Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Tere, kasutan EMT 4G pulka ja viimasel ajal PS laggib jube palju net hea kui näiteks surfata ja lehti laeb ka hästi aga PS millegipärast lagg. Levi on hea 3 pulka. Milles võiks asi olla on kellegil sama jama?
Tere, kasutan EMT 4G pulka ja viimasel ajal PS laggib jube palju net hea kui näiteks surfata ja lehti laeb ka hästi aga PS millegipärast lagg. Levi on hea 3 pulka. Milles võiks asi olla on kellegil sama jama?
Comment