*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #9181
    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kust kohast PS 7-es need MTT announcemendid kinni saab keerata lauas?

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #9182
      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      Settings-table appearance- ja kõige alumine rida

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #9183
        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
        Settings-table appearance- ja kõige alumine rida
        Tänud!

        Comment

        • elrosmeero
          FPP Pro
          • Jan 2011
          • 239

          #9184
          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

          Eile hakkasin deposiiti tegema SEBst, ei saanud, viskab errori, et ei ole hetkel saadaval aga Swed oli saadaval.....Kandsin raha Swedi siis, hommikuks oli seal kohal ja hakkasin deposiiti tegema, aga nüüd oli Swediga sama lugu, kuid SEB oli saadaval. Muidugi selleks ajaks kui raha mul uuesti SEBsse jõudis, on SEB jälle maas ja Swed töötab....
          Mida kuradit te teete seal ?

          Comment

          • SF91
            Räme Fish
            • Oct 2014
            • 1

            #9185
            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            Algselt postitas elrosmeero Vaata postitust
            Eile hakkasin deposiiti tegema SEBst, ei saanud, viskab errori, et ei ole hetkel saadaval aga Swed oli saadaval.....Kandsin raha Swedi siis, hommikuks oli seal kohal ja hakkasin deposiiti tegema, aga nüüd oli Swediga sama lugu, kuid SEB oli saadaval. Muidugi selleks ajaks kui raha mul uuesti SEBsse jõudis, on SEB jälle maas ja Swed töötab....
            Mida kuradit te teete seal ?
            Mul sama jama, SEBi kaudu ei saa deposiiti teha, kaks päeva juba ootan.......
            Saatsin pokerstarsile kirja, vastati et see ei ole nende viga ja peaksin SEBiga ühendust võtma....
            Last edited by SF91; 15.10.14, 13:08.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #9186
              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              In b4 eestlased blokeeritud.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #9187
                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                In b4 eestlased blokeeritud.
                Saarlased juba on, seega kaua ei lähe.

                Comment

                • maksel
                  Räme Fish
                  • Sep 2014
                  • 3

                  #9188
                  Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                  endal oli selline juhus et laupäeval deposin, aga raha jõudis arvele esmaspäeva hilisõhtuks, kuigi swedist peaks minema insta:) seda ka vast tänu suppordiga mauramisele :)

                  Comment

                  • trasadonkad
                    Grinder
                    • May 2014
                    • 672

                    #9189
                    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    Saarlased juba on, seega kaua ei lähe.
                    päriselt ka võib juhtuda selline asi vä?

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #9190
                      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                      http://forumserver.twoplustwo.com/28...rates-1484001/

                      Stars muudab valuutavahetus kursse deponeerides ja väljamakseid tehes. Vaadake, et teil Starsis raha on ka eurides, kui teete cashouti EUR kontole, tundub, et konvertides läheb 2,5+%. Kui meil veel eegud oleks, siis oleks porri omajagu.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #9191
                        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                        Algselt postitas lenC Vaata postitust
                        http://forumserver.twoplustwo.com/28...rates-1484001/

                        Stars muudab valuutavahetus kursse deponeerides ja väljamakseid tehes. Vaadake, et teil Starsis raha on ka eurides, kui teete cashouti EUR kontole, tundub, et konvertides läheb 2,5+%. Kui meil veel eegud oleks, siis oleks porri omajagu.

                        Hetkel Starsi konto USD.
                        Pank ja Skrill EUR.

                        Kui kannan Panka/Skrilli, siis maksan summast 2.4% currency feed?

                        Kas saan õigesti aru, kui panen Starsi preferred currency EURiks ja teen väljamakseid enda EUR Skrilli/Panka, siis mingisugust currency feed maha ei lähe?

                        ---
                        Ise küsin, ise vastan: Vist peaks nii olema jah.
                        Last edited by hotcocacola; 24.10.14, 21:32.

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #9192
                          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                          Need starsi supporti inimesed siia vist enam ei postita? Kui keegi supportist uurida viitsib, siis postitagu siia ka, saab 100% selguse, sest ma võin kägu ajada.


                          Nagu mina asjast aru saan:

                          Starsi sees vahetades Stars USD->Stars EUR näiteks, on vahendustasud endiselt samad(~olematud) http://www.xe.com/ kursside järgi, mis on mid-market(pole nagu a la pangatablool, kus on hinnad, millega nad ostavad ja müüvad vaid on vahepealne).
                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          Hetkel Starsi konto USD.
                          Pank ja Skrill EUR.

                          Kui kannan Panka/Skrilli, siis maksan summast 2.4% currency feed?
                          Paraku küll.
                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          Kas saan õigesti aru, kui panen Starsi preferred currency EURiks ja teen väljamakseid enda EUR Skrilli/Panka, siis mingisugust currency feed maha ei lähe?
                          Just - preferred currency EURiks, siis läheb iga default cashout EURina. Kui teed väljamakse Skrilli, siis saab just enne väljamakset ise valuuta valida, vali EUR loomulikult.

                          Lisatud failid

                          Comment

                          • muttaja
                            Pokkerihai
                            • Dec 2010
                            • 1965

                            #9193
                            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                            Algselt postitas lenC Vaata postitust
                            Need starsi supporti inimesed siia vist enam ei postita? Kui keegi supportist uurida viitsib, siis postitagu siia ka, saab 100% selguse, sest ma võin kägu ajada.


                            Nagu mina asjast aru saan:

                            Starsi sees vahetades Stars USD->Stars EUR näiteks, on vahendustasud endiselt samad(~olematud) http://www.xe.com/ kursside järgi, mis on mid-market(pole nagu a la pangatablool, kus on hinnad, millega nad ostavad ja müüvad vaid on vahepealne).

                            Paraku küll.

                            Just - preferred currency EURiks, siis läheb iga default cashout EURina. Kui teed väljamakse Skrilli, siis saab just enne väljamakset ise valuuta valida, vali EUR loomulikult.

                            Lihtsalt preferred currency muutmisest ei aita, vaid pead enne cashoutimist endale ka eure hankima. Natuke võimlemist, aga seni vähemalt töötab. Samas ei üllatuks, kui selline võimalus ära kaob, niiet ehk tasuks mingi rollist eurodeks ümber konverteerida.

                            Comment

                            • teerajaja
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 815

                              #9194
                              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                              Kas kellelgi hetkel veel probleeme sisselogimisega RSA tokenit kasutades ?
                              Last edited by teerajaja; 31.10.14, 21:38.

                              Comment

                              • brunn
                                Jube Noob
                                • May 2013
                                • 105

                                #9195
                                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                kus kohast ma leian ps-7s leian koha kus zoom laudades saan foldi pannes kätt lõpuni vaadata?

                                Comment

                                Working...