*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #9121
    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Algselt postitas Intzsz Vaata postitust
    Oskab ehk keegi õelda, kuidas saaks offi panna selle, et enne foldimist saan valida kumba kaarti tahan näidata.
    Suht tüütu vajutan kogemata vahepeal kaardite peale ja siis hüppab välja kohe see kaart.
    Varem seda polnud, ise midagi settingutest muutnud ka pole ja ei leidnud kohta ka kus seda muuta saaks.
    Options>Showing/Mucking Hands>Muck Losing Hand linnuke ette.

    E: Don't Show When Folding Last ka prolly. Ja no Don't Show Winning Hand ka, siis kindel värk. :)
    Last edited by Cypher0; 16.07.14, 18:33.

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #9122
      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      Wtf is this sht? FPP-de eest mängitud satikas, t**a kellele seda vaja oli?

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #9123
        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

        Stars hakkab lihtsalt vaikselt hääbuma, kuigi kiirenevas tempos.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #9124
          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Stars hakkab lihtsalt vaikselt hääbuma, kuigi kiirenevas tempos.
          Katsu no olla natuke.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #9125
            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Katsu no olla natuke.
            Töötad Starsis vää?

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #9126
              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Töötad Starsis vää?
              Kõik töötame ja trollime sind

              Comment

              • Poke
                Grinder
                • Mar 2010
                • 995

                #9127
                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                mängisime sõbraga for fun cashi ma telefoniga ja ta tabiga nii ,et olime samas lauas, tahakski küsida, et mis pokerstars sellisest asjast arvab ja kuidas sellist asja ära hoiab? rõveda advantage saab ju?

                Comment

                • Cypher0
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 1512

                  #9128
                  Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                  Algselt postitas Poke Vaata postitust
                  mängisime sõbraga for fun cashi ma telefoniga ja ta tabiga nii ,et olime samas lauas, tahakski küsida, et mis pokerstars sellisest asjast arvab ja kuidas sellist asja ära hoiab? rõveda advantage saab ju?
                  Kui keegi reportib vms, siis prolly lifetime ban ja rahad freezetakse. Kui sama netiga ühendatud, siis ei lase imo samasse lauda istuda (cashi lauda vähemalt). Ja kui Home Games nii teha, ei huvita kedagi, pm ongi selle jaoks mõeldud.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #9129
                    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                    Mille taga see täpselt seisab, et eestlastel buddytransfer puudub?

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #9130
                      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Mille taga see täpselt seisab, et eestlastel buddytransfer puudub?
                      See paistab selline teema olevat, millest keegi eriti rääkida ei taha või ei oska. IMO mingi monopol sai käpa taha lihtsalt ja selle abil hoitakse kellegi turuosa. St. keegi saab profiiti selle pealt.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #9131
                        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        See paistab selline teema olevat, millest keegi eriti rääkida ei taha või ei oska. IMO mingi monopol sai käpa taha lihtsalt ja selle abil hoitakse kellegi turuosa. St. keegi saab profiiti selle pealt.
                        lol


                        kas see ei olnud mingi rahapesu teema ?

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #9132
                          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                          kas see ei olnud mingi rahapesu teema ?
                          Ongi,
                          lihtsalt Vandalarile on iga teema vandenõu ja vabamüürlaste karvane käsi seal taga.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #9133
                            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                            Keegi ei rääkinud mingitest vandenõu teooriatest ega vabamüürlastest. Sina olid see, kes tuli nendest esimesena rääkima. See rahapesu jutt on lollus. Kas muude riikide kodanikud, kes .com alt mängivad, võivad siis "raha pesta" või, et neil see transfer olemas on? Enda raha peaks ju saama ikka liigutada ja miks see valikuliselt on ühtedele lubatud ja teistele mitte?
                            Kas siis kõik eestlased, kes starsis raha üle kannavad on rahapesus süüdi? Mismoodi see käib, sinu loogika järgi peaks absoluutselt iga .ee klient olema mingi rahapesu äss, sest kõigile on see igati normaalne ja iseenesest mõistetav tegevus blokeeritud.
                            Last edited by Vandalar; 27.07.14, 15:59.

                            Comment

                            • JumalSander
                              Julm Donk
                              • Jun 2012
                              • 47

                              #9134
                              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                              Kas kellelgi veel on siuke mure, et stars ei anna võimalust bonus koodi sisestada raha peale laadides? Tahaksin seda ALL-IN shootouti boonust

                              Comment

                              • redddman10
                                Grinder
                                • Aug 2010
                                • 703

                                #9135
                                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                Algselt postitas JumalSander Vaata postitust
                                Kas kellelgi veel on siuke mure, et stars ei anna võimalust bonus koodi sisestada raha peale laadides? Tahaksin seda ALL-IN shootouti boonust
                                oleneb millise koodi paned.kui kolmanda koodi paned siis pead raha peale panema vähemalt 30 taala. kui vähem kandaa tahad selle koodiga, siis ütleb et kood vale.

                                Comment

                                Working...