Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Miks Pokerstars korraldab kehva ja petliku struktuuriga turniire? Tegu on $10+R turniiriga. Rebuy'd saab teha esimesed 60 minutit. Peale seda on võimalik teha add-on ning tasemed hakkavad taaskord 40/80 panustega.
Ühesõnaga teede hilise registreerumise 59. minutil koos kahe rebuy ja ühe add-on'iga ning alustad turniiri 5500 stäkiga ehk 68.75 BB-ga. Samal ajal osad mängijad, kes ei heitnud pilku struktuurile ja saavad näiteks 50. minutil bad beat'i peavad nüüd siiski tegema double rebuy ja add-on'i, sest muidu nende sisseostud muutuvad surnud rahaks või mängija, kes ei tea, et struktuur algab nullist loobubki rebuy'st 50. minutilkuna see annab kõigest 10BB (1 rebuy = 5BB)
Turniir, millest räägin
Miks Pokerstars korraldab kehva ja petliku struktuuriga turniire? Tegu on $10+R turniiriga. Rebuy'd saab teha esimesed 60 minutit. Peale seda on võimalik teha add-on ning tasemed hakkavad taaskord 40/80 panustega.
Ühesõnaga teede hilise registreerumise 59. minutil koos kahe rebuy ja ühe add-on'iga ning alustad turniiri 5500 stäkiga ehk 68.75 BB-ga. Samal ajal osad mängijad, kes ei heitnud pilku struktuurile ja saavad näiteks 50. minutil bad beat'i peavad nüüd siiski tegema double rebuy ja add-on'i, sest muidu nende sisseostud muutuvad surnud rahaks või mängija, kes ei tea, et struktuur algab nullist loobubki rebuy'st 50. minutilkuna see annab kõigest 10BB (1 rebuy = 5BB)
Turniir, millest räägin
Comment