*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #9391
    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tuli ka ära pilet sellelt turkalt. Tegin unregister, et näha kas tegu piletidega just või saab T$. Sai 215T$. Nüüd enam väga ei tahagi seda sunday milli vist mängida :D.


    // Eile unreagasin ära ja oli kontol 215$T nüüd logisin starsi sisse ja vaatan, et raha on kadunud. Vastu on antud hoopis Sunday milli pilet :D Hah väga hästi Stars.
    Last edited by VisaHing; 09.03.15, 06:31.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #9392
      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      Starsil oli su raha kiiresti tagasi vaja. Ajad on rasked... Raha peab üha kiiremini ja kiiremini ringlusesse tagasi minema, sest muidu ei suudeta võlgu tasuda.

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #9393
        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

        selle satika juures oli selgelt kirjas, et unregada ei saa, ja kui ei taha SM mängida, ära mängi seda satikat.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #9394
          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

          Algselt postitas peete82 Vaata postitust
          selle satika juures oli selgelt kirjas, et unregada ei saa, ja kui ei taha SM mängida, ära mängi seda satikat.
          Ma tean, et oli :) aga siiski taaskord oli neil süsteemis mingi kala, mis lasi unregada ja T$ vastu anda. Päris nii ka imo ei saa, et minnakse mängija rahakotti ja tehakse seal korrektuure :D.

          Aga vahet pole. Esimene sunday mill, mida mängin ja tore, et see on puhas freeroll.

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #9395
            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Esimene sunday mill, mida mängin ja tore, et see on puhas freeroll.
            Osakuid? Süütutel pidavat hästi minema. Ma võtaks 20%.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #9396
              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
              Osakuid? Süütutel pidavat hästi minema. Ma võtaks 20%.
              Hehe.. Tean, et süütud on hinnas. Ei, aga tänud pakkumast.

              Arvestades kui hästi ma jooksnud olen viimased aasta aega, siis väga hea tulemus oleks 1 tund elus püsida.
              Last edited by VisaHing; 10.03.15, 09:44.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #9397
                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                Kas mulle tundub et kui maintanance on siis ütlevad et alla 30 minuti aga alati 1h+ ?

                Comment

                • The_Meer
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 765

                  #9398
                  Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                  Kas keegi on näind cashilaudu alustades, et tuleb mingi tekst, et vajuta graders ja enter, et see nendele info kogumiseks.?

                  Comment

                  • ropka11
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1008

                    #9399
                    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                    TV3 uudistes jooksisis tekstuudiste all läbi-Itaalia süüdistab Pokerstarsi 300miljoni pettuses.
                    Ei viitsi uurida milles case seisneb.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #9400
                      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                      Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                      TV3 uudistes jooksisis tekstuudiste all läbi-Itaalia süüdistab Pokerstarsi 300miljoni pettuses.
                      Ei viitsi uurida milles case seisneb.
                      miskit on jh

                      Comment

                      • peete82
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1310

                        #9401
                        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                        tra no ei oska limiite filtreerida enam. enne oli nupp nagu "Holdem NL filter" vms, nüüd pole ja kuvab kõik limiidid NL2 kuni 25. Kuidas ainult ühte limiiti kuvada?

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #9402
                          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                          Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                          tra no ei oska limiite filtreerida enam. enne oli nupp nagu "Holdem NL filter" vms, nüüd pole ja kuvab kõik limiidid NL2 kuni 25. Kuidas ainult ühte limiiti kuvada?
                          ??

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #9403
                            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                            nojah. ei osand seda sealt otsida.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #9404
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas Marks111 Vaata postitust
                              täna hommikul mingi 6 aeg kadus mul connection ära pokerstarsiga mingi 10 minutiks aga internet oli olemas ja netis sain olla, kas see probleem oli minu arvutis või mingi jama pokerstarsiga? mängisin sellelajal hypertubo tornat kus jõudsime rahadesse just ja sel hetkel oli korralik stack ja kui tagasi pokerstarsi sain oli alles natuke üle big blindi.
                              Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
                              Saada kiri kogu informatsiooniga support@pokerstars.ee. Kasulik oleks lisada turniiri ID ja kõik info mis olemas. Vaatama üle.
                              said korda või scam?

                              Comment

                              • Juhhei
                                Jube Noob
                                • Jul 2009
                                • 154

                                #9405
                                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                Jõudu. Täna proovin siis regada turnadele ja lampi text ees. "We regret to inform you that you are excluded from playing and that we cannot execute your request. Ajavahemikuks tänasest kuni 17 september. WDF ? On kellegil lampi selline asi juhtunud ? Saatsin maili ee supporti pole vastust saanud ehk peaks eng supporti ka kirjutama ?
                                Pole kunagi endale blocki pannud kui nad sellele vihjavad. Olen nõutu

                                Comment

                                Working...