*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Viiidrik
    Jube Noob
    • Dec 2009
    • 128

    #9406
    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Jah mul ka just sisselogides viskas täpselt sama asja ette. Eile oli kõik korras veel ja mängisin. Saatsin ka kirja supporti. Proovisin kas raha saab välja kanda, või on kogu konto blokeeritud, siis cashout toimis ilusti. Väga veider nii, täiesti lampi. Vb nende enda poolne viga miski.

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #9407
      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      http://gyazo.com/c3d3ba710ecc3b2906bf20c8c19309a6 sain ka max banni 6 kuud miskipärast. Peaks nendepoolne jama olema tõesti.

      Comment

      • Juhhei
        Jube Noob
        • Jul 2009
        • 154

        #9408
        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

        Mõned päevad tagasi oli miski Security questioni möll kah. Mõtsin et ehk sealt tulenevalt midagi nihu läinud. Hea kuulda et ma pole ainuke ja on vast nende viga jah.

        Inbe4 stars blocked for life :D

        Comment

        • donkihott
          Jube Noob
          • Mar 2015
          • 118

          #9409
          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

          Thank you for writing.

          The issue you are having has been reported to our Programming Team and they are currently working on a fix.

          Unfortunately, we are currently unable to provide a time frame for a resolution of this issue. However, we are aware how important it is for this to be corrected and are working with haste to get it fixed.

          We apologize for any inconvenience caused and thank you for your patience in dealing with this issue.

          Comment

          • donkament
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1945

            #9410
            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            nüüd sai korda alles

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #9411
              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              Mingi kasiino teema on Starsi tekkinud, reklaam and stuff, aga lehekülg kuhu see suunab pole veel valmis vms. Can't wait.

              Comment

              • Roomet
                FPP Pro
                • Dec 2009
                • 211

                #9412
                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                Algselt postitas donkament Vaata postitust
                nüüd sai korda alles
                Tegid ka midagi ise, et seda protsessi kiirendada? Kuradi häiriv, üle pika aja vaba õhtu, kui oli plaanis korralikult grindida ja siuke jama.
                Last edited by Roomet; 19.03.15, 18:13.

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #9413
                  Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                  inglise supporti saatsin semitildise kirja, aga live supporti lahti ei tulnud ja lihtsalt saadeti mingisse departmenti edasi. St kokku läks mingi 4-5h aega. Lõpuks tuli selline kiri http://gyazo.com/a763a218af071606a93a517dd12440af ja oligi kõik.

                  Comment

                  • muttaja
                    Pokkerihai
                    • Dec 2010
                    • 1965

                    #9414
                    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                    Algselt postitas donkament Vaata postitust
                    inglise supporti saatsin semitildise kirja, aga live supporti lahti ei tulnud ja lihtsalt saadeti mingisse departmenti edasi. St kokku läks mingi 4-5h aega. Lõpuks tuli selline kiri http://gyazo.com/a763a218af071606a93a517dd12440af ja oligi kõik.
                    Eriti mage, et nad ei tunnista, et tegu nendepoolse veaga

                    Comment

                    • Juhhei
                      Jube Noob
                      • Jul 2009
                      • 154

                      #9415
                      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                      Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                      Eriti mage, et nad ei tunnista, et tegu nendepoolse veaga

                      +1 ja vahva on veel see et mail ei tulnud support@pokerstars.ee vaid wecare@pokerstars.ee'lt

                      Comment

                      • lennuk
                        FPP Pro
                        • Dec 2009
                        • 298

                        #9416
                        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                        jälle see exclusion jama
                        olen pettunud

                        hmhmh ,2minutit peale kirja saatmist starsi kõik jälle töötab ,imelik ,kahtlen et nad nii kiiresti mu kirja jõudsid üldse lugeda nii et tundub tegu mingi self-healing süsteemiga
                        saatsin teise kirja ka et wtf...
                        Last edited by lennuk; 22.03.15, 06:07.

                        Comment

                        • trasadonkad
                          Grinder
                          • May 2014
                          • 672

                          #9417
                          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                          kellegil any idea mis asi see olla võiks? lambist oli chatboxis kõikides laudades, nyyd kadus ära :D

                          Comment

                          • brihood
                            Julm Donk
                            • Mar 2015
                            • 27

                            #9418
                            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                            See peaks olema tavaline kontroll, et teha kindlaks, et Sinu puhul pole tegemist robotiga.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #9419
                              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                              Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
                              kellegil any idea mis asi see olla võiks? lambist oli chatboxis kõikides laudades, nyyd kadus ära :D

                              mul ikka üle 10x seda tulnud :D

                              Comment

                              • PokerStars Marika
                                PokerStarsi Esindaja
                                • Jun 2011
                                • 46

                                #9420
                                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
                                kellegil any idea mis asi see olla võiks? lambist oli chatboxis kõikides laudades, nyyd kadus ära :D

                                Antud teade on legaalne osa PokerStarsi süsteemist, mis ennetab ja avastab robotmängijaid. Kui teil palutakse seda sõna chatboxi kirjutada, siis palume teil seda teha.

                                Comment

                                Working...