*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #8071
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Miks Pokerstars korraldab kehva ja petliku struktuuriga turniire? Tegu on $10+R turniiriga. Rebuy'd saab teha esimesed 60 minutit. Peale seda on võimalik teha add-on ning tasemed hakkavad taaskord 40/80 panustega.

    Ühesõnaga teede hilise registreerumise 59. minutil koos kahe rebuy ja ühe add-on'iga ning alustad turniiri 5500 stäkiga ehk 68.75 BB-ga. Samal ajal osad mängijad, kes ei heitnud pilku struktuurile ja saavad näiteks 50. minutil bad beat'i peavad nüüd siiski tegema double rebuy ja add-on'i, sest muidu nende sisseostud muutuvad surnud rahaks või mängija, kes ei tea, et struktuur algab nullist loobubki rebuy'st 50. minutilkuna see annab kõigest 10BB (1 rebuy = 5BB)

    Turniir, millest räägin

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #8072
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Ranka see mingi non-GTD turka?

      // oih 6K GTD.

      umm päris imelik turka struktuur muidu jah.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #8073
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Ranka see mingi non-GTD turka?

        // oih 6K GTD.

        umm päris imelik turka struktuur muidu jah.
        See on Action Hour turniir ja saan aru, et selle struktuur peabki olema selline, aga muutke siis vähemalt nii pikk hiline registreerumine ära. Esimene level ehk 10 minutit oleks täiesti normaalne ning täidaks oma eesmärki.

        Antud turniiril ei ole ju mõtet mängidagi enne 59. minutit. Kõik, kes teevad kaotavad valuet - teisisõnu on see mingil määral kliendi eksitamine või petmine või vähemalt klienti ei ole teavitatud - registreerimisel seda teavitust ei tule.

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #8074
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Fishid ei oska push/foldi, OBV peab algusest mängima, max WIN :)

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #8075
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            See on Action Hour turniir ja saan aru, et selle struktuur peabki olema selline, aga muutke siis vähemalt nii pikk hiline registreerumine ära.
            Paljudele regidele meeldivad action hour turniirid väga nii nagu nad on ja enamasti mängitakse seda ikka algusest. Selgelt on ju välja toodud, et tegemist action hour turniiriga, registreerides ei ole küll kedagi teist süüdistada. Kellele meeldib, see mängib.

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #8076
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              See on kindel formaat action hour... iseenesest ma vihkan sellist formaati-turniir venitatakse jube pikaks. Et rahasse saada sitsid 5 tundi...
              See pole normaalne kui peale rebuy aja lõppu on mingi 10000BB stakk

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #8077
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                See on kindel formaat action hour... iseenesest ma vihkan sellist formaati-turniir venitatakse jube pikaks. Et rahasse saada sitsid 5 tundi...
                See pole normaalne kui peale rebuy aja lõppu on mingi 10000BB stakk
                Sounds like something for me.

                Comment

                • Viiidrik
                  Jube Noob
                  • Dec 2009
                  • 128

                  #8078
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  On kellegil veel tna cashout MB-sse veninud? Üle 8h möödas juba, tavaliselt 5-10 min läheb. Mingid imselikud kaks tärni ka pending cashouts kastis, et ei lase cancel panna.

                  Comment

                  • IsandJoberst
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 326

                    #8079
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas Viiidrik Vaata postitust
                    On kellegil veel tna cashout MB-sse veninud? Üle 8h möödas juba, tavaliselt 5-10 min läheb. Mingid imselikud kaks tärni ka pending cashouts kastis, et ei lase cancel panna.
                    Mul läks vähem kui 15min, pool h tagasi.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #8080
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas Viiidrik Vaata postitust
                      On kellegil veel tna cashout MB-sse veninud? Üle 8h möödas juba, tavaliselt 5-10 min läheb. Mingid imselikud kaks tärni ka pending cashouts kastis, et ei lase cancel panna.
                      narko raha ilmselt

                      Comment

                      • Viiidrik
                        Jube Noob
                        • Dec 2009
                        • 128

                        #8081
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        narko raha ilmselt
                        Jap, kõik raha võeti ära sellepärast nüüd

                        Comment

                        • SANGPOMM
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 479

                          #8082
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          On kellegil veel väljamakse hilinenud. tavaliselt pühapäeval tehtud, tuleb teisipäeval kl 9 ajal üle hommikul. preagu vaikus ja busto :(

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #8083
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Mul ka venis, saatsin kirja, vastuseks tuli et nad kontrollisid mu mängude ajalugu. Samal päeval sain ka raha kätte

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #8084
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Nädalavahetusel ülekantud rahad confermitakse tihti alles teisipäeval ja raha arvele jõuab siis kolmapäeval. Nädala sees vahest jälle nii, et kui teha cashout vara hommikul, siis järgmisel päeval juba raha arvel. Soovitan vaadata ka pending cashout sektsiooni - seal vahest märge, et cashout on külmutatud ja võta securityga ühendust. See viimane äärmiselt tilti tekitav. Ainuke koht, kust sa seda näed, ongi pending casouhts. Võiks ju mailile ka mingi asja saata, et on probleem. Ma olen paar korda mitu päeva oodanud ja siis alles olen avastanud selle.

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #8085
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                pange mu viimasele postile +1 :) siis ehk stars muudab server restart aja normaalsemaks.
                                http://forumserver.twoplustwo.com/28...index1209.html

                                Comment

                                Working...