*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tiigrikutsu
    Grinder
    • Oct 2011
    • 522

    #7516
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tra, miks ei saa id kaardiga kinnitada pokerstarsi kasutajat? Panen pin-i ära sinna ja siis viskab lahtri tühjaks liht, ükskõik mis pin sinna panna ... olgu siis vale või õige.

    Comment

    • supernova66666
      Grinder
      • Nov 2012
      • 732

      #7517
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
      oled sa 100% kindel selles?
      Vastus starsist:
      Juhul kui mängija teeb väljamakse pärast esimese deposiidi sooritamist, siis boonus kehtib esimesele osamaksele, sõltumata sellest kas see on lahtimängitud või mitte, kuid järgnevatele deposiitidele boonus enam ei kehti.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #7518
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        See on jah juhul kui oled plaaninud kuni 3 osas depoda. Kui kannad 600 korraga ära, siis pole probleeme.

        Comment

        • estdonk
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2011
          • 450

          #7519
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
          Tra, miks ei saa id kaardiga kinnitada pokerstarsi kasutajat? Panen pin-i ära sinna ja siis viskab lahtri tühjaks liht, ükskõik mis pin sinna panna ... olgu siis vale või õige.
          Jah sõbral oli mingi aeg sama jama, aga saatis kirja supporti ja aidati. Aga sooviti ka ID koopiat mõlemalt poolt, peale seda tehti cashout lahti.
          Võibolla tasub sul kohe ka koopiad maili panna.

          Comment

          • PokerStars Regina
            PokerStarsi Esindaja
            • Jan 2011
            • 254

            #7520
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
            Reloaders: use code ‘PCA10’ (minimum $50 required). Already used this code recently? You can now use it again!

            Tegin depositi aga ei pakutud kohta kuhu kirjutada boonus kood. Äkki lisaksite ticketi manuaalselt.
            Kui on puudu ja oled kvalifitseeruv siis palun kirjuta klienditoele, lisame manuaalselt. Kuid pane tähele, et Teise perioodi ajal 23/11/2012 - 09/12/2012 on võimalik siiski teha vaid 1 deposiit.

            Comment

            • PokerStars Regina
              PokerStarsi Esindaja
              • Jan 2011
              • 254

              #7521
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
              Kiire küsimus
              Kui ma depon starsi 600 ja see oleks minu esimene deposiit
              Mängin 48h, seejärel teen näiteks 400 väljamakse.
              Ja mängin edasi
              Kas mul see 600 $ first depo boonus veel kehtib või peale väljamakset kaob see ära ?
              Jääb ketima, kuid soovitan sul meeles pidada, selleks, et see lahti mängida on sul ju raha vaja. Kuid kui $200 alles jääb peaks ju OK olema.

              Comment

              • PokerStars Regina
                PokerStarsi Esindaja
                • Jan 2011
                • 254

                #7522
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                Tra, miks ei saa id kaardiga kinnitada pokerstarsi kasutajat? Panen pin-i ära sinna ja siis viskab lahtri tühjaks liht, ükskõik mis pin sinna panna ... olgu siis vale või õige.
                Palun kirjuta klienditoele, vatame üle - hetkel on mõningatel mängijatel probleemid sellega ning hetkel uurime olukorda.

                Comment

                • tiigrikutsu
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 522

                  #7523
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
                  Palun kirjuta klienditoele, vatame üle - hetkel on mõningatel mängijatel probleemid sellega ning hetkel uurime olukorda.
                  Ei viitsi, tehke korda ja postitage siia. Mida ma ikka kirjutan sinna, sama mis siia? Ostke livechat endale palun.

                  Tänan.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #7524
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    miukeste riikide vastu me mängida ei saa?
                    USA on bännitud. Prantsusmaal on oma server. veel keegi?

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #7525
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      põhja-korea

                      Comment

                      • estdonk
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2011
                        • 450

                        #7526
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Itaalial ja Hispaanial peaks ka oma player poolid olema. Ehk kui vaadata .it ja .es saite siis seal kummaski ca 40k mängijat. .com näitab ca 120k. Teised riigid peaks olema .com playerpooliga. Kreeka vist hakkab ka kuuldavasti kraane kinni keerama.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #7527
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                          Ei viitsi, tehke korda ja postitage siia. Mida ma ikka kirjutan sinna, sama mis siia? Ostke livechat endale palun.

                          Tänan.
                          LOL, ma arvan, et live chati lisamisega kaotaks ps lihtsalt kvaliteedis, sest tuleks infot välja jagada reaalajas- see aga eeldab tohutut teadmistepagasit või siis väga head süsteemi, kus kõik probleemid suunatakse pmst hetkega õige inimese kätte. Selle suunamisega aga tekib üks probleem- nimelt, kuna kliente on neil nii palju, siis tekiks lihtsalt üks suur segadus ja ilmselt mis juhtuma hakkaks, oleks see, et hakkad saama samasuguseid default vastuseid nagu kuskil pacis vms toas.

                          Comment

                          • tiigrikutsu
                            Grinder
                            • Oct 2011
                            • 522

                            #7528
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            LOL, ma arvan, et live chati lisamisega kaotaks ps lihtsalt kvaliteedis, sest tuleks infot välja jagada reaalajas- see aga eeldab tohutut teadmistepagasit või siis väga head süsteemi, kus kõik probleemid suunatakse pmst hetkega õige inimese kätte. Selle suunamisega aga tekib üks probleem- nimelt, kuna kliente on neil nii palju, siis tekiks lihtsalt üks suur segadus ja ilmselt mis juhtuma hakkaks, oleks see, et hakkad saama samasuguseid default vastuseid nagu kuskil pacis vms toas.
                            Tervist,

                            No, samasuguse vastuse oleks saanud mis siin ilmselt aga palju lihtsam ja mugavam on. Ei pea ise hakkama nende tehnikutele mingeid kirju koostama ja saab ju teada kas probleem on minus või mitte. Kui sarnase probleemiga on mitmeid siis obv nende enda kala. Alguses kindlasti oleks natuke keeruline selle süsteemiga neil aga lõppkokkuvõttes tuleb livechat igati kasuks. Nt erinevate boonuste ja asjade kohta küsimiseks ei viitsi mingit kirja saatma hakata. Livechat ja Ranka hea kättesaadavus läbi skype ongi üks põhjuseid miks ma muchose poole kaldun, samuti hea rb. Kuigi ma hetkel ei mängi siis vähemalt tean, et asjad vast paranevad ja nende jutu järgi liigub asi paremuse poole, ehk siis on kuhu naasta kui kooliga enam nii busy ei ole.

                            Vast sai enamvähem mingi arusaadav jutt.

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #7529
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              no Starsi support on üldiselt ikka päris kiire. kui ikka saadad küsimuse boonuse kohta, siis saad ikka samal päeval ka vastuse.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #7530
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                LOL, ma arvan, et live chati lisamisega kaotaks ps lihtsalt kvaliteedis, sest tuleks infot välja jagada reaalajas- see aga eeldab tohutut teadmistepagasit või siis väga head süsteemi, kus kõik probleemid suunatakse pmst hetkega õige inimese kätte. Selle suunamisega aga tekib üks probleem- nimelt, kuna kliente on neil nii palju, siis tekiks lihtsalt üks suur segadus ja ilmselt mis juhtuma hakkaks, oleks see, et hakkad saama samasuguseid default vastuseid nagu kuskil pacis vms toas.
                                +miljon!

                                Live chat pokkeritubade on täiesti debiilne! Selle asemel, et arendada oma e-mail supporti, lisatakse live-chat. Jah osades tubades (näiteks Party) ootad emailile vastust 2-3 päeva, lives saad koheselt vastuse, aga see ei ole mingi vabandus, et nad ei ole suutnud oma mail supporti arendada.

                                Comment

                                Working...