s 50bb-ga sisse ja ületan selle 8 mängu piiri ja pean edaspidi sisse ostma 100-bb-ga nl2-s- kas see mõjub big blindides ka ülemistesse limiitidesse ja pean seal ka 100-ga sisse ostma?
      Peaks olema nii, et piir kehtib sama tüüpi sisseostuga laudades. Ntx kui oled piiri ületanud 8s NL2 deep (100-250bb bi) lauas mängides, siis nl50 deep lauda vähemaga sisse osta ei saa, aga tava (40-100bb) laudades see ei kehti.

      Comment

      • feelitwell
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2015
        • 328

        #9528
        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

        Oskab keegi aidata? Ei reloadi FAQ lehte ära miskitpärast.

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #9529
          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

          Pokerstars.exe toimib, update.exe on bugged.

          Comment

          • feelitwell
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2015
            • 328

            #9530
            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            ja non bugged update exe saan m kuidas? hetkel panin uuesti ps install faili alla laadima.. dunno mida teen, kuidagi midagi teen :D

            E: lol, provin uuesti avada PS ja kõik toimib. weiiird
            Last edited by feelitwell; 26.06.15, 15:13.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #9531
              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              Ühel päeval ei toimi enam ükski .exe ega update- mis siis saab?

              Comment

              • feelitwell
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2015
                • 328

                #9532
                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                lol, just täna lugesin riimi omaette tööl olles, üks lõik oli et 2k15 muutund pole s*****i, vandalar offtopicus paratseb ikkagi..

                sry 4 OT.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #9533
                  Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                  Oo, sul on töö?

                  Comment

                  • adam_q
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1453

                    #9534
                    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                    mängisin üle 100a ja kobistasin miski summa ära, panin withdraw, kas nüüd läheb reaalselt 72h aega? deposumma tuli kohe üle aga ülejäänud?

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #9535
                      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                      Kuhu withrawisid ? Skrilli tuleb tavaliselt vähem kui 10 minutiga see ülejäänud.

                      Comment

                      • adam_q
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1453

                        #9536
                        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                        skrilliga deposin ja skrilli withdrawisin ka.

                        võibolla asi selles, et ma mingi 1,5a või nii pole mänginud (või withdrawinud), et siis lisakontroll vms
                        Last edited by adam_q; 29.06.15, 09:16.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #9537
                          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                          Ei logi starsi sisse hetkel. "site found. waiting for reply..." ja nii jääbki.
                          viimati ca nädal tagasi oli poole grindi peal jubedad connection probleemid. uninstall ja uuesti peale ei ole aidanud.
                          kiirus ok, teised toad ok jms, ainult starsiga jama . pole elus enne nii olnud.
                          telefonis oma ps kontole saan insta.
                          ideid?
                          Last edited by vsiu100; 11.07.15, 13:34.

                          Comment

                          • trasadonkad
                            Grinder
                            • May 2014
                            • 672

                            #9538
                            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                            mõnda head deposit boonuskoodi?

                            Comment

                            • bluelite
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1190

                              #9539
                              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                              Oli sama teema. Panin selle kastikese x-ist kinni ka avasin Starsi uuesti ikoonist ja toimis.

                              Comment

                              • Foux
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 486

                                #9540
                                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                Tegin 1sel cashout'i enne, kui meili peale boonuse kohta info tuli. Kas nüüd saingi üle ja ei saagi see nädal boonust? Boonuskoodi kasti depomisel ette ei tulnud.

                                Comment

                                Working...