*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #8686
    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Sama fail, Help>Open My Settings Folder.
    Ty, leidsin!

    Comment

    • Rokkar19
      Räme Fish
      • Jan 2010
      • 21

      #8687
      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      On see normaalne, et Eesti pokerstarsi support pole pühapäevast saati midagi vastanud ? Esmaspäeval saatsin veel uue kirja. Kasutaja külmutati mul reedel või laupäeval ära, aga pühapäeva õhtul kirjutati, et mu kasutaja on lahti ning võin jälle pokkert mängida. Proovisin ja ütleb siiani, et külmutatud ja keegi ei vasta ka kirjadele.

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #8688
        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

        Kahjuks peab tõdema, et Pokerstars Eesti support pole overall Starsi suppordiga võrreldav. Kõik oma kirjad soovitan saata .com e-mailile, alati kiired ja asjalikud vastused.

        Comment

        • Rokkar19
          Räme Fish
          • Jan 2010
          • 21

          #8689
          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

          Nüüd lõpuks reageeriti ja kõik korras.
          Last edited by Rokkar19; 18.12.13, 16:23.

          Comment

          • Micro Grinder
            Räme Fish
            • Jan 2013
            • 13

            #8690
            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            Tervist,

            Pokerstarsi cashieri alt deposiiti tehes tuleb järgnev kiri:


            Eelnevalt olen saanud deposiiti teha nii Swedbank´i kui ka SEB panga kaudu, aga paistab, et hetkel neid variante enam valikus pole. Cash out´iga ei paista probleeme olema ning välja saab kanda otse pangakontole (Swedbank).

            Deposiiti mul hetkel teha vaja pole, aga kas peaksin midagi seoses sellega ette võtma? Ning mida võiks tähendada lause "If you owe funds, please make a deposit to cover the outstanding amount" ?

            Suured tänud!

            Comment

            • eyestabber
              Grinder
              • Feb 2010
              • 505

              #8691
              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              Oled varastatud krediitkaardiga deponud ilmselt :)

              Comment

              • Miisu
                Julm Donk
                • Mar 2010
                • 86

                #8692
                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                Algselt postitas RahaPandiRotti
                Olen räige Fish.
                Aga olen tähele pannud, et Pokerstarsis ja Triobetis mängimine on nagu öö ja päev. Pokerstarsis on pidevalt nii, et 9/10 kordadest vastased kõik foldivad, kui mul on AA, KK, QQ. Ja isegi ainult callides kõik alati foldivad. Samas kui lähen All-Ini, siis callivad tüübid mingite 99 ja 88 ja saavad kolmiku. Liiga tihti on nii, et kui mul on paar, siis on kellelgi teisel ka. Triobetis jooksevad kaardid üldse teistmoodi. Ja ma arvan, et see pole mingi paari päeva juhuslikkuse teema, vaid PS genereerib kaarte kuidagi teistmoodi.
                LOL!

                Ma olen sama asja tähele pannud, pidevalt võetakse mu raha laudades ära sest vastased saavad paremaid käsi. Ometi ma mängin kõiki käsi, kuna see ju suurendab tõenäosust et ma saan rohkem paremaid käsi kui teised, puhtalt selle pärast et ma mängin rohkem. Aga ikkagi Pokerstars varastab minult raha ja annab teistele, häbematud!

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #8693
                  Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                  Ranka trollib Rankat?

                  Comment

                  • Micro Grinder
                    Räme Fish
                    • Jan 2013
                    • 13

                    #8694
                    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                    Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                    Oled varastatud krediitkaardiga deponud ilmselt :)
                    Naah, pole kunagi selliste kahtlaste asjadega tegelenud.

                    Aga alles hiljuti oli mul veel lisaks selline juhtum, et mind seostati mingisuguse teise mängijaga ning külmutati konto nii kauaks ära kuni ma selgitasin oma seotust antud mängijaga. Ma aga polnud seda kasutajanime enne kuulnudki ega ühtegi kätt temaga mänginud, seega tundub päris absurdne kuidas stars neid seoseid seal loob.

                    Aga kas antud juhul on tegu mingisuguse tõsise "issue"-ga ning peaksin klienditoega kontakteeruma? On kellelgi midagi analoogset juhtunud? Sellised jamad pigem hirmutavad mikrolimiidi mängijaid eemale. Bankrolli olen vaikselt kasvama saanud ning ei tahaks, et mingil hetkel stars selle ära omastaks.

                    Comment

                    • Cypher0
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 1512

                      #8695
                      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                      Starsi support pole mingi hirmus koll, küsi julgelt ja seletavad kenasti ära:) Stars geneb 0,001 mikrosekundiga rohkem reiki kui sinu bankroll ja seda nad ilmselt omastada ei taha, kui miskit uurivad siis rohkem ikka su enda turvalisuse pärast.

                      Comment

                      • Micro Grinder
                        Räme Fish
                        • Jan 2013
                        • 13

                        #8696
                        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                        Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                        Starsi support pole mingi hirmus koll, küsi julgelt ja seletavad kenasti ära:) Stars geneb 0,001 mikrosekundiga rohkem reiki kui sinu bankroll ja seda nad ilmselt omastada ei taha, kui miskit uurivad siis rohkem ikka su enda turvalisuse pärast.
                        Nii, saatsin Starsi securitisse kirja ning vastu sain järgneva meili:

                        Hello XXXXX,

                        Thank you for your email.

                        As part of a routine security check it has come to our attention that you are associated to XXXXXXXXXX .We would appreciate it if you could explain your relation to this player.

                        Please go to "Help > Contact Support / Upload Documents > Select Category > 'Security' > Sub-Category 'Documents'" and you will be able to upload documents with a size up to 5 MB.

                        Pending your reply, fund transfers from and to your account will not be possible. Please understand that we have to make identity verifications occasionally to make sure that PokerStars remains a safe and secure environment for its players.

                        Thank you for your understanding and cooperation.


                        Saatsin neile siis oma id-kaardi koopia, kuid kunagi varem olen selle neile juba saatnud, aga ilmselt topelt siis ei kärise. Kui enne sai vähemalt cash outi teha, siis nüüd paistab, et enam ei saa. Ning nüüd seostatakse mind juba mingisuguse uue mängijaga, ehk siis teine kord juba kui selline asi juhtub. Vaatasin, et see mängija mängib tunduvalt kõrgemas limiidis kui mina, seega mul pole temaga mitte mingisugust kontakti olnud. Huvitav, kellega mind paari kuu pärast uuesti seostama hakatakse. Eriti head maiku selline asi küll suhu ei jäta.

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #8697
                          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                          Algselt postitas Micro Grinder Vaata postitust
                          Nii, saatsin Starsi securitisse kirja ning vastu sain järgneva meili:

                          Hello XXXXX,

                          Thank you for your email.

                          As part of a routine security check it has come to our attention that you are associated to XXXXXXXXXX .We would appreciate it if you could explain your relation to this player.

                          Please go to "Help > Contact Support / Upload Documents > Select Category > 'Security' > Sub-Category 'Documents'" and you will be able to upload documents with a size up to 5 MB.

                          Pending your reply, fund transfers from and to your account will not be possible. Please understand that we have to make identity verifications occasionally to make sure that PokerStars remains a safe and secure environment for its players.

                          Thank you for your understanding and cooperation.


                          Saatsin neile siis oma id-kaardi koopia, kuid kunagi varem olen selle neile juba saatnud, aga ilmselt topelt siis ei kärise. Kui enne sai vähemalt cash outi teha, siis nüüd paistab, et enam ei saa. Ning nüüd seostatakse mind juba mingisuguse uue mängijaga, ehk siis teine kord juba kui selline asi juhtub. Vaatasin, et see mängija mängib tunduvalt kõrgemas limiidis kui mina, seega mul pole temaga mitte mingisugust kontakti olnud. Huvitav, kellega mind paari kuu pärast uuesti seostama hakatakse. Eriti head maiku selline asi küll suhu ei jäta.
                          Saada kiri vastu et ei tea kes see mängija on ja kui selle id koopia ka ära saatsid siis imo varsti konto korras jälle. :) Enamikel mängijatel muide on rohkemal või vähemal määral selliseid security checke olnud.

                          Comment

                          • Micro Grinder
                            Räme Fish
                            • Jan 2013
                            • 13

                            #8698
                            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                            Jep, tänud, asi on nüüd korras.
                            Jääb mulje, et Starsile polegi eriti oluline, kas sul on üldse kontakti antud mängijaga olnud, tundub nagu lihtsalt kontrollitakse, kas sa oled piisavalt pädev, et suudad nendega suhelda ja probleemi ära lahendada. 5 kuu jooksul oli see mul nüüd teine kord ja mõlemal juhul olen neile kirjutanud, et ei tea, kes see mängija on ning kohe peale seda tehakse su konto korda.

                            Comment

                            • JohnnyDolce
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2009
                              • 454

                              #8699
                              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                              Kas keegi teab mingit head deposit boonuskoodi?

                              Esimesed 3 on kunagi ära tehtud, aga pole ca aasta mänginud PS-is.

                              Comment

                              • Viiidrik
                                Jube Noob
                                • Dec 2009
                                • 128

                                #8700
                                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                On keegi välja arvutanud, mis kell umbes viimane milestone tuleb?

                                Comment

                                Working...