*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #8266
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas Char Vaata postitust
    ma ei usu, et see fixed number on.

    1824 on hetkel olnud, võib umbes arvutada, vastavalt kaua see kestnud on.

    üleval näitab mingi session 34:28, ma oletan, et golden sngd on siis 34h 28min kestnud.

    seega 34*60+28 = 2068 minutit.


    Keskmiselt umbes 1 golden SNG tuleb juurde minutis. Raske on öelda kaua korraga jookseb, sest iga sng on erineva pikkusega, vastavalt struktuurile ja mängijate arvule.
    Hehe see Session: 34:28 on sinu sessioon :D Pane korraks client kinni ja ava uuesti, siis on 00:00

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #8267
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      nojah :D

      pmst siis ütleme, et kui 17. 00:00 algas, ja kell oli 07:41, siis kestnud on 48+7 = 55 tundi.
      55*60 + 41 = 3341

      Seega tuleb umbes iga 1m50s umbes golden SNG

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #8268
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Kas seda on näha, et Golden SNG, alles kui mäng algab, või kohe kui lobbyisse tekib?

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #8269
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          siis kui mäng algab

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #8270
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            kui teen husngsid ja teen note, ning rematchin kohe, siis on järgmiseks matchiks note kadunud. ehk nagu ei persisti ära seda.

            kellegil veel sama probleem? solution?

            Comment

            • rollkopter
              Grinder
              • Oct 2011
              • 501

              #8271
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas Char Vaata postitust
              kui teen husngsid ja teen note, ning rematchin kohe, siis on järgmiseks matchiks note kadunud. ehk nagu ei persisti ära seda.

              kellegil veel sama probleem? solution?

              6max cashis mul sama jama ja no solution

              Comment

              • PokerStars Marika
                PokerStarsi Esindaja
                • Jun 2011
                • 46

                #8272
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas Char Vaata postitust
                kui teen husngsid ja teen note, ning rematchin kohe, siis on järgmiseks matchiks note kadunud. ehk nagu ei persisti ära seda.

                kellegil veel sama probleem? solution?
                Kirjuta meile supporti ja saada oma "notes.user.xml" fail, mille peaksid leidma järgmiselt:

                1. Vajuta "Abi" -> "Ava minu seadete kaust" (see avab kausta asukoha, kus märkmete failid on salvestatud)
                2. Leia "notes.user.xml"

                Lisa failid e-posti manusesse ja saada need meile ülevaatamiseks

                Tänud!

                Comment

                • Steven Murd
                  Julm Donk
                  • Sep 2012
                  • 53

                  #8273
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Küsimus Win with Zoom & BOOM! promotioni kohta, et kui ma mängisin paar päeva tagasi kaartidega Kc-Ks jaotuse NL5 ZOOM-is ning võitsin selle show downil, siis kuidas ma saan vastava jaotuse BOOM!-ga jagada? Mul on see hand history-s olemas.

                  Aitäh.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #8274
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas Steven Murd Vaata postitust
                    Küsimus Win with Zoom & BOOM! promotioni kohta, et kui ma mängisin paar päeva tagasi kaartidega Kc-Ks jaotuse NL5 ZOOM-is ning võitsin selle show downil, siis kuidas ma saan vastava jaotuse BOOM!-ga jagada? Mul on see hand history-s olemas.

                    Aitäh.
                    Enam ei saagi ju.. Sa pead koheselt selle BOOMima.

                    In case sa ei ole kursis, siis niimoodi tuleb BOOOMIDA:


                    ------

                    Keegi BOOMis sellise käe lol. See küll arvesse ju ei lähe.
                    Last edited by VisaHing; 27.06.13, 18:37.

                    Comment

                    • Steven Murd
                      Julm Donk
                      • Sep 2012
                      • 53

                      #8275
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Ma olen aru saanud, jah, et hiljem ei saa. Eile õhtul sain teada sellest kampaaniast, siis öösel tegin hand history analysis ja vaatan, et selline jaotus. Kahju, aga ei ole hullu. See postflop käe võitmine tähendab seda, et ma võin nii flopil, turnil, riveril kui ka show downil võita või ainult see, kui flopil?

                      Comment

                      • estkriz
                        Jube Noob
                        • Dec 2012
                        • 123

                        #8276
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas Steven Murd Vaata postitust
                        Ma olen aru saanud, jah, et hiljem ei saa. Eile õhtul sain teada sellest kampaaniast, siis öösel tegin hand history analysis ja vaatan, et selline jaotus. Kahju, aga ei ole hullu. See postflop käe võitmine tähendab seda, et ma võin nii flopil, turnil, riveril kui ka show downil võita või ainult see, kui flopil?
                        Limbid pre igaksjuhuks, et vähemalt BB-potis osaleks ja kui flop avaneb siis "pohhui ALL IN" !!!

                        Ei tegelt tekkis omal ka küsimus, mul 4x see KcKs olnud ja kõik korrad võitnud postflop, aga raha on miskipärast ainult ühe korra eest tulnud. Kas siis igal kasutajal on võimalik seda ühel korral ainult saada?
                        Last edited by estkriz; 27.06.13, 19:27.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #8277
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas estkriz Vaata postitust
                          Limbid pre igaksjuhuks, et vähemalt BB-potis osaleks ja kui flop avaneb siis "pohhui ALL IN" !!!

                          Ei tegelt tekkis omal ka küsimus, mul 4x see KcKs olnud ja kõik korrad võitnud postflop, aga raha on miskipärast ainult ühe korra eest tulnud. Kas siis igal kasutajal on võimalik seda ühel korral ainult saada?
                          Please Note: The cash will be credited to your account within 48 hours, once we have verified that you have shared the hand via BOOM!, and after other relevant checks. Players are only eligible to claim a prize once per day during the promotion period. If you win with the hand more than once in the same day, you will be credited with the highest prize amount won.

                          Comment

                          • estkriz
                            Jube Noob
                            • Dec 2012
                            • 123

                            #8278
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Nojah siis ikkagi korra päevajooksul.

                            Comment

                            • timukasr
                              Vana Tegija
                              • Nov 2008
                              • 1099

                              #8279
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              GG :D
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • supernova66666
                                Grinder
                                • Nov 2012
                                • 732

                                #8280
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas timukasr Vaata postitust
                                GG :D
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Ja nüüd on 100x0.25 sinu?? Või see loositakse alles vms?

                                Comment

                                Working...